'Rangers zet Standard een stevige transferhak'

445 stemmen
'Rangers zet Standard een stevige transferhak'

Bij Standard blijft het een komen en gaan van spelers en trainers. De duiventil doet zijn naam weer alle eer aan. Zonde voor zo een prachtige club. Mogelijk profiteert Philippe Clement van de onrust in de Vurige Stede.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Rangers denkt aan Alzate

Vandaag raakte het nieuws bekend dat Steven Alzate de Rouches mogelijk terug verlaat in januari. De defensieve middenvelder heeft volgens La Dernière Heure zijn appartement al leeggemaakt in Luik, wat er dus wel op wijst dat de smaakmaker niet meer zal terugkeren naar de geplaagde club.

Alzate werd aan tal van clubs aangeboden, waaronder Rangers FC. Philippe Clement won al inlichtingen in omtrent de speler. Hij kent Carl Hoefkens goed, dus mogelijk sprak hij eens met hem. Al is dat uiteraard gissen.

Mundle blijft mogelijk toch

Standard blijft zo een duiventil. De zomeraanwinsten, die aanvankelijk in de basis stonden, lijken zo alweer snel te vertrekken. Isaac Hayden is ook een speler die mogelijk Standard al verlaat. 

Romaine Mundle werd ook al gelinkt aan een vroegtijdig vertrek bij Standard. De flankaanvaller werd nog met grote trom binnengehaald, maar de ex-speler van Tottenham kreeg amper kansen van Hoefkens. Swansea City werd al genoemd, maar Standard zou willen wachten tot er een nieuwe coach komt. Mundle krijgt dan een nieuwe kans om zich in de kijker te spelen en mogelijk alsnog door te breken in Luik.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel
161

Gaat Rangers een bod doen op Mundle?

Meest recent

Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

2
2
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

52
52
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

65
65
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

47
47
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

179
179
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

199
199
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

49
49
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

41
41
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

126
126
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

129
129
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

48
48
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

364
364
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

269
269
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

345
345
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

107
107
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

412
412
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

259
259
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

500
500
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

143
143
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

783
783

Meer sportnieuws