Grootverdiener aast op vertrek: "Hij is ongelukkig bij Club"

door
Grootverdiener aast op vertrek:

Club Brugge bereidt de start van de tweede seizoenshelft momenteel voor in het Spaanse Marbella. Daar wordt niet meer gerekend op Tajon Buchanan, die aan Internazionale werd verkocht. En mogelijk kiezen nog meer spelers voor een nieuw avontuur.

In wat zijn laatste transfperiode als sportieve baas bij Club moet worden, gaat Vincent Mannaert naar verwachting een relatief kalme maand tegemoet. Blauw-Zwart overweegt de komst van een extra verdediger, voorts wordt niet actief werk gemaakt van directe versterking. Ook de grote uitgaande transfers lijken pas voor komende zomer bestemd.

Maar volledig windstil zal het zeker niet blijven. Zo blijft Club uiteraard niet blind voor interessante opportuniteiten (voor de langere termijn). Romeo Vermant zou dan weer zijn zinnen hebben gezet op een tijdelijk vertrek om elders meer speelgelgenheid te vergaren. En ook Dedryck Boyata zou op een nieuw avontuur azen.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

Grote ontgoocheling

De (ex?-)Rode Duivel werd in de zomer van 2022 bij Hertha BSC weggeplukt en geldt als één van de grootverdieners in de selectie. Maar zijn impact was tot dusver erg beperkt. En tijdens het huidige seizoen komt hij opnieuw slechts met mondjesmaat in actie. Zijn laatste competitieminuten dateren bijvoorbeeld alweer van begin oktober.

En dat begint stilaan door te wegen op de ervaren verdediger. "Dedrycks passage bij Club is vooralsnog een grote ontgoocheling. Het is evident dat hij niet gelukkig is. Elke voetballer wil spelen. Zeker als je Dedrycks status hebt, bij Hertha was hij kapitein, hé. Hij kan dit niet accepteren", vertelt zijn vader Bienvenu Boyata tegenover Het Nieuwsblad.

Dunne spoeling achterin

De speler en zijn entourage hopen dan ook op een oplossing tijdens de huidige mercato. Hoewel hij stevig doorweegt op het salarisbudget is het evenwel de vraag in welke mate Club daaraan wil meewerken. In afwachting van een nieuwe verdediger is de spoeling centraal achterin immers zeer beperkt. Zeker nu Joel Ordoñez in de lappenmand ligt en Denis Odoi naar de Africa Cup trekt. Bovendien valt het af te wachten welke club zich bereid toont om aan de (financiële) vereisten te voldoen. Het belooft dus nog een spannende maand te worden voor Boyata.

Club kan Boyata beter laten gaan ...

Meest recent

Droomplaatje Courtois en Mishel krijgt drastische wending

Wat een rustig en perfect plaatje leek, is plots volop onderwerp van gesprek in Spanje. Thibaut ...

3
3
‘Anderlecht schuift negen namen door naar de uitgang’

RSC Anderlecht hoopt dit jaar uiteraard een Europees ticket te grijpen, wat financieel hoognodig is. ...

64
64
AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

AA Gent kende geen geweldige mercato’s, dat blijkt uit de zevende plaats. De afgelopen jaren ...

31
31
Boeckx voorspelt Club-RSCA: "Als ze dat doen..."

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen dit weekend tegen elkaar. Het blijft dé topmatch in ...

237
237
Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen heel wisselvallig voor de dag komen. De Limburgers verloren ...

107
107
Club Brugge haast onklopbaar voor Anderlecht: de cijfers

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

85
85
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

80
80
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

218
218
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

306
306
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

27
27
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

64
64
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

27
27
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

26
26
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

63
63
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

26
26
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

24
24
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

34
34
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

47
47
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

41
41
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

43
43
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

18
18
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

350
350
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

57
57
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

156
156
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

355
355

Meer sportnieuws