'Club Brugge krijgt transferbesluit Yaremchuk te horen'

door
'Club Brugge krijgt transferbesluit Yaremchuk te horen'

Vincent Mannaert is begonnen aan zijn laatste transferperiode als sportieve baas bij Club Brugge. In principe gaat hij echter een rustige maand tegemoet. Zijn opvolger daarentegen, zal tijdens de komende zomermercato alles uit de kast moeten halen.

Club wist zijn eerste grote wintertransfer alvast af te ronden. Zo werd Tajon Buchanan vorige week aan Internazionale verkocht. De Canadese international bracht uiteindelijk een som op die via bonussen kan oplopen tot ruim 10 miljoen euro.

Dat geld kunnen de Bruggelingen zelf gaan gebruiken om een nieuwe verdediger aan te trekken, één van de prioriteiten tijdens de huidige mercato. Voorts wordt er aan inkomende zijde niet te veel beweging meer verwacht. Wel kunnen nog enkele spelers (Romeo Vermant, Dedryck Boyata, ...) uit de huidige selectie verkocht worden.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Beslissing over huurlingen

Al bij al lijkt het dus een kalme transferwinter te worden bij Blauw-Zwart. Komende zomer wordt echter een ander verhaal. Dan komen de grote uitgaande dossiers op tafel zoals dat van Antonio Nusa en eventueel andere smaakmakers als Andreas Skov Olsen, Bjorn Meijer, Maxim De Cuyper, ... .

De nieuwe sportieve directeur zal die onderhandelingen in goede banen moeten leiden en terwijl de selectie ook van gepaste vervangers voorzien. Daarnaast zal hij in samenspraak met coach Ronny Deila ook een beslissing over de huurlingen die straks terugkeren. Over Roman Yaremchuk bijvoorbeeld.

Geen vervroegde terugkeer

De Oekraïense aanvaller blijft nog steeds de duurste inkomende transfer ooit bij Club, maar kon in zijn eerste seizoen allerminst overtuigen. Afgelopen zomer werd hij dan ook verhuurd aan Valencia CF. Zijn Spaanse avontuur werd tot dusver echter ook geen groot succes.

Even werd dan ook gespeculeerd over een vroegtijdige terugkeer. Volgens het lokale radioprogramma Sin Ataduras heeft Valencia inmiddels een beslissing genomen. Zo zal Yaremchuk het seizoen dan toch afwerken bij Los Che. In de zomer keert hij wel gewoon terug naar Brugge, waar men dus een nieuwe oplossing zal moeten vinden.

Yaremchuk moet een nieuwe kans krijgen bij Club ...

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

26
26
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

41
41
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

64
64
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

63
63
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

47
47
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

48
48
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

80
80
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

183
183
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

149
149
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

135
135
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

66
66
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

63
63
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

127
127
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

182
182
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

268
268
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

155
155
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

205
205
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

385
385
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

121
121
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

509
509
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

136
136
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws