Grootverdiener aast op vertrek: "Hij is ongelukkig bij Club"

door
Grootverdiener aast op vertrek:

Club Brugge bereidt de start van de tweede seizoenshelft momenteel voor in het Spaanse Marbella. Daar wordt niet meer gerekend op Tajon Buchanan, die aan Internazionale werd verkocht. En mogelijk kiezen nog meer spelers voor een nieuw avontuur.

In wat zijn laatste transfperiode als sportieve baas bij Club moet worden, gaat Vincent Mannaert naar verwachting een relatief kalme maand tegemoet. Blauw-Zwart overweegt de komst van een extra verdediger, voorts wordt niet actief werk gemaakt van directe versterking. Ook de grote uitgaande transfers lijken pas voor komende zomer bestemd.

Maar volledig windstil zal het zeker niet blijven. Zo blijft Club uiteraard niet blind voor interessante opportuniteiten (voor de langere termijn). Romeo Vermant zou dan weer zijn zinnen hebben gezet op een tijdelijk vertrek om elders meer speelgelgenheid te vergaren. En ook Dedryck Boyata zou op een nieuw avontuur azen.

LEES OOK: Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Grote ontgoocheling

De (ex?-)Rode Duivel werd in de zomer van 2022 bij Hertha BSC weggeplukt en geldt als één van de grootverdieners in de selectie. Maar zijn impact was tot dusver erg beperkt. En tijdens het huidige seizoen komt hij opnieuw slechts met mondjesmaat in actie. Zijn laatste competitieminuten dateren bijvoorbeeld alweer van begin oktober.

En dat begint stilaan door te wegen op de ervaren verdediger. "Dedrycks passage bij Club is vooralsnog een grote ontgoocheling. Het is evident dat hij niet gelukkig is. Elke voetballer wil spelen. Zeker als je Dedrycks status hebt, bij Hertha was hij kapitein, hé. Hij kan dit niet accepteren", vertelt zijn vader Bienvenu Boyata tegenover Het Nieuwsblad.

Dunne spoeling achterin

De speler en zijn entourage hopen dan ook op een oplossing tijdens de huidige mercato. Hoewel hij stevig doorweegt op het salarisbudget is het evenwel de vraag in welke mate Club daaraan wil meewerken. In afwachting van een nieuwe verdediger is de spoeling centraal achterin immers zeer beperkt. Zeker nu Joel Ordoñez in de lappenmand ligt en Denis Odoi naar de Africa Cup trekt. Bovendien valt het af te wachten welke club zich bereid toont om aan de (financiële) vereisten te voldoen. Het belooft dus nog een spannende maand te worden voor Boyata.

Club kan Boyata beter laten gaan ...

Meest recent

Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

7
7
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

7
7
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

24
24
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

80
80
Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

52
52
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

45
45
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

62
62
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

229
229
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

132
132
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

231
231
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

254
254
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

86
86
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

116
116
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

205
205
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

81
81
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

79
79
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

75
75
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

102
102
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

241
241
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

200
200
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

199
199
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

90
90
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

73
73
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

151
151
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

204
204

Meer sportnieuws