Kompany loopt stunt net mis, De Bruyne ziet City vlot winnen

83 stemmen
Kompany loopt stunt net mis, De Bruyne ziet City vlot winnen

In de Premier League stonden om 16 uur een aantal matchen op het programma. Manchester City kwam aan spelen toe, net als het Burnley van Vincent Kompany. Een overzicht van de gespeelde wedstrijden in Engeland.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

De Bruyne op de bank

De Bruyne zat op de bank, maar Guardiola wilde hem belonen voor het harde werk. Invallen deed hij niet, want dat risico namen ze nog niet. City was uiteraard stevig baas tegen Sheffield United en Rodri bracht de thuisploeg al snel op 1-0. City kende een vlotte namiddag, want Alvarez scoorde op het uur de 2-0. Daar bleef het ook bij.

Burnley, met Delcroix en Trésor op de bank, nam het op tegen Aston Villa. Zij speelden zonder de geblesseerde Tielemans en Dendoncker zat op de bank. Kompany moest al na een kwartier wisselen door een blessure van Beyer, Delcroix kwam in de ploeg. Een domper, want defensief stond het dat eerste kwartier zeer goed.

Burnley met veel pech

De bezoekers waren een aantal keren gevaarlijk, maar Bailey wist via een afgeweken bal (via Delcroix) de 1-0 op het bord te zetten. Enkele minuten later was het al 1-1 via Amdouni. Een logische tussenstand na 30 minuten. Burnley, dat al weken goed speelt, kwam zelfs op 1-2 via Foster. Maar hij stond een teen buitenspel. Pech. Zeker toen het op slag van rust wél 2-1 werd via Watkins. Dat ging veel te makkelijk. Het is duidelijk dat Burnley vooral defensief versterking moet halen. De 2-1 was een gevleide tussenstand.

Na de rust was Burnley de evenknie, maar Berge pakte uit met een domme trekfout. Hij kreeg zijn tweede gele kaart en dus rood. Burnley nog 35 minuten met tien spelers. Enkele minuten later beging Carlos duidelijk hands in duel met Foster. Er werd echter geen gevolg aan gegeven. Hoogst opmerkelijk, want de verdediger haalde duidelijk voordeel uit die handsbal. Nadien ging Aston Villa uiteraard volop voor de 3-1. Die kwam er niet.

Foster, wat een stappen heeft hij gezet!, wist in de 72ste minuut met een knappe actie zelfs de 2-2 te scoren. Was er een stunt in de maak? Neen, want in de 86ste minuut beging Ramsey een domme penaltyfout. Hij handelde véél te traag, want hij had de bal kunnen wegtrappen. Luiz scoorde de 3-2. De bal ging via de lat binnen. Burnley kende echt een pechnamiddag.

Andere wedstrijden:

  • Crystal Palace - Brentford 3-1 (Lewis-Potter, 2x Olise, Eze)
  • Wolves - Everton 3-0 (Kilman, Cunha, Dawson)

Verdiende Burnley meer?

Meest recent

'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

1
1
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

18
18
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

151
151
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

63
63
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

106
106
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

58
58
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

137
137
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

52
52
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

83
83
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

105
105
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

93
93
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

150
150
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

95
95
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

123
123
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

330
330
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

156
156
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

149
149
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

165
165
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

261
261
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

229
229
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

633
633
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1410
1410

Meer sportnieuws