'Droomtransfer Onana: gigantische vraagprijs gekend'

door
'Droomtransfer Onana: gigantische vraagprijs gekend'

Enkele maanden voor het Europees kampioenschap, worden ook verschillende Rode Duivels gelinkt aan een nieuwe club. Amadou Onana is daar één van. De boomlange middenvelder zou een toptransfer kunnen maken binnen de Premier League.

Onana was gedurende het WK in Qatar één van de weinige lichtpunten bij de Rode Duivels. Die prestaties bevestigde hij ook tijdens de recente kwalificatiecampagne voor het EK. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat de middenvelder straks mee mag naar de eindronde in Duitsland.

Ondertussen bevestigt Onana zijn goede prestaties bij de nationale ploeg ook op clubniveau. Na een goed seizoen bij de Franse subtopper Lille OSC, maakte Onana in de zomer van 2022 de overstap naar de Premier League. Zo tekende hij voor de nodige miljoenen bij Everton FC.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Nieuwe stap voorwaarts

Daar maakte hij tijdens zijn eerste seizoen meteen een goede beurt en groeide hij uit tot een vaste basiskracht. Desondanks werd hij tijdens de voorbije transferzomer meermaals gelinkt aan een vertrek. Uiteindelijk bleef Onana op post en ook dit seizoen is hij indien fit een vaste titularis.

Maar mogelijk trekt hij de poorten van Goodison Park deze maand nog achter zich dicht. Everton kampt met de nodige financiële interesse en moet daardoor mogelijk enkele spelers verkopen. Hierdoor zou Arsenal FC zijn kans hebben geroken in het dossier van Onana.

Enorme transfersom

De Gunners strijden volop mee voor de titel en om hun kansen te vergroten, zou coach Mikel Arteta zijn selectie wil versterken met een fysieke sterke middenvelder. En daarvoor is het vizier dus op Onana gericht. De speler zelf zou een overstap naar het Emirates Stadium alvast zien zitten. Maar het zal niet evident worden een akkoord te vinden. Ondanks de financiële perikelen zou Everton volgens SudPresse nog steeds minstens 60 miljoen euro verlangen.

Onana is een zekerheid in de EK-selectie ...

Meest recent

Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

17
17
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

106
106
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

9
9
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

80
80
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

148
148
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

16
16
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

15
15
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

304
304
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

148
148
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

183
183
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

59
59
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

106
106
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

97
97
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

121
121
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

359
359
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

473
473
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

277
277
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217

Meer sportnieuws