Van Bommel legt transferwens op tafel bij Antwerp

door
Van Bommel legt transferwens op tafel bij Antwerp

Terwijl de andere eersteklassers uitzwermen naar het buitenland, bereidt Antwerp FC de tweede seizoenshelft voor op Belgische bodem. Ondertussen is het ook uitkijken naar wat er aan het transferfront zal gebeuren bij de landskampioen. Het plan van coach Mark van Bommel is alvast duidelijk.

De titel, de beker, de supercup, deelname aan de Champions League, ... sportief gezien heeft Antwerp een waanzinnige periode achter de rug. Desondanks blijft de club op financieel vlak nog te fel afhankelijk van voorzitter Paul Gheysens. En daar moet op termijn verandering in komen.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Van Bommel klopt op tafel

Om nog meer zelfbedruipend te worden, zal de club dan ook de nodige centen moeten ophalen op de transfermarkt. In de voorbije weken en maanden werden alvast verschillende spelers gelinkt aan een vertrek. Maar dat is niet naar de zin van Van Bommel.

Zo laat de coach verstaan dat hij in januari liefst zijn kern behoudt. "Ik wil dat er niemand vertrekt", klinkt het voor de camera's van VRT Nws. "Maar dat heb je niet zelf in de hand. De speler zit erbij, wij als verkopende club en de kopende club. Als iemand komt met interesse ben je altijd afhankelijk van wie er komt, hoeveel ze betalen, ... . Dat zal altijd een spel zijn."

Gegeerde Vermeeren

Eén van de jongens die het meest gegeerd worden, is Arthur Vermeeren. Na zijn degelijke eerste campagne in de Champions League staat het Antwerpse goudhaantje meer dan ooit op de verlanglijstjes van verschillende Europese clubs. Voorlopig hoeft Van Bommel echter niet te vrezen voor het vertrek van de middenvelder.

Tot dusver kwam immers nog geen concreet bod binnen op de jonge Rode Duivel. "Natuurlijk wil ik hem graag houden. Ik denk dat iedereen die Vermeeren in zijn ploeg heeft, hem graag wil houden. Op een gegeven moment komt er een fase dat je dit niet meer kan tegenhouden. Maar in de winter zou het absoluut niet goed uitkomen", aldus Van Bommel.

Antwerp moet met zijn huidige kern opnieuw kampioen kunnen worden ...

Meest recent

Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

17
17
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

25
25
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

30
30
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

69
69
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

209
209
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

140
140
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

202
202
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

82
82
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

157
157
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

236
236
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

488
488
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

208
208
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

175
175
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

100
100
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

372
372
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

289
289
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

279
279
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

417
417
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1253
1253
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

101
101
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

457
457
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176

Meer sportnieuws