'Standard wijzigt zijn plannen met Vanheusden'

944 stemmen
'Standard wijzigt zijn plannen met Vanheusden'

Standard lijkt een zeer woelige wintermercato tegemoet te gaan. In de eerste plaats moet het een nieuwe trainer aanstellen na het ontslag van Carl Hoefkens op oudejaarsdag. Daarvoor lijkt de keuze op Ivan Leko te gaan vallen. Daarna lijken er echter nog heel wat transfers op til te staan in Luik.

Er lijkt eerst en vooral een heuse uittocht in de maak te zijn. De uitleenbeurten van Isaac Hayden en Steven Alzate zouden alweer stopgezet worden, terwijl Romaine Mundle, Stipe Perica en Noah Ohio ook weg zouden mogen. Er is egelijk echter ook hoge nood aan versterking.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Aankoopoptie Vanheusden onhaalbaar voor Standard

Onder meer centraal achterin lijkt vers bloed welkom. Nathan Ngoy en Lucas Noubi waren dan wel zeldzame lichtpuntjes de voorbije maanden, Standard zal na dit seizoen Bope Bokadi en Konstantinos Laifis verliezen. Zij zijn einde contract en tekenen niet meer bij.

Bovendien is ook de toekomst van Zinho Vanheusden onzeker. De aanvoerder wordt immers slechts gehuurd van Internazionale. Standard beschikt over een aankoopoptie van 7 miljoen euro, maar die lijkt gezien de zware verliezen die de club alweer laat noteren compleet onhaalbaar.

Nieuwe uitleenbeurt in de maak?

Desondanks is de kans niet onbestaande dat Vanheusden toch op Sclessin zal blijven. Volgens Le Soir zou Standard hem volgend seizoen opnieuw kunnen huren van Inter. Als de Nerazzurri geen kans zien om hem te gelde te maken, zullen ze daar niet weigerachtig tegenover staan.

Dat zal wellicht ook afhangen van hoe Vanheusden de komende maanden zal presteren. Zijn eerste seizoenshelft kan ondanks wisselvallige prestaties wel geslaagd genoemd worden, want hij bleef eindelijk nog eens lange tijd fit en werd in oktober voor het eerst in twee jaar nog eens opgeroepen voor de Rode Duivels.

🚀

Moet Vanheusden volgend seizoen bij Standard blijven?

Meest recent

Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Er hing gisteren iets in de lucht rond Brandon Mechele. Alsof deze wedstrijd meer zou worden dan ...

0
0
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

4
4
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

6
6
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

9
9
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

60
60
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

129
129
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

38
38
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

126
126
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

140
140
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

245
245
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

89
89
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

367
367
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

499
499
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

211
211
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

279
279
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

161
161
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

278
278
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

546
546
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

156
156
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

163
163
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

161
161
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

151
151

Meer sportnieuws