TRANSFERUURTJE: 'Club nadert miljoenendeal, monstersom Bakayoko'

829 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert miljoenendeal, monstersom Bakayoko'

Het nieuwe kalenderjaar staat voor de deur en en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

Jupiler Pro League

Tajon Buchanan staat opnieuw een stap dichter bij zijn vertrek bij Club Brugge. Volgens Italiaanse bronnen zal Internazionale eerstdaags een vernieuwd bod uitbrengen, op basis daarvan zullen beide clubs verder onderhandelen. Volgens La Gazzetta dello Sport werd alvast een akkoord gevonden over de persoonlijke voorwaarden. De Canadees zou in Milaan immers zo'n 1.5 miljoen euro netto per jaar kunnen verdienen. Zijn contract zou over vijf seizoenen lopen.

Transfergoeroe Fabrizio Romano laat weten dat Standard zijn zinnen heeft gezet op Tyreeq Bakinson. Dat is een 25-jarige defensieve middenvelder van Sheffield Wednesday. Mogelijk moet hij Isaac Hayden doen vergeten, die wordt gelinkt aan een terugkeer naar Newcastle United. In ieder geval moeten de Rouches op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Zo werd Carl Hoefkens zondag ontslagen op Sclessin.

KRC Genk neemt in januari mogelijk afscheid van Gerardo Arteaga. De Mexicaanse back is gegeerd in zijn thuisland, maar ook Olympique Lyon zou nu belangstelling tonen. De vraag is echter of de geïnteresseerden kunnen voldoen aan de financiële vereisten. Bovendien zal Genk het licht pas definitief op groen zetten als het zicht heeft op een directe vervanger.

KV Kortrijk pakte eerder deze week uit met de komst van Jonathan Afolabi. De 23-jarige werd weggehaald bij Bohemians, waar hij met vijftien goals topschutter van de Ierse competitie geworden was. Volgens The Irish Mirror troefde het daarmee verschillende andere Belgische ploegen af.

Buitenland

De kans is groot dat Johan Bakayoko in 2024 bij PSV vertrekt richting een Europese topcompetitie. Volgens Marco Timmer, PSV-wachter bij Voetbal International, mag de Nederlandse topclub zich aan een enorme transfersom verwachten. Volgens hem zal Bakayoko in 2024 meer dan 50 miljoen euro opleveren. Vanuit de Engelse Premier League heerst alvast voldoende interesse.

De voorbije dagen zat het er al aan te komen, maar nu hebben alle betrokken partijen ook bevestigd dat Hugo Lloris zijn carrière zal verderzetten in de Amerikaanse MLS. De 37-jarige tekende er een contract voor één jaar bij Los Angeles FC, met optie op twee extra jaren. De Franse doelman vertrekt dus na bijna 12 jaar trouwe dienst bij Tottenham Hotspur.

Bakayoko is een zekerheid in de Belgische EK-selectie ...

Meest recent

Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

5
5
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

86
86
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

35
35
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

40
40
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

102
102
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

185
185
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

259
259
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

176
176
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

488
488
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

47
47
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

284
284
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

229
229
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

334
334
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

222
222
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

154
154
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

204
204
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

157
157
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

62
62
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

618
618
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

98
98
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

275
275
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

108
108
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

233
233
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

522
522

Meer sportnieuws