'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

124
'Manchester United grijpt stevig in met verbannen paria'

Jadon Sancho is hoogst ongelukkig bij Manchester United en de aanvaller lijkt goed op weg te zijn naar Borussia Dortmund. De Engelse topclub heeft alvast een plannetje met de verguisde Sancho.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Sancho 17 keer buiten de selectie bij Manchester United

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen.

Tijdens de eerste maanden van 2023 zat ruis op de relatie tussen trainer Erik ten Hag en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken en zelfs 17 keer de wedstrijdselectie niet haalde dit seizoen. Volgens de coach omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

Borussia Dortmund snelt Sancho ter hulp

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. Uiteindelijk besloot de club om in te grijpen en werd de flankaanvaller voor onbepaalde tijd naar de B-kern verbannen.

Sancho weigerde zijn excuses aan te bieden en staat bijgevolg al maanden aan de zijlijn. Borussia Dortmund wil deze dramatische en explosieve situatie ontmijnen door hun voormalige vedette terug te halen.

Enkel huur zonder optie is bespreekbaar voor Manchester United

De aanvaller wil zelf ook dolgraag terugkeren en de Duitse topclub kan een aanwinst van zijn kaliber goed gebruiken. Volgens Fabrizio Romano is een deal in de maak, waarbij het gaat om een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

Voor Man United is enkel zo’n constructie bespreekbaar, want de Engelse topclub gelooft dat zijn huidige transferwaarde (25 miljoen euro) ver onder ligt van wat ze de speler volgende zomer zouden kunnen verkopen, mocht hij indruk maken bij Dortmund en zijn prijskaartje verhogen.

De absolute piek van Sancho’s marktwaarde bedroeg maar liefst 130 miljoen euro in maart 2020, toen hij een absolute ster was bij Borussia Dortmund. Daar kan Manchester United vandaag alleen maar van dromen.

Sancho naar Dortmund: goed idee?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

4
4
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

9
9
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

26
26
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

19
19
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

58
58
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

98
98
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

105
105
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

229
229
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

236
236
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

111
111
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

117
117
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

202
202
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

167
167
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

241
241
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

300
300
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

202
202
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

226
226
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

108
108
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

248
248
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

49
49
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

136
136
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

238
238
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

944
944

Meer sportnieuws