Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

524 stemmen
Alarm Club Brugge: plots amper opties op deze positie

De komende weken zullen ze zich bij Club Brugge zo goed mogelijk proberen klaar te stomen om in de tweede helft van het seizoen op drie fronten te blijven meestrijden. In de Jupiler Pro League wacht hen nog een stevige inhaalrace als ze nog voor de titel willen meestrijden, terwijl ze daarnaast ook nog aan de bak mogen in de kwartfinale van de Croky Cup en de achtste finale van de Conference League.

Het worden zo nog drukke maanden voor Ronny Deila, die gelukkig wel over een zeer brede kern kan beschikken. Alleen houdt de Brugse coach op één positie plots amper nog opties over. Op de rechtsachter is het plots wel heel erg harken.

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club moet in januari ook Odoi missen

Tajon Buchanan staat op het punt om naar Internazionale te verkassen en de komende weken zal Club ook niet kunnen rekenen op Denis Odoi. Hij kreeg op Nieuwjaarsdag immers te horen dat hij straks met Ghana naar de Africa Cup mag.

Bondscoach Chris Hughton nam Odoi op in zijn definitieve selectie, waarin hij met Majeed Ashimeru (Anderlecht) en John Paintsil (KRC Genk) nog twee spelers uit de Jupiler Pro League tegenkomt. De selectie van Odoi is toch opmerkelijk, want hij is al 35 en komt bij Club toch niet al te vaak meer aan de bak.

Geen alternatieven meer op rechtsachter

Op die manier houdt Deila op de rechtsachter wel enkel nog Maxim De Cuyper over, die de voorbije weken al tegen zijn voet depanneerde op die positie. Het wordt hopen dat jeugdproduct Kyriani Sabbe snel hersteld is van de blessure die hem intussen toch al maanden aan de kant houdt.

Anders zijn er immers helemaal geen opties meer over voor de rechtsachter. Zelfs bij Club NXT eigenlijk niet, want daar ligt Denzel De Roeve ook al een hele tijd in de lappenmand en moest centrale verdediger Amine Et-Taïbi de laatste twee maanden depanneren.

Moet Club Brugge deze maand nog een rechtsachter halen?

Meest recent

Mathijssen stapt op: weldra terug aan de slag in België?

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

0
0
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

11
11
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

42
42
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

68
68
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

61
61
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

539
539
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

285
285
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

91
91
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

786
786
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

345
345
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

408
408
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

437
437
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

132
132
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

483
483
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

111
111
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

263
263
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

261
261
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

249
249
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

643
643
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

173
173
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

191
191
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

219
219
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

302
302
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

400
400

Meer sportnieuws