Wintertransfer of gratis vertrek? 'Anderlecht beslist over Raman'

door
Wintertransfer of gratis vertrek? 'Anderlecht beslist over Raman'

Ondanks de goede prestaties van de voorbije maanden, wil Anderlecht in januari verder sleutelen aan zijn selectie. Zo is het de bedoeling om de defensie van extra versterking te voorzien. Daarnaast wil Paars-Wit zijn spelerskern ook afslanken op bepaalde posities.

Na de bedroevende elfde plaats in de eindafrekening van vorig seizoen, pakte sportieve baas Jesper Fredberg tijdens de zomerse transferperiode uit met een groots offensief. En die kwalitietsinjectie vertaalt zich ook in de goede resultaten. Maar voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt, is de selectie op bepaalde posities wel erg breed.

LEES OOK: 'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

Winterse kuis

Met name op het middenveld is de concurrentie momenteel enorm. En dus zal in de winterse transferperiode een afslankoperatie volgen. De huurovereenkomst met Justin Lonwijk wordt allicht vroegtijdig stopgezet. Ook Kristian Arnstad, Amadou Diawara en Alexis Flips werden al nadrukkelijk gelinkt aan een winterse transfer.

Daarnaast is er ook de situatie rond Benito Raman. De pocket-aanvaller werd in de zomer al nadrukkelijk naar de uitgang begeleid, maar vond toen onder meer geen akkoord met STVV. Bijgevolg verdween hij zelfs een tijdje uit de selectie. Maar in de laatste weken werd hij weer ingezet als joker.

Anderlecht zet licht op groen

Desondanks blijft zijn toekomst als RSCA'er onzeker ogen. Komende zomer loopt zijn contract immers af en een verlenging lijkt zeer onwaarschijnlijk. Volgens Het Laatste Nieuws zou Anderlecht dan ook bereid zijn om mee te werken aan een vertrek tijdens de wintermercato.

En dus ligt de bal in het kamp van de speler. Raman wil meer minuten gaan maken en zou zelf wel openstaan voor een nieuwe uitdaging. De vraag is echter in welke mate hij bereid is om in te leveren op zijn huidige salaris. Indien een wintertransfer uitblijft, vertrekt hij komende zomer allicht gratis.

Anderlecht moet Raman tot eind dit seizoen houden ...

Meest recent

Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

30
30
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

37
37
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

58
58
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

195
195
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

428
428
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

169
169
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

22
22
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

76
76
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

75
75
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

100
100
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

329
329
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

52
52
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

463
463
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

272
272
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

386
386
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

33
33
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

79
79
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

137
137
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

78
78
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

483
483
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

175
175
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

356
356
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

134
134

Meer sportnieuws