KV Kortrijk heeft eindelijk opvolger voor De Boeck te pakken

door
KV Kortrijk heeft eindelijk opvolger voor De Boeck te pakken

KV Kortrijk heeft na lang zoeken een nieuwe T1 beet. De rode lantaarn in de Jupiler Pro League zette de samenwerking met Glen De Boek begin december 2023 stop na amper negen wedstrijden. Hij wordt opgevolgd door de Ijslander Freyr Alexandersson, zo melden verschillende media. 

Momenteel leidt interim-coach Joseph Akpala de trainingen bij KV Kortrijk, maar het bestuur van de West-Vlaamse club maakte al snel duidelijk dat er gezocht werd naar een nieuwe T1. Die hebben ze nu gevonden in de Ijslander Alexandersson, momenteel nog aan de slag bij het Deense Lyngby. 

Alexandersson is ondertussen al de derde trainer bij KV Kortrijk dit seizoen. KVK startte met Edward Still, verving hem door Glen De Boeck en gaat nu verder met een derde oefenmeester. Het is nog maar de vraag of Alexandersson hen van de laatste plaats kan weg krijgen. 

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Standard

De Ijslander wordt door Kortrijk weggeplukt bij Lyngby, waar hij het uitstekend deed. Ondanks het feit dat het z'n eerste job als hoofdtrainer was, won hij er 20 van zijn 35 wedstrijden. 

Maar niet alleen KVK aasde op Alexandersson. De coach stond ook op de shortlist van Standard, dat een nieuwe coach heeft gevonden in Ivan Leko. De Ijslander zal samen met assistent Jonathan Hartmann afzakken naar het Guldensporenstadion. 

Een goeie zet van Kortrijk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

10
10
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

15
15
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

37
37
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

29
29
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

76
76
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

125
125
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

56
56
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

145
145
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

136
136
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

217
217
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

92
92
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

96
96
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

49
49
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

319
319
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

225
225
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

281
281
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

392
392
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

161
161
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

321
321
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1293
1293
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

116
116
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

56
56
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

704
704
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

268
268

Meer sportnieuws