Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

door
Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

De komende weken zullen ze zich bij Club Brugge zo goed mogelijk proberen klaar te stomen om in de tweede helft van het seizoen op drie fronten te blijven meestrijden. In de Jupiler Pro League wacht hen nog een stevige inhaalrace als ze nog voor de titel willen meestrijden, terwijl ze daarnaast ook nog aan de bak mogen in de kwartfinale van de Croky Cup en de achtste finale van de Conference League.

Het worden zo nog drukke maanden voor Ronny Deila, die gelukkig wel over een zeer brede kern kan beschikken. Alleen houdt de Brugse coach op één positie plots amper nog opties over. Op de rechtsachter is het plots wel heel erg harken.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Club moet in januari ook Odoi missen

Tajon Buchanan staat op het punt om naar Internazionale te verkassen en de komende weken zal Club ook niet kunnen rekenen op Denis Odoi. Hij kreeg op Nieuwjaarsdag immers te horen dat hij straks met Ghana naar de Africa Cup mag.

Bondscoach Chris Hughton nam Odoi op in zijn definitieve selectie, waarin hij met Majeed Ashimeru (Anderlecht) en John Paintsil (KRC Genk) nog twee spelers uit de Jupiler Pro League tegenkomt. De selectie van Odoi is toch opmerkelijk, want hij is al 35 en komt bij Club toch niet al te vaak meer aan de bak.

Geen alternatieven meer op rechtsachter

Op die manier houdt Deila op de rechtsachter wel enkel nog Maxim De Cuyper over, die de voorbije weken al tegen zijn voet depanneerde op die positie. Het wordt hopen dat jeugdproduct Kyriani Sabbe snel hersteld is van de blessure die hem intussen toch al maanden aan de kant houdt.

Anders zijn er immers helemaal geen opties meer over voor de rechtsachter. Zelfs bij Club NXT eigenlijk niet, want daar ligt Denzel De Roeve ook al een hele tijd in de lappenmand en moest centrale verdediger Amine Et-Taïbi de laatste twee maanden depanneren.

Moet Club Brugge deze maand nog een rechtsachter halen?

Meest recent

Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

13
13
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

14
14
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

25
25
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

16
16
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

61
61
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

99
99
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

32
32
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

282
282
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

54
54
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

180
180
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

74
74
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

99
99
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

86
86
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

339
339
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

311
311
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

274
274
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

301
301
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

503
503
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

190
190

Meer sportnieuws