Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

door
Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

De komende weken zullen ze zich bij Club Brugge zo goed mogelijk proberen klaar te stomen om in de tweede helft van het seizoen op drie fronten te blijven meestrijden. In de Jupiler Pro League wacht hen nog een stevige inhaalrace als ze nog voor de titel willen meestrijden, terwijl ze daarnaast ook nog aan de bak mogen in de kwartfinale van de Croky Cup en de achtste finale van de Conference League.

Het worden zo nog drukke maanden voor Ronny Deila, die gelukkig wel over een zeer brede kern kan beschikken. Alleen houdt de Brugse coach op één positie plots amper nog opties over. Op de rechtsachter is het plots wel heel erg harken.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Club moet in januari ook Odoi missen

Tajon Buchanan staat op het punt om naar Internazionale te verkassen en de komende weken zal Club ook niet kunnen rekenen op Denis Odoi. Hij kreeg op Nieuwjaarsdag immers te horen dat hij straks met Ghana naar de Africa Cup mag.

Bondscoach Chris Hughton nam Odoi op in zijn definitieve selectie, waarin hij met Majeed Ashimeru (Anderlecht) en John Paintsil (KRC Genk) nog twee spelers uit de Jupiler Pro League tegenkomt. De selectie van Odoi is toch opmerkelijk, want hij is al 35 en komt bij Club toch niet al te vaak meer aan de bak.

Geen alternatieven meer op rechtsachter

Op die manier houdt Deila op de rechtsachter wel enkel nog Maxim De Cuyper over, die de voorbije weken al tegen zijn voet depanneerde op die positie. Het wordt hopen dat jeugdproduct Kyriani Sabbe snel hersteld is van de blessure die hem intussen toch al maanden aan de kant houdt.

Anders zijn er immers helemaal geen opties meer over voor de rechtsachter. Zelfs bij Club NXT eigenlijk niet, want daar ligt Denzel De Roeve ook al een hele tijd in de lappenmand en moest centrale verdediger Amine Et-Taïbi de laatste twee maanden depanneren.

Moet Club Brugge deze maand nog een rechtsachter halen?

Meest recent

'Cercle Brugge dumpt Cinel: kandidaat-opvolgers bekend'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

0
0
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

0
0
Groen licht voor Garcia: verrassende Duivels-keuze?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

28
28
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

178
178
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

114
114
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

93
93
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

61
61
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

113
113
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

188
188
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

23
23
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

291
291
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

113
113
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

72
72
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

115
115
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

122
122
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

96
96
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

89
89
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

133
133
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

195
195
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

246
246
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

82
82
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

352
352
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

203
203

Meer sportnieuws