Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

door
Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

De komende weken zullen ze zich bij Club Brugge zo goed mogelijk proberen klaar te stomen om in de tweede helft van het seizoen op drie fronten te blijven meestrijden. In de Jupiler Pro League wacht hen nog een stevige inhaalrace als ze nog voor de titel willen meestrijden, terwijl ze daarnaast ook nog aan de bak mogen in de kwartfinale van de Croky Cup en de achtste finale van de Conference League.

Het worden zo nog drukke maanden voor Ronny Deila, die gelukkig wel over een zeer brede kern kan beschikken. Alleen houdt de Brugse coach op één positie plots amper nog opties over. Op de rechtsachter is het plots wel heel erg harken.

LEES OOK: Skoras duidt na glansrol grote verschil met Club aan

Club moet in januari ook Odoi missen

Tajon Buchanan staat op het punt om naar Internazionale te verkassen en de komende weken zal Club ook niet kunnen rekenen op Denis Odoi. Hij kreeg op Nieuwjaarsdag immers te horen dat hij straks met Ghana naar de Africa Cup mag.

Bondscoach Chris Hughton nam Odoi op in zijn definitieve selectie, waarin hij met Majeed Ashimeru (Anderlecht) en John Paintsil (KRC Genk) nog twee spelers uit de Jupiler Pro League tegenkomt. De selectie van Odoi is toch opmerkelijk, want hij is al 35 en komt bij Club toch niet al te vaak meer aan de bak.

Geen alternatieven meer op rechtsachter

Op die manier houdt Deila op de rechtsachter wel enkel nog Maxim De Cuyper over, die de voorbije weken al tegen zijn voet depanneerde op die positie. Het wordt hopen dat jeugdproduct Kyriani Sabbe snel hersteld is van de blessure die hem intussen toch al maanden aan de kant houdt.

Anders zijn er immers helemaal geen opties meer over voor de rechtsachter. Zelfs bij Club NXT eigenlijk niet, want daar ligt Denzel De Roeve ook al een hele tijd in de lappenmand en moest centrale verdediger Amine Et-Taïbi de laatste twee maanden depanneren.

Moet Club Brugge deze maand nog een rechtsachter halen?

Meest recent

Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

22
22
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

165
165
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

34
34
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

92
92
Rode kaarten Degreef en Erabi: Hasi maakt ref helemaal af

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

630
630
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

244
244
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

409
409
Skoras duidt na glansrol grote verschil met Club aan

AA Gent maakte zondag een statement, want het boekte een zeer knappe zege tegen Antwerp. Met een man ...

419
419
STVV gaat volledig met de billen bloot tegen Westerlo

STVV begon uiterst fraai aan de competitie en kon vandaag weer mee aan kop komen. De Kanaries ...

53
53
Rob Schoofs koestert één grote droom na debuut bij Union

Union pakte gisteren in de absolute slotfase de zege op het veld van Dender. De landskampioen trekt ...

104
104
Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

In het Lotto Park werd het vanavond allesbehalve een gewone topper. Anderlecht moest al vroeg met ...

392
392
Dries Mertens viert babyborrel in kolkend Lotto Park

Anderlecht staat momenteel op voorsprong in de topper tegen Racing Genk, al moet het wel nog een ...

119
119
Doku schittert in verwoestende Manchester-derbyzege

Jérémy Doku heeft zich op weergaloze wijze in de kijker gespeeld tijdens de ...

220
220
Ongeziene vierklapper: Ex-KV speler beleeft droom in CPL

De Challenger Pro League blijft garant staan voor spektakel. Na vijf speeldagen steken SK Beveren en ...

127
127
Olivier Renard spreekt vrijuit: "Het is een schandaal!"

Op dit moment speelt Anderlecht in het eigen Lotto Park tegen Racing Genk. Voor Paars-Wit is het de ...

432
432
De Ketelaere glundert na berenmatch: "Dát is cruciaal"

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels lieten dit weekend opnieuw van zich spreken op de Europese ...

68
68
Coucke dropt nieuw bommetje vlak voor Anderlecht-Genk

RSC Anderlecht neemt het zondagavond op tegen KRC Genk. Vlak voor de aftrap van dat duel in het ...

571
571
VAR-fase bedaart gemoederen: Janssen én Samoise reageren

AA Gent heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt. Ondanks een vroege rode kaart voor ...

361
361
Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Voor Rik De Mil is Jan Breydel nog steeds vruchtbare grond. Een gezwind Charleroi maakte deze ...

35
35
Grote terugkeer in basiself Anderlecht, Oh speerpunt Genk

RSC Anderlecht snakt na een erg woelige periode naar een gunstig resultaat. Liefst zondagavond al op ...

135
135
Janssen trekt pijnlijke conclusie na zure nederlaag

Antwerp FC is met een slipper aan het tweede luik van het seizoen begonnen. De Great Old verloor ...

258
258
De Ketelaere zet Serie A op stelten, Salah redt Liverpool

Charles De Ketelaere heeft zondag een gepast vervolg gegeven aan zijn goede prestatie bij de Rode ...

151
151
AA Gent-fans smullen: "Dankuwel Club Brugge!"

Na een wisselvallige start van het seizoen, zette AA Gent in het slot van de zomermercato nog een ...

318
318
RWDM fleurt fandag op en draait Seraing door gehaktmolen

RWDM greep vorig seizoen op dramatische wijze naast promotie. Onder leiding van nieuwbakken coach ...

60
60
Club door in UCL? Vandenbempt doet voorspelling

Volgende week is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. Club ...

298
298

Meer sportnieuws