Odoi: "Daarom staat Union SG aan de leiding"

door
Odoi:

Club Brugge was in zijn totaliteit de betere ploeg tegen Union SG, maar het speelde niet heel vele grote kansen bij elkaar. Denis Odoi viel in bij de Bruggelingen. De ervaren verdediger gaf zijn visie over het gelijkspel tegen de leider uit de Jupiler Pro League.

Als er een ploeg was die moest winnen, dan was het Club Brugge. Dat gebeurde echter niet. Blauw-Zwart eindigt 2023 zo met maar liefst 14 punten minder dan Union SG.

LEES OOK: "Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

Lof voor de ref

"Een gelijkspel tegen de leider is niet slecht. Maar Club Brugge zijnde wil je dergelijke topwedstrijd zeker winnen, dat zijn we aan onze status verplicht. Al bij al vond ik het persoonlijk een interessante wedstrijd. De scheidsrechter liet enkele keren doorspelen en dat vind ik wel oké, want anders krijg je geen ritme en kun je niet het voetbal spelen dat je zou willen. Al bij al vond ik veel van zijn beslissingen wel oké", zei Odoi via de clubkanalen.

Over Chrisitan Burgess, die flirtte met een tweede geel zei hij het volgende. " Burgess flirtte enkele keren met een tweede gele kaart, maar in dergelijke topwedstrijden moet alles zo snel beslist worden, wat ik ook wel begrijp.

Club moet tevreden zijn

Odoi zag een efficiënt Union SG. "Ik denk dat wij heel goed aan de wedstrijd beginnen en daardoor ook enkele mooie kansen kregen, maar aan de andere kant heeft Union aan één kans genoeg om te scoren. Dat bewijst waarom ze momenteel de koploper zijn in onze competitie.

Club rechtte de rug. "Tijdens de rust hebben we gezegd dat we op dezelfde manier moesten proberen door te gaan. Acties maken en hopen dat we dan toch konden tegen scoren. Over de penaltyfase op Vetlesen kan ik weinig zeggen, omdat ik wel zag dat hij gehaakt werd in de zestien. Ik vond het vreemd dat het nog zo lang moest duren vooraleer hij uiteindelijk werd toegekend. Natuurlijk hadden we liever gewonnen, maar we moeten dus tevreden zijn met een 1-1 gelijkspel."

Gaat Club Union nog kunnen bijbenen?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

43
43
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

16
16
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

46
46
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

24
24
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

137
137
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

17
17
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

105
105
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

176
176
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

204
204
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

53
53
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

139
139
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

291
291
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

286
286
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

189
189
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

501
501
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

40
40
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

233
233
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

176
176
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

251
251
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

364
364
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

339
339

Meer sportnieuws