'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

124
'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

Jadon Sancho is hoogst ongelukkig bij Manchester United en de aanvaller lijkt goed op weg te zijn naar Borussia Dortmund. De Engelse topclub heeft alvast een plannetje met de verguisde Sancho.

LEES OOK: Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

Sancho 17 keer buiten de selectie bij Manchester United

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen.

Tijdens de eerste maanden van 2023 zat ruis op de relatie tussen trainer Erik ten Hag en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken en zelfs 17 keer de wedstrijdselectie niet haalde dit seizoen. Volgens de coach omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

Borussia Dortmund snelt Sancho ter hulp

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. Uiteindelijk besloot de club om in te grijpen en werd de flankaanvaller voor onbepaalde tijd naar de B-kern verbannen.

Sancho weigerde zijn excuses aan te bieden en staat bijgevolg al maanden aan de zijlijn. Borussia Dortmund wil deze dramatische en explosieve situatie ontmijnen door hun voormalige vedette terug te halen.

Enkel huur zonder optie is bespreekbaar voor Manchester United

De aanvaller wil zelf ook dolgraag terugkeren en de Duitse topclub kan een aanwinst van zijn kaliber goed gebruiken. Volgens Fabrizio Romano is een deal in de maak, waarbij het gaat om een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

Voor Man United is enkel zo’n constructie bespreekbaar, want de Engelse topclub gelooft dat zijn huidige transferwaarde (25 miljoen euro) ver onder ligt van wat ze de speler volgende zomer zouden kunnen verkopen, mocht hij indruk maken bij Dortmund en zijn prijskaartje verhogen.

De absolute piek van Sancho’s marktwaarde bedroeg maar liefst 130 miljoen euro in maart 2020, toen hij een absolute ster was bij Borussia Dortmund. Daar kan Manchester United vandaag alleen maar van dromen.

Sancho naar Dortmund: goed idee?

Meest recent

Geflopt bij Anderlecht, nu de hoop van Italië

ebastiano Esposito staat voor een bijzonder moment in zijn carrière. De Italiaanse aanvaller ...

14
14
Leekens duidelijk over ervaren Duivel: "Nog véél kwaliteit"

Georges Leekens ziet nog altijd een belangrijke rol weggelegd voor Kevin De Bruyne bij de Rode ...

13
13
Ajax houdt hart vast: dramatisch nieuws over Dolberg

Een stevige domper voor Kasper Dolberg en Ajax. De Deense spits is op training bij de nationale ...

29
29
Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"

Met 15 op 18 heeft Beerschot VA zich in het eerste luik van het seizoen opgeworpen tot de grote ...

35
35
Grote afwezige in selectie Van Bommel: "Onbegrijpelijk"

De Rode Duivels staan voor een uiterst pittig vierluik in de Nations League. Om die opdrachten tot ...

221
221
'Kompany zwijmelt: waanzinnige opvolger Harry Kane'

Bayern München is weer uitstekend aan het seizoen begonnen en daar heeft Harry Kane een ...

120
120
Club en Union gewaarschuwd: "Anderlecht terug winstmachine"

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op het eerste luik van het seizoen. De ...

370
370
De Cuyper verbaast: "Hij was beste Rode Duivel op WK"

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van Mark van ...

215
215
‘Lukaku geschokt: Van Bommel grijpt genadeloos in’

Romelu Lukaku krijgt meteen een stevige boodschap van Mark van Bommel. De nieuwe bondscoach maakt ...

189
189
Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

261
261
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

169
169
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

443
443
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

109
109
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

218
218
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

36
36
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

43
43
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

294
294
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

23
23
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

42
42
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

288
288
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

97
97
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

154
154
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

96
96
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

56
56
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

339
339

Meer sportnieuws