Club Brugge casht: Gazzetta heeft laatste nieuws over Buchanan-deal

door
Club Brugge casht: Gazzetta heeft laatste nieuws over Buchanan-deal

Club Brugge lijkt het nieuwe kalenderjaar te gaan inzetten met een grote uitgaande transfer. Zo staat Tajon Buchanan steeds dichter bij een overgang naar Internazionale. In het beste geval wordt de deal eerstdaags afgerond.

Blauw-Zwart legde in augustus 2021 de nodige miljoenen op tafel om de Canadese flankspeler aan te werven, maar hij sloot pas enkele maanden later aan in Brugge. En het duurde niet lang alvorens hij een vaste basisplek kon versieren. Eerst werd hij er uitgespeeld als flankaanvaller, vervolgens maakte hij steeds vaker zijn opwachting als vleugelback.

Ondertussen groeide Buchanan uit tot een vaste waarde in de nationale ploeg van Canada. Het duurde dan ook niet lang alvorens er interesse vanuit het buitenland kwam. Vooral Internazionale trekt al een tijdje aan zijn mouw. En die transfer zou zich momenteel in de afrondende fase bevinden.

LEES OOK: 'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Buchanan op voorpagina

Inmiddels werd al een akkoord gevonden met de speler zou zelf. Zo zou Buchanan voor vijf seizoenen kunnen tekenen aan een jaarsalaris van 1.5 miljoen euro netto. En volgens de laatste berichten naderen ook beide ploegen een definitief akkoord.

De flankspeler staat dinsdag zelfs in het groot op de voorpagina van het toonaangevende 'La Gazzetta dello Sport'. Volgens de laatste info van de roze sportkrant wil Inter ervoor zorgen dat Buchanan woensdag in Milaan landt, waarna de overgang definitief beklonken kan worden.

Geen absolute jackpot

Bij Het Laatste Nieuws houdt men nog een slag om de arm en meldt men dat het nog even wachten is op een finaal akkoord. Maar dat lijkt niet lang meer op zich te laten wachten. Volgens Italiaanse bronnen zou de totale transfersom zo'n 7 à 8 miljoen euro bedragen. Transferwatcher Gianluca Di Marzio weet dat daar echter nog 2 tot 3 miljoen euro aan (prestatiegerichte) bonussen bovenop kan komen.

Club had Buchanan eerder al moeten verkopen ...

Meest recent

Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

23
23
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

27
27
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

220
220
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

28
28
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

321
321
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

360
360
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

128
128
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

181
181
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

539
539
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

732
732
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

336
336
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

109
109
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

287
287
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

267
267
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

616
616
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

341
341
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

717
717
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

687
687
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

819
819
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

152
152
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

600
600
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1492
1492
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

806
806
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

249
249
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

488
488

Meer sportnieuws