Locht duidelijk over mercato Standard: "Sluiten we niet uit"

door
Locht duidelijk over mercato Standard:

Standard zit al jaren in een neerwaartse spiraal. Ze doen al een hele tijd niet meer mee voor de prijzen. CEO Pierre Locht sprak bij La Dernière Heure over de mercato. Moet Standard spelers verkopen?

Standard maakt zonder Europees voetbal en uitgaande transfers jaarlijks tussen de 10 en 15 miljoen euro verlies. De Rouches moeten verkopen, maar van de huidige kern zijn er niet al te veel spelers die veel geld waard zijn. Arnaud Bodart kan zo iemand zijn. 

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Vertrekkers bij Standard?

Moet Standard verkopen? "We zijn niet van plan onze talenten e verkopen, maar als er een goed bod komt en de speler wil vertrekken, zullen we onszelf de vraag moeten stellen. Het verkopen van jonge spelers behoort tot de kernactiviteit van de club. Het is uiteraard het beste als deze spelers minstens twee seizoenen spelen voordat ze vertrekken." 

"Op dit moment kunnen we niet beloven dat we een vertrek kunnen weigeren. Maar er zijn andere clubs, zoals Anderlecht bijvoorbeeld, die heel snel afscheid hebben moeten nemen van jonge talenten. Hierdoor kunnen we de kas aanvullen maar ook het team versterken met andere aankopen."

Ohio en Vanheusden

Noah Ohio is een speler die werd gelinkt aan FC Utrecht. "Het is waar dat er interesse is, maar momenteel is hij bij ons en ik hoop dat hij zo blijft. Ik begrijp zijn wens om te spelen, zijn eerste seizoen was interessant en hij toonde potentieel, maar het is normaal dat er concurrentie is bij Standard." 

Er werd ook al gesproken door niet al te betrouwbare bronnen over een mogelijk akkoord met Inter om Zinho Vanheusden nog een jaar te huren. "Nee, daar hebben we het nog niet over gehad. Het is te vroeg", was de CEO alvast heel duidelijk over dit onderwerp.

Gaat Standard een aantal spelers ten gelde maken?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

49
49
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

151
151
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

65
65
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

212
212
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

204
204
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

61
61
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

95
95
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

365
365
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

305
305
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

192
192
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

335
335
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

940
940
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

114
114
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

374
374
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

199
199
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

67
67
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws