Club Brugge casht: Gazzetta heeft laatste nieuws over Buchanan-deal

door
Club Brugge casht: Gazzetta heeft laatste nieuws over Buchanan-deal

Club Brugge lijkt het nieuwe kalenderjaar te gaan inzetten met een grote uitgaande transfer. Zo staat Tajon Buchanan steeds dichter bij een overgang naar Internazionale. In het beste geval wordt de deal eerstdaags afgerond.

Blauw-Zwart legde in augustus 2021 de nodige miljoenen op tafel om de Canadese flankspeler aan te werven, maar hij sloot pas enkele maanden later aan in Brugge. En het duurde niet lang alvorens hij een vaste basisplek kon versieren. Eerst werd hij er uitgespeeld als flankaanvaller, vervolgens maakte hij steeds vaker zijn opwachting als vleugelback.

Ondertussen groeide Buchanan uit tot een vaste waarde in de nationale ploeg van Canada. Het duurde dan ook niet lang alvorens er interesse vanuit het buitenland kwam. Vooral Internazionale trekt al een tijdje aan zijn mouw. En die transfer zou zich momenteel in de afrondende fase bevinden.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Buchanan op voorpagina

Inmiddels werd al een akkoord gevonden met de speler zou zelf. Zo zou Buchanan voor vijf seizoenen kunnen tekenen aan een jaarsalaris van 1.5 miljoen euro netto. En volgens de laatste berichten naderen ook beide ploegen een definitief akkoord.

De flankspeler staat dinsdag zelfs in het groot op de voorpagina van het toonaangevende 'La Gazzetta dello Sport'. Volgens de laatste info van de roze sportkrant wil Inter ervoor zorgen dat Buchanan woensdag in Milaan landt, waarna de overgang definitief beklonken kan worden.

Geen absolute jackpot

Bij Het Laatste Nieuws houdt men nog een slag om de arm en meldt men dat het nog even wachten is op een finaal akkoord. Maar dat lijkt niet lang meer op zich te laten wachten. Volgens Italiaanse bronnen zou de totale transfersom zo'n 7 à 8 miljoen euro bedragen. Transferwatcher Gianluca Di Marzio weet dat daar echter nog 2 tot 3 miljoen euro aan (prestatiegerichte) bonussen bovenop kan komen.

Club had Buchanan eerder al moeten verkopen ...

Meest recent

Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

4
4
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

17
17
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

40
40
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

9
9
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

28
28
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

32
32
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

28
28
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

61
61
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

28
28
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

131
131
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

99
99
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

92
92
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

46
46
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

659
659
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

24
24
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

53
53
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

83
83
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

189
189
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

106
106
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

68
68
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

39
39
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

129
129
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

122
122

Meer sportnieuws