Grootverdiener aast op vertrek: "Hij is ongelukkig bij Club"

1845 stemmen
Grootverdiener aast op vertrek:

Club Brugge bereidt de start van de tweede seizoenshelft momenteel voor in het Spaanse Marbella. Daar wordt niet meer gerekend op Tajon Buchanan, die aan Internazionale werd verkocht. En mogelijk kiezen nog meer spelers voor een nieuw avontuur.

In wat zijn laatste transfperiode als sportieve baas bij Club moet worden, gaat Vincent Mannaert naar verwachting een relatief kalme maand tegemoet. Blauw-Zwart overweegt de komst van een extra verdediger, voorts wordt niet actief werk gemaakt van directe versterking. Ook de grote uitgaande transfers lijken pas voor komende zomer bestemd.

Maar volledig windstil zal het zeker niet blijven. Zo blijft Club uiteraard niet blind voor interessante opportuniteiten (voor de langere termijn). Romeo Vermant zou dan weer zijn zinnen hebben gezet op een tijdelijk vertrek om elders meer speelgelgenheid te vergaren. En ook Dedryck Boyata zou op een nieuw avontuur azen.

LEES OOK: 'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Grote ontgoocheling

De (ex?-)Rode Duivel werd in de zomer van 2022 bij Hertha BSC weggeplukt en geldt als één van de grootverdieners in de selectie. Maar zijn impact was tot dusver erg beperkt. En tijdens het huidige seizoen komt hij opnieuw slechts met mondjesmaat in actie. Zijn laatste competitieminuten dateren bijvoorbeeld alweer van begin oktober.

En dat begint stilaan door te wegen op de ervaren verdediger. "Dedrycks passage bij Club is vooralsnog een grote ontgoocheling. Het is evident dat hij niet gelukkig is. Elke voetballer wil spelen. Zeker als je Dedrycks status hebt, bij Hertha was hij kapitein, hé. Hij kan dit niet accepteren", vertelt zijn vader Bienvenu Boyata tegenover Het Nieuwsblad.

Dunne spoeling achterin

De speler en zijn entourage hopen dan ook op een oplossing tijdens de huidige mercato. Hoewel hij stevig doorweegt op het salarisbudget is het evenwel de vraag in welke mate Club daaraan wil meewerken. In afwachting van een nieuwe verdediger is de spoeling centraal achterin immers zeer beperkt. Zeker nu Joel Ordoñez in de lappenmand ligt en Denis Odoi naar de Africa Cup trekt. Bovendien valt het af te wachten welke club zich bereid toont om aan de (financiële) vereisten te voldoen. Het belooft dus nog een spannende maand te worden voor Boyata.

Club kan Boyata beter laten gaan ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

65
65
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

30
30
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

27
27
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

23
23
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

303
303
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

185
185
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

218
218
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

153
153
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

657
657
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

159
159
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

162
162
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1035
1035
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

656
656
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

829
829
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

820
820
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

485
485
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

801
801
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

390
390

Meer sportnieuws