Kompany loopt stunt net mis, De Bruyne ziet City vlot winnen

83 stemmen
Kompany loopt stunt net mis, De Bruyne ziet City vlot winnen

In de Premier League stonden om 16 uur een aantal matchen op het programma. Manchester City kwam aan spelen toe, net als het Burnley van Vincent Kompany. Een overzicht van de gespeelde wedstrijden in Engeland.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

De Bruyne op de bank

De Bruyne zat op de bank, maar Guardiola wilde hem belonen voor het harde werk. Invallen deed hij niet, want dat risico namen ze nog niet. City was uiteraard stevig baas tegen Sheffield United en Rodri bracht de thuisploeg al snel op 1-0. City kende een vlotte namiddag, want Alvarez scoorde op het uur de 2-0. Daar bleef het ook bij.

Burnley, met Delcroix en Trésor op de bank, nam het op tegen Aston Villa. Zij speelden zonder de geblesseerde Tielemans en Dendoncker zat op de bank. Kompany moest al na een kwartier wisselen door een blessure van Beyer, Delcroix kwam in de ploeg. Een domper, want defensief stond het dat eerste kwartier zeer goed.

Burnley met veel pech

De bezoekers waren een aantal keren gevaarlijk, maar Bailey wist via een afgeweken bal (via Delcroix) de 1-0 op het bord te zetten. Enkele minuten later was het al 1-1 via Amdouni. Een logische tussenstand na 30 minuten. Burnley, dat al weken goed speelt, kwam zelfs op 1-2 via Foster. Maar hij stond een teen buitenspel. Pech. Zeker toen het op slag van rust wél 2-1 werd via Watkins. Dat ging veel te makkelijk. Het is duidelijk dat Burnley vooral defensief versterking moet halen. De 2-1 was een gevleide tussenstand.

Na de rust was Burnley de evenknie, maar Berge pakte uit met een domme trekfout. Hij kreeg zijn tweede gele kaart en dus rood. Burnley nog 35 minuten met tien spelers. Enkele minuten later beging Carlos duidelijk hands in duel met Foster. Er werd echter geen gevolg aan gegeven. Hoogst opmerkelijk, want de verdediger haalde duidelijk voordeel uit die handsbal. Nadien ging Aston Villa uiteraard volop voor de 3-1. Die kwam er niet.

Foster, wat een stappen heeft hij gezet!, wist in de 72ste minuut met een knappe actie zelfs de 2-2 te scoren. Was er een stunt in de maak? Neen, want in de 86ste minuut beging Ramsey een domme penaltyfout. Hij handelde véél te traag, want hij had de bal kunnen wegtrappen. Luiz scoorde de 3-2. De bal ging via de lat binnen. Burnley kende echt een pechnamiddag.

Andere wedstrijden:

  • Crystal Palace - Brentford 3-1 (Lewis-Potter, 2x Olise, Eze)
  • Wolves - Everton 3-0 (Kilman, Cunha, Dawson)

🚀

Verdiende Burnley meer?

Meest recent

‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

54
54
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

47
47
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

621
621
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

36
36
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

240
240
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

120
120
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

438
438
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

500
500
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

70
70
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

127
127
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

693
693
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

66
66
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

62
62
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

146
146
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

117
117
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

110
110
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

142
142
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

112
112
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

223
223
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

276
276
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

645
645

Meer sportnieuws