Wintertransfer of gratis vertrek? 'Anderlecht beslist over Raman'

door
Wintertransfer of gratis vertrek? 'Anderlecht beslist over Raman'

Ondanks de goede prestaties van de voorbije maanden, wil Anderlecht in januari verder sleutelen aan zijn selectie. Zo is het de bedoeling om de defensie van extra versterking te voorzien. Daarnaast wil Paars-Wit zijn spelerskern ook afslanken op bepaalde posities.

Na de bedroevende elfde plaats in de eindafrekening van vorig seizoen, pakte sportieve baas Jesper Fredberg tijdens de zomerse transferperiode uit met een groots offensief. En die kwalitietsinjectie vertaalt zich ook in de goede resultaten. Maar voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt, is de selectie op bepaalde posities wel erg breed.

LEES OOK: Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Winterse kuis

Met name op het middenveld is de concurrentie momenteel enorm. En dus zal in de winterse transferperiode een afslankoperatie volgen. De huurovereenkomst met Justin Lonwijk wordt allicht vroegtijdig stopgezet. Ook Kristian Arnstad, Amadou Diawara en Alexis Flips werden al nadrukkelijk gelinkt aan een winterse transfer.

Daarnaast is er ook de situatie rond Benito Raman. De pocket-aanvaller werd in de zomer al nadrukkelijk naar de uitgang begeleid, maar vond toen onder meer geen akkoord met STVV. Bijgevolg verdween hij zelfs een tijdje uit de selectie. Maar in de laatste weken werd hij weer ingezet als joker.

Anderlecht zet licht op groen

Desondanks blijft zijn toekomst als RSCA'er onzeker ogen. Komende zomer loopt zijn contract immers af en een verlenging lijkt zeer onwaarschijnlijk. Volgens Het Laatste Nieuws zou Anderlecht dan ook bereid zijn om mee te werken aan een vertrek tijdens de wintermercato.

En dus ligt de bal in het kamp van de speler. Raman wil meer minuten gaan maken en zou zelf wel openstaan voor een nieuwe uitdaging. De vraag is echter in welke mate hij bereid is om in te leveren op zijn huidige salaris. Indien een wintertransfer uitblijft, vertrekt hij komende zomer allicht gratis.

Anderlecht moet Raman tot eind dit seizoen houden ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

64
64
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

209
209
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

33
33
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

20
20
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

45
45
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

76
76
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

59
59
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

46
46
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

44
44
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

91
91
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

44
44
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

183
183
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

127
127
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

118
118
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

705
705
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

210
210
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

73
73
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws