Kompany loopt stunt net mis, De Bruyne ziet City vlot winnen

83
Kompany loopt stunt net mis, De Bruyne ziet City vlot winnen

In de Premier League stonden om 16 uur een aantal matchen op het programma. Manchester City kwam aan spelen toe, net als het Burnley van Vincent Kompany. Een overzicht van de gespeelde wedstrijden in Engeland.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

De Bruyne op de bank

De Bruyne zat op de bank, maar Guardiola wilde hem belonen voor het harde werk. Invallen deed hij niet, want dat risico namen ze nog niet. City was uiteraard stevig baas tegen Sheffield United en Rodri bracht de thuisploeg al snel op 1-0. City kende een vlotte namiddag, want Alvarez scoorde op het uur de 2-0. Daar bleef het ook bij.

Burnley, met Delcroix en Trésor op de bank, nam het op tegen Aston Villa. Zij speelden zonder de geblesseerde Tielemans en Dendoncker zat op de bank. Kompany moest al na een kwartier wisselen door een blessure van Beyer, Delcroix kwam in de ploeg. Een domper, want defensief stond het dat eerste kwartier zeer goed.

Burnley met veel pech

De bezoekers waren een aantal keren gevaarlijk, maar Bailey wist via een afgeweken bal (via Delcroix) de 1-0 op het bord te zetten. Enkele minuten later was het al 1-1 via Amdouni. Een logische tussenstand na 30 minuten. Burnley, dat al weken goed speelt, kwam zelfs op 1-2 via Foster. Maar hij stond een teen buitenspel. Pech. Zeker toen het op slag van rust wél 2-1 werd via Watkins. Dat ging veel te makkelijk. Het is duidelijk dat Burnley vooral defensief versterking moet halen. De 2-1 was een gevleide tussenstand.

Na de rust was Burnley de evenknie, maar Berge pakte uit met een domme trekfout. Hij kreeg zijn tweede gele kaart en dus rood. Burnley nog 35 minuten met tien spelers. Enkele minuten later beging Carlos duidelijk hands in duel met Foster. Er werd echter geen gevolg aan gegeven. Hoogst opmerkelijk, want de verdediger haalde duidelijk voordeel uit die handsbal. Nadien ging Aston Villa uiteraard volop voor de 3-1. Die kwam er niet.

Foster, wat een stappen heeft hij gezet!, wist in de 72ste minuut met een knappe actie zelfs de 2-2 te scoren. Was er een stunt in de maak? Neen, want in de 86ste minuut beging Ramsey een domme penaltyfout. Hij handelde véél te traag, want hij had de bal kunnen wegtrappen. Luiz scoorde de 3-2. De bal ging via de lat binnen. Burnley kende echt een pechnamiddag.

Andere wedstrijden:

  • Crystal Palace - Brentford 3-1 (Lewis-Potter, 2x Olise, Eze)
  • Wolves - Everton 3-0 (Kilman, Cunha, Dawson)

Verdiende Burnley meer?

Meest recent

Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

6
6
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

15
15
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

83
83
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

46
46
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

21
21
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

194
194
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

78
78
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

25
25
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

18
18
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

66
66
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

156
156
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

36
36
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

115
115
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

62
62
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

134
134
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

217
217

Meer sportnieuws