Odoi: "Daarom staat Union SG aan de leiding"

door
Odoi:

Club Brugge was in zijn totaliteit de betere ploeg tegen Union SG, maar het speelde niet heel vele grote kansen bij elkaar. Denis Odoi viel in bij de Bruggelingen. De ervaren verdediger gaf zijn visie over het gelijkspel tegen de leider uit de Jupiler Pro League.

Als er een ploeg was die moest winnen, dan was het Club Brugge. Dat gebeurde echter niet. Blauw-Zwart eindigt 2023 zo met maar liefst 14 punten minder dan Union SG.

LEES OOK: Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Lof voor de ref

"Een gelijkspel tegen de leider is niet slecht. Maar Club Brugge zijnde wil je dergelijke topwedstrijd zeker winnen, dat zijn we aan onze status verplicht. Al bij al vond ik het persoonlijk een interessante wedstrijd. De scheidsrechter liet enkele keren doorspelen en dat vind ik wel oké, want anders krijg je geen ritme en kun je niet het voetbal spelen dat je zou willen. Al bij al vond ik veel van zijn beslissingen wel oké", zei Odoi via de clubkanalen.

Over Chrisitan Burgess, die flirtte met een tweede geel zei hij het volgende. " Burgess flirtte enkele keren met een tweede gele kaart, maar in dergelijke topwedstrijden moet alles zo snel beslist worden, wat ik ook wel begrijp.

Club moet tevreden zijn

Odoi zag een efficiënt Union SG. "Ik denk dat wij heel goed aan de wedstrijd beginnen en daardoor ook enkele mooie kansen kregen, maar aan de andere kant heeft Union aan één kans genoeg om te scoren. Dat bewijst waarom ze momenteel de koploper zijn in onze competitie.

Club rechtte de rug. "Tijdens de rust hebben we gezegd dat we op dezelfde manier moesten proberen door te gaan. Acties maken en hopen dat we dan toch konden tegen scoren. Over de penaltyfase op Vetlesen kan ik weinig zeggen, omdat ik wel zag dat hij gehaakt werd in de zestien. Ik vond het vreemd dat het nog zo lang moest duren vooraleer hij uiteindelijk werd toegekend. Natuurlijk hadden we liever gewonnen, maar we moeten dus tevreden zijn met een 1-1 gelijkspel."

Gaat Club Union nog kunnen bijbenen?

Meest recent

Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

21
21
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

51
51
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

117
117
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

170
170
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

211
211
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

52
52
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

379
379
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

240
240
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

71
71
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

59
59
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

144
144
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

514
514
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

264
264
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

61
61
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

88
88
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

62
62
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

37
37
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

422
422
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

345
345
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

133
133
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

209
209
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

135
135
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

111
111

Meer sportnieuws