'Standard wijzigt zijn plannen met Vanheusden'

944 stemmen
'Standard wijzigt zijn plannen met Vanheusden'

Standard lijkt een zeer woelige wintermercato tegemoet te gaan. In de eerste plaats moet het een nieuwe trainer aanstellen na het ontslag van Carl Hoefkens op oudejaarsdag. Daarvoor lijkt de keuze op Ivan Leko te gaan vallen. Daarna lijken er echter nog heel wat transfers op til te staan in Luik.

Er lijkt eerst en vooral een heuse uittocht in de maak te zijn. De uitleenbeurten van Isaac Hayden en Steven Alzate zouden alweer stopgezet worden, terwijl Romaine Mundle, Stipe Perica en Noah Ohio ook weg zouden mogen. Er is egelijk echter ook hoge nood aan versterking.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

Aankoopoptie Vanheusden onhaalbaar voor Standard

Onder meer centraal achterin lijkt vers bloed welkom. Nathan Ngoy en Lucas Noubi waren dan wel zeldzame lichtpuntjes de voorbije maanden, Standard zal na dit seizoen Bope Bokadi en Konstantinos Laifis verliezen. Zij zijn einde contract en tekenen niet meer bij.

Bovendien is ook de toekomst van Zinho Vanheusden onzeker. De aanvoerder wordt immers slechts gehuurd van Internazionale. Standard beschikt over een aankoopoptie van 7 miljoen euro, maar die lijkt gezien de zware verliezen die de club alweer laat noteren compleet onhaalbaar.

Nieuwe uitleenbeurt in de maak?

Desondanks is de kans niet onbestaande dat Vanheusden toch op Sclessin zal blijven. Volgens Le Soir zou Standard hem volgend seizoen opnieuw kunnen huren van Inter. Als de Nerazzurri geen kans zien om hem te gelde te maken, zullen ze daar niet weigerachtig tegenover staan.

Dat zal wellicht ook afhangen van hoe Vanheusden de komende maanden zal presteren. Zijn eerste seizoenshelft kan ondanks wisselvallige prestaties wel geslaagd genoemd worden, want hij bleef eindelijk nog eens lange tijd fit en werd in oktober voor het eerst in twee jaar nog eens opgeroepen voor de Rode Duivels.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard
256

Moet Vanheusden volgend seizoen bij Standard blijven?

Meest recent

'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

10
10
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

230
230
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

44
44
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

63
63
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

103
103
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

392
392
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

284
284
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

543
543
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

191
191
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

32
32
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

283
283
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

101
101
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

75
75
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

58
58
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

431
431
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

219
219
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

271
271
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

130
130
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

167
167
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

471
471
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

298
298
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

270
270
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

241
241
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

314
314
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

251
251

Meer sportnieuws