Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

door
Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

De komende weken zullen ze zich bij Club Brugge zo goed mogelijk proberen klaar te stomen om in de tweede helft van het seizoen op drie fronten te blijven meestrijden. In de Jupiler Pro League wacht hen nog een stevige inhaalrace als ze nog voor de titel willen meestrijden, terwijl ze daarnaast ook nog aan de bak mogen in de kwartfinale van de Croky Cup en de achtste finale van de Conference League.

Het worden zo nog drukke maanden voor Ronny Deila, die gelukkig wel over een zeer brede kern kan beschikken. Alleen houdt de Brugse coach op één positie plots amper nog opties over. Op de rechtsachter is het plots wel heel erg harken.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

Club moet in januari ook Odoi missen

Tajon Buchanan staat op het punt om naar Internazionale te verkassen en de komende weken zal Club ook niet kunnen rekenen op Denis Odoi. Hij kreeg op Nieuwjaarsdag immers te horen dat hij straks met Ghana naar de Africa Cup mag.

Bondscoach Chris Hughton nam Odoi op in zijn definitieve selectie, waarin hij met Majeed Ashimeru (Anderlecht) en John Paintsil (KRC Genk) nog twee spelers uit de Jupiler Pro League tegenkomt. De selectie van Odoi is toch opmerkelijk, want hij is al 35 en komt bij Club toch niet al te vaak meer aan de bak.

Geen alternatieven meer op rechtsachter

Op die manier houdt Deila op de rechtsachter wel enkel nog Maxim De Cuyper over, die de voorbije weken al tegen zijn voet depanneerde op die positie. Het wordt hopen dat jeugdproduct Kyriani Sabbe snel hersteld is van de blessure die hem intussen toch al maanden aan de kant houdt.

Anders zijn er immers helemaal geen opties meer over voor de rechtsachter. Zelfs bij Club NXT eigenlijk niet, want daar ligt Denzel De Roeve ook al een hele tijd in de lappenmand en moest centrale verdediger Amine Et-Taïbi de laatste twee maanden depanneren.

🔥 Populair bij onze lezers

Kat Kerkhofs ontredderd:
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Moet Club Brugge deze maand nog een rechtsachter halen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

156
156
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

255
255
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

703
703
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1724
1724
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1186
1186
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

521
521
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws