Van Bommel legt transferwens op tafel bij Antwerp

451 stemmen
Van Bommel legt transferwens op tafel bij Antwerp

Terwijl de andere eersteklassers uitzwermen naar het buitenland, bereidt Antwerp FC de tweede seizoenshelft voor op Belgische bodem. Ondertussen is het ook uitkijken naar wat er aan het transferfront zal gebeuren bij de landskampioen. Het plan van coach Mark van Bommel is alvast duidelijk.

De titel, de beker, de supercup, deelname aan de Champions League, ... sportief gezien heeft Antwerp een waanzinnige periode achter de rug. Desondanks blijft de club op financieel vlak nog te fel afhankelijk van voorzitter Paul Gheysens. En daar moet op termijn verandering in komen.

LEES OOK: "Vermeeren naar Club Brugge? Waarom niet?"

Van Bommel klopt op tafel

Om nog meer zelfbedruipend te worden, zal de club dan ook de nodige centen moeten ophalen op de transfermarkt. In de voorbije weken en maanden werden alvast verschillende spelers gelinkt aan een vertrek. Maar dat is niet naar de zin van Van Bommel.

Zo laat de coach verstaan dat hij in januari liefst zijn kern behoudt. "Ik wil dat er niemand vertrekt", klinkt het voor de camera's van VRT Nws. "Maar dat heb je niet zelf in de hand. De speler zit erbij, wij als verkopende club en de kopende club. Als iemand komt met interesse ben je altijd afhankelijk van wie er komt, hoeveel ze betalen, ... . Dat zal altijd een spel zijn."

Gegeerde Vermeeren

Eén van de jongens die het meest gegeerd worden, is Arthur Vermeeren. Na zijn degelijke eerste campagne in de Champions League staat het Antwerpse goudhaantje meer dan ooit op de verlanglijstjes van verschillende Europese clubs. Voorlopig hoeft Van Bommel echter niet te vrezen voor het vertrek van de middenvelder.

Tot dusver kwam immers nog geen concreet bod binnen op de jonge Rode Duivel. "Natuurlijk wil ik hem graag houden. Ik denk dat iedereen die Vermeeren in zijn ploeg heeft, hem graag wil houden. Op een gegeven moment komt er een fase dat je dit niet meer kan tegenhouden. Maar in de winter zou het absoluut niet goed uitkomen", aldus Van Bommel.

Antwerp moet met zijn huidige kern opnieuw kampioen kunnen worden ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

95
95
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

54
54
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

88
88
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

186
186
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

83
83
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

179
179
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

465
465
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

109
109
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

543
543
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

652
652
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

167
167
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

413
413
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

187
187
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

123
123
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

457
457
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

495
495
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

516
516
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

186
186
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws