'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

124 stemmen
'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

Jadon Sancho is hoogst ongelukkig bij Manchester United en de aanvaller lijkt goed op weg te zijn naar Borussia Dortmund. De Engelse topclub heeft alvast een plannetje met de verguisde Sancho.

LEES OOK: Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

Sancho 17 keer buiten de selectie bij Manchester United

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen.

Tijdens de eerste maanden van 2023 zat ruis op de relatie tussen trainer Erik ten Hag en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken en zelfs 17 keer de wedstrijdselectie niet haalde dit seizoen. Volgens de coach omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

Borussia Dortmund snelt Sancho ter hulp

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. Uiteindelijk besloot de club om in te grijpen en werd de flankaanvaller voor onbepaalde tijd naar de B-kern verbannen.

Sancho weigerde zijn excuses aan te bieden en staat bijgevolg al maanden aan de zijlijn. Borussia Dortmund wil deze dramatische en explosieve situatie ontmijnen door hun voormalige vedette terug te halen.

Enkel huur zonder optie is bespreekbaar voor Manchester United

De aanvaller wil zelf ook dolgraag terugkeren en de Duitse topclub kan een aanwinst van zijn kaliber goed gebruiken. Volgens Fabrizio Romano is een deal in de maak, waarbij het gaat om een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

Voor Man United is enkel zo’n constructie bespreekbaar, want de Engelse topclub gelooft dat zijn huidige transferwaarde (25 miljoen euro) ver onder ligt van wat ze de speler volgende zomer zouden kunnen verkopen, mocht hij indruk maken bij Dortmund en zijn prijskaartje verhogen.

De absolute piek van Sancho’s marktwaarde bedroeg maar liefst 130 miljoen euro in maart 2020, toen hij een absolute ster was bij Borussia Dortmund. Daar kan Manchester United vandaag alleen maar van dromen.

Sancho naar Dortmund: goed idee?

Meest recent

Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

6
6
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

11
11
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

72
72
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

270
270
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

50
50
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

209
209
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

321
321
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

298
298
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

329
329
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

234
234
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

200
200
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

411
411
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

286
286
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

266
266
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

286
286
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

65
65
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

189
189
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

172
172
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

314
314
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

488
488
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

405
405
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

387
387

Meer sportnieuws