Locht duidelijk over mercato Standard: "Sluiten we niet uit"

261
Locht duidelijk over mercato Standard:

Standard zit al jaren in een neerwaartse spiraal. Ze doen al een hele tijd niet meer mee voor de prijzen. CEO Pierre Locht sprak bij La Dernière Heure over de mercato. Moet Standard spelers verkopen?

Standard maakt zonder Europees voetbal en uitgaande transfers jaarlijks tussen de 10 en 15 miljoen euro verlies. De Rouches moeten verkopen, maar van de huidige kern zijn er niet al te veel spelers die veel geld waard zijn. Arnaud Bodart kan zo iemand zijn. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Vertrekkers bij Standard?

Moet Standard verkopen? "We zijn niet van plan onze talenten e verkopen, maar als er een goed bod komt en de speler wil vertrekken, zullen we onszelf de vraag moeten stellen. Het verkopen van jonge spelers behoort tot de kernactiviteit van de club. Het is uiteraard het beste als deze spelers minstens twee seizoenen spelen voordat ze vertrekken." 

"Op dit moment kunnen we niet beloven dat we een vertrek kunnen weigeren. Maar er zijn andere clubs, zoals Anderlecht bijvoorbeeld, die heel snel afscheid hebben moeten nemen van jonge talenten. Hierdoor kunnen we de kas aanvullen maar ook het team versterken met andere aankopen."

Ohio en Vanheusden

Noah Ohio is een speler die werd gelinkt aan FC Utrecht. "Het is waar dat er interesse is, maar momenteel is hij bij ons en ik hoop dat hij zo blijft. Ik begrijp zijn wens om te spelen, zijn eerste seizoen was interessant en hij toonde potentieel, maar het is normaal dat er concurrentie is bij Standard." 

Er werd ook al gesproken door niet al te betrouwbare bronnen over een mogelijk akkoord met Inter om Zinho Vanheusden nog een jaar te huren. "Nee, daar hebben we het nog niet over gehad. Het is te vroeg", was de CEO alvast heel duidelijk over dit onderwerp.

Gaat Standard een aantal spelers ten gelde maken?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

24
24
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

273
273
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

54
54
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

43
43
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

50
50
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

21
21
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

245
245
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

305
305
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

196
196
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

268
268
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

223
223
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

67
67
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

296
296
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

100
100
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

285
285
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

189
189
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1156
1156
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws