'Club Brugge krijgt transferbesluit Yaremchuk te horen'

1154
'Club Brugge krijgt transferbesluit Yaremchuk te horen'

Vincent Mannaert is begonnen aan zijn laatste transferperiode als sportieve baas bij Club Brugge. In principe gaat hij echter een rustige maand tegemoet. Zijn opvolger daarentegen, zal tijdens de komende zomermercato alles uit de kast moeten halen.

Club wist zijn eerste grote wintertransfer alvast af te ronden. Zo werd Tajon Buchanan vorige week aan Internazionale verkocht. De Canadese international bracht uiteindelijk een som op die via bonussen kan oplopen tot ruim 10 miljoen euro.

Dat geld kunnen de Bruggelingen zelf gaan gebruiken om een nieuwe verdediger aan te trekken, één van de prioriteiten tijdens de huidige mercato. Voorts wordt er aan inkomende zijde niet te veel beweging meer verwacht. Wel kunnen nog enkele spelers (Romeo Vermant, Dedryck Boyata, ...) uit de huidige selectie verkocht worden.

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Beslissing over huurlingen

Al bij al lijkt het dus een kalme transferwinter te worden bij Blauw-Zwart. Komende zomer wordt echter een ander verhaal. Dan komen de grote uitgaande dossiers op tafel zoals dat van Antonio Nusa en eventueel andere smaakmakers als Andreas Skov Olsen, Bjorn Meijer, Maxim De Cuyper, ... .

De nieuwe sportieve directeur zal die onderhandelingen in goede banen moeten leiden en terwijl de selectie ook van gepaste vervangers voorzien. Daarnaast zal hij in samenspraak met coach Ronny Deila ook een beslissing over de huurlingen die straks terugkeren. Over Roman Yaremchuk bijvoorbeeld.

Geen vervroegde terugkeer

De Oekraïense aanvaller blijft nog steeds de duurste inkomende transfer ooit bij Club, maar kon in zijn eerste seizoen allerminst overtuigen. Afgelopen zomer werd hij dan ook verhuurd aan Valencia CF. Zijn Spaanse avontuur werd tot dusver echter ook geen groot succes.

Even werd dan ook gespeculeerd over een vroegtijdige terugkeer. Volgens het lokale radioprogramma Sin Ataduras heeft Valencia inmiddels een beslissing genomen. Zo zal Yaremchuk het seizoen dan toch afwerken bij Los Che. In de zomer keert hij wel gewoon terug naar Brugge, waar men dus een nieuwe oplossing zal moeten vinden.

Yaremchuk moet een nieuwe kans krijgen bij Club ...

Meest recent

Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

0
0
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

27
27
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

143
143
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

231
231
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

96
96
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

142
142
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

333
333
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

130
130
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

123
123
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

571
571
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

153
153
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

103
103
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

125
125
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

83
83
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

328
328
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

130
130
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

60
60
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

235
235
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240

Meer sportnieuws