'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

124 stemmen
'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

Jadon Sancho is hoogst ongelukkig bij Manchester United en de aanvaller lijkt goed op weg te zijn naar Borussia Dortmund. De Engelse topclub heeft alvast een plannetje met de verguisde Sancho.

LEES OOK: 'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Sancho 17 keer buiten de selectie bij Manchester United

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen.

Tijdens de eerste maanden van 2023 zat ruis op de relatie tussen trainer Erik ten Hag en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken en zelfs 17 keer de wedstrijdselectie niet haalde dit seizoen. Volgens de coach omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

Borussia Dortmund snelt Sancho ter hulp

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. Uiteindelijk besloot de club om in te grijpen en werd de flankaanvaller voor onbepaalde tijd naar de B-kern verbannen.

Sancho weigerde zijn excuses aan te bieden en staat bijgevolg al maanden aan de zijlijn. Borussia Dortmund wil deze dramatische en explosieve situatie ontmijnen door hun voormalige vedette terug te halen.

Enkel huur zonder optie is bespreekbaar voor Manchester United

De aanvaller wil zelf ook dolgraag terugkeren en de Duitse topclub kan een aanwinst van zijn kaliber goed gebruiken. Volgens Fabrizio Romano is een deal in de maak, waarbij het gaat om een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

Voor Man United is enkel zo’n constructie bespreekbaar, want de Engelse topclub gelooft dat zijn huidige transferwaarde (25 miljoen euro) ver onder ligt van wat ze de speler volgende zomer zouden kunnen verkopen, mocht hij indruk maken bij Dortmund en zijn prijskaartje verhogen.

De absolute piek van Sancho’s marktwaarde bedroeg maar liefst 130 miljoen euro in maart 2020, toen hij een absolute ster was bij Borussia Dortmund. Daar kan Manchester United vandaag alleen maar van dromen.

Sancho naar Dortmund: goed idee?

Meest recent

Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

34
34
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

47
47
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

109
109
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

64
64
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

67
67
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

130
130
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

90
90
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

41
41
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

429
429
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

67
67
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

37
37
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

224
224
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

175
175
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

412
412
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

349
349
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

92
92
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

61
61
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

192
192
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

175
175
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

65
65
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

450
450
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

85
85

Meer sportnieuws