De 'onverwachte' uitblinker maakt naam bij Union SG

door
De 'onverwachte' uitblinker maakt naam bij Union SG

Bij Union SG hebben ze een heel interessant aankoopbeleid. Het ging al vaak over de bekende namen zoals Cameron Puertas, Mohamed Amoura en andere smaakmakers. Maar één van de spelers die zich ook toont, is Gustaf Nilsson. Zo ook weer tegen Club Brugge.

Union SG haalde Gustaf Nilsson in de zomer van 2022 voor een prikje weg bij Wehen Wiesbaden uit Duitsland. In zijn eerste seizoen was hij vooral luxe-invaller in het team van Karel Geraerts. Hij vervulde zijn rol goed.

LEES OOK: Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

Van invaller naar basispion

Nilsson tikte af op 11 goals en 0 assists in 45 wedstrijden. Hij speelde echter maar 1.567 minuten, oftewel het equivalent van 17,4 matchen. De cijfers waren dus méér dan in orde met een doelpunt om de 142 minuten.

Dit seizoen kwam Alexander Blessin naar het Dudenpark. Hij begon als invaller, maar ondertussen is de Zweedse aanvaller meer en meer een vaste kracht geworden. Hij levert ook als basispion goede prestaties af. 

Straf gemiddelde

Tegen Club Brugge scoorde Nilsson zijn 8ste doelpunt in 22 matchen. Hij was ook goed voor 2 assists. De teller inzake minuten? 1.049. Zo tikt hij af op een bepalende actie (goal en assist) om de 104,90 minuten.

Zijn gemiddelde ging dus nog de hoogte in. Nilsson speelde tot op heden 66 wedstrijden voor Union SG. De balans is met 18 goals en 2 assists in 2.531 minuten zeer goed. Een bepalende actie om de 126,55 minuten. Data die ze in het Dudenpark maar al te graag lezen.

CR

Is Nilsson een onderschatte spits?

Meest recent

Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

42
42
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

25
25
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

34
34
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

141
141
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

37
37
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

61
61
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

115
115
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

28
28
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

140
140
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

189
189
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

68
68
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1008
1008
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

126
126
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

294
294
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

359
359
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

212
212
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

282
282
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

112
112
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

89
89
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

529
529
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

88
88
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

283
283
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

168
168
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

149
149

Meer sportnieuws