Grootverdiener aast op vertrek: "Hij is ongelukkig bij Club"

1845
Grootverdiener aast op vertrek:

Club Brugge bereidt de start van de tweede seizoenshelft momenteel voor in het Spaanse Marbella. Daar wordt niet meer gerekend op Tajon Buchanan, die aan Internazionale werd verkocht. En mogelijk kiezen nog meer spelers voor een nieuw avontuur.

In wat zijn laatste transfperiode als sportieve baas bij Club moet worden, gaat Vincent Mannaert naar verwachting een relatief kalme maand tegemoet. Blauw-Zwart overweegt de komst van een extra verdediger, voorts wordt niet actief werk gemaakt van directe versterking. Ook de grote uitgaande transfers lijken pas voor komende zomer bestemd.

Maar volledig windstil zal het zeker niet blijven. Zo blijft Club uiteraard niet blind voor interessante opportuniteiten (voor de langere termijn). Romeo Vermant zou dan weer zijn zinnen hebben gezet op een tijdelijk vertrek om elders meer speelgelgenheid te vergaren. En ook Dedryck Boyata zou op een nieuw avontuur azen.

LEES OOK: Nieuwe wending in rechten-soap: onderzoek naar Play Sports

Grote ontgoocheling

De (ex?-)Rode Duivel werd in de zomer van 2022 bij Hertha BSC weggeplukt en geldt als één van de grootverdieners in de selectie. Maar zijn impact was tot dusver erg beperkt. En tijdens het huidige seizoen komt hij opnieuw slechts met mondjesmaat in actie. Zijn laatste competitieminuten dateren bijvoorbeeld alweer van begin oktober.

En dat begint stilaan door te wegen op de ervaren verdediger. "Dedrycks passage bij Club is vooralsnog een grote ontgoocheling. Het is evident dat hij niet gelukkig is. Elke voetballer wil spelen. Zeker als je Dedrycks status hebt, bij Hertha was hij kapitein, hé. Hij kan dit niet accepteren", vertelt zijn vader Bienvenu Boyata tegenover Het Nieuwsblad.

Dunne spoeling achterin

De speler en zijn entourage hopen dan ook op een oplossing tijdens de huidige mercato. Hoewel hij stevig doorweegt op het salarisbudget is het evenwel de vraag in welke mate Club daaraan wil meewerken. In afwachting van een nieuwe verdediger is de spoeling centraal achterin immers zeer beperkt. Zeker nu Joel Ordoñez in de lappenmand ligt en Denis Odoi naar de Africa Cup trekt. Bovendien valt het af te wachten welke club zich bereid toont om aan de (financiële) vereisten te voldoen. Het belooft dus nog een spannende maand te worden voor Boyata.

Club kan Boyata beter laten gaan ...

Meest recent

Trump springt in de bres voor Infantino: “Vreselijke vergissing”

Dat Donald Trump en Gianni Infantino goede vrienden zijn werd op het WK al duidelijk. Beide heren ...

0
0
Thibaut Courtois doet boekje open over José Mourinho

Thibaut Courtois is op de weg terug bij Real Madrid. De doelman viel geblesseerd uit op het WK, maar ...

4
4
Boeckx onthult: “Antwerp-held bij Anderlecht getipt”

Het seizoen is van start gegaan. RSC Anderlecht had het moeilijk tegen La Louviere en ook Royal ...

47
47
Standard focust op de jeugd en legt toptalent vast

Standard Luik kampte de afgelopen seizoenen met financiële problemen en de Rouches focussen ...

41
41
'Here we go: Romano lekt verrassende transfersom Lukaku'

Romelu Lukaku wil weg bij Napoli na een snertseizoen. De aanvaller wil ergens de aanvalsleider zijn ...

208
208
Fuseini praat voor het eerst na brutale overval

Het waren heftige beelden. Op klaarlichte dag werd Mohammed Fuseini op brutale wijze overvallen. De ...

23
23
'Diego Moreira overtuigd: transfer naar Bundesliga-top'

Voor Diego Moreira kan de zomer van 2026 wel eens een mijlpaal in zijn carrière worden. De ...

50
50
'Méérdere versterkingen RSCA, één naam weerklinkt steeds luider'

Ondanks een meer dan behoorlijke start van het seizoen, staat de selectie van RSC Anderlecht nog ...

414
414
'Transferbom Carlos Forbs: Club legt prijskaartje vast'

Club Brugge heeft deze zomer al verschillende sterkhouders te gelde gemaakt en wil een verdere ...

1184
1184
"Bullshit praten" - Noa Lang clasht met bekende analist

Nu zijn toekomst bij SSC Napoli onzeker oogt, wordt Noa Lang gelinkt aan verschillende ploegen. Ook ...

129
129
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

127
127
Union zwaar gehavend in Europa: "Zaken buiten onze controle"

Union SG staat dinsdagavond voor een cruciale afspraak. De vicekampioen werkt dan zijn terugmatch in ...

98
98
Nieuwe wending in rechten-soap: onderzoek naar Play Sports

Na meer dan een jaar van onderhandelingen, statements en zelfs juridische gevechten, is er eindelijk ...

615
615
'Anderlecht blijft gaan: kersvers transfertarget duikt op'

RSC Anderlecht kan tot dusver tevreden zijn over de start van het nieuwe seizoen. Zeker gezien de ...

725
725
Preud’homme zet Leko op zijn plaats met 30M-transferbom

Ivan Leko trok al vroeg aan de alarmbel over de kern van Club Brugge. Guilian Preud’homme ...

905
905
'Bliksemvertrek Kanga: transferdetails AA Gent bekend'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

388
388
'Hayen wil uitblinker wegroven uit Jupiler Pro League'

Nicky Hayen zorgde in het tussenseizoen voor een grote verrassing. De trainer vertrok plotsklaps bij ...

324
324
'Club Brugge schrikt op: plotse toptransfer Hugo Siquet'

Club Brugge is nog niet klaar op de mercato. Het wil zelf nog een flankaanvaller aanwerven en zoekt ...

615
615
'Doorbraak Lukaku gevonden: verrassend lage transfersom'

Romelu Lukaku lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Behoudens last-minute wendingen ...

240
240
'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

276
276
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

609
609
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

644
644
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

422
422
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

453
453
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

354
354

Meer sportnieuws