Grootverdiener aast op vertrek: "Hij is ongelukkig bij Club"

door
Grootverdiener aast op vertrek:

Club Brugge bereidt de start van de tweede seizoenshelft momenteel voor in het Spaanse Marbella. Daar wordt niet meer gerekend op Tajon Buchanan, die aan Internazionale werd verkocht. En mogelijk kiezen nog meer spelers voor een nieuw avontuur.

In wat zijn laatste transfperiode als sportieve baas bij Club moet worden, gaat Vincent Mannaert naar verwachting een relatief kalme maand tegemoet. Blauw-Zwart overweegt de komst van een extra verdediger, voorts wordt niet actief werk gemaakt van directe versterking. Ook de grote uitgaande transfers lijken pas voor komende zomer bestemd.

Maar volledig windstil zal het zeker niet blijven. Zo blijft Club uiteraard niet blind voor interessante opportuniteiten (voor de langere termijn). Romeo Vermant zou dan weer zijn zinnen hebben gezet op een tijdelijk vertrek om elders meer speelgelgenheid te vergaren. En ook Dedryck Boyata zou op een nieuw avontuur azen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

Grote ontgoocheling

De (ex?-)Rode Duivel werd in de zomer van 2022 bij Hertha BSC weggeplukt en geldt als één van de grootverdieners in de selectie. Maar zijn impact was tot dusver erg beperkt. En tijdens het huidige seizoen komt hij opnieuw slechts met mondjesmaat in actie. Zijn laatste competitieminuten dateren bijvoorbeeld alweer van begin oktober.

En dat begint stilaan door te wegen op de ervaren verdediger. "Dedrycks passage bij Club is vooralsnog een grote ontgoocheling. Het is evident dat hij niet gelukkig is. Elke voetballer wil spelen. Zeker als je Dedrycks status hebt, bij Hertha was hij kapitein, hé. Hij kan dit niet accepteren", vertelt zijn vader Bienvenu Boyata tegenover Het Nieuwsblad.

Dunne spoeling achterin

De speler en zijn entourage hopen dan ook op een oplossing tijdens de huidige mercato. Hoewel hij stevig doorweegt op het salarisbudget is het evenwel de vraag in welke mate Club daaraan wil meewerken. In afwachting van een nieuwe verdediger is de spoeling centraal achterin immers zeer beperkt. Zeker nu Joel Ordoñez in de lappenmand ligt en Denis Odoi naar de Africa Cup trekt. Bovendien valt het af te wachten welke club zich bereid toont om aan de (financiële) vereisten te voldoen. Het belooft dus nog een spannende maand te worden voor Boyata.

Club kan Boyata beter laten gaan ...

Meest recent

FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

3
3
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

25
25
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

48
48
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

34
34
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

36
36
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

105
105
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

170
170
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

73
73
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

112
112
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

297
297
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

273
273
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

96
96
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

162
162
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

295
295
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

141
141
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

116
116
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

154
154
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

507
507
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

99
99
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

592
592
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

982
982
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

148
148
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

475
475
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

375
375
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

695
695

Meer sportnieuws