Odoi: "Daarom staat Union SG aan de leiding"

door
Odoi:

Club Brugge was in zijn totaliteit de betere ploeg tegen Union SG, maar het speelde niet heel vele grote kansen bij elkaar. Denis Odoi viel in bij de Bruggelingen. De ervaren verdediger gaf zijn visie over het gelijkspel tegen de leider uit de Jupiler Pro League.

Als er een ploeg was die moest winnen, dan was het Club Brugge. Dat gebeurde echter niet. Blauw-Zwart eindigt 2023 zo met maar liefst 14 punten minder dan Union SG.

LEES OOK: Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

Lof voor de ref

"Een gelijkspel tegen de leider is niet slecht. Maar Club Brugge zijnde wil je dergelijke topwedstrijd zeker winnen, dat zijn we aan onze status verplicht. Al bij al vond ik het persoonlijk een interessante wedstrijd. De scheidsrechter liet enkele keren doorspelen en dat vind ik wel oké, want anders krijg je geen ritme en kun je niet het voetbal spelen dat je zou willen. Al bij al vond ik veel van zijn beslissingen wel oké", zei Odoi via de clubkanalen.

Over Chrisitan Burgess, die flirtte met een tweede geel zei hij het volgende. " Burgess flirtte enkele keren met een tweede gele kaart, maar in dergelijke topwedstrijden moet alles zo snel beslist worden, wat ik ook wel begrijp.

Club moet tevreden zijn

Odoi zag een efficiënt Union SG. "Ik denk dat wij heel goed aan de wedstrijd beginnen en daardoor ook enkele mooie kansen kregen, maar aan de andere kant heeft Union aan één kans genoeg om te scoren. Dat bewijst waarom ze momenteel de koploper zijn in onze competitie.

Club rechtte de rug. "Tijdens de rust hebben we gezegd dat we op dezelfde manier moesten proberen door te gaan. Acties maken en hopen dat we dan toch konden tegen scoren. Over de penaltyfase op Vetlesen kan ik weinig zeggen, omdat ik wel zag dat hij gehaakt werd in de zestien. Ik vond het vreemd dat het nog zo lang moest duren vooraleer hij uiteindelijk werd toegekend. Natuurlijk hadden we liever gewonnen, maar we moeten dus tevreden zijn met een 1-1 gelijkspel."

Gaat Club Union nog kunnen bijbenen?

Meest recent

'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

22
22
Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

21
21
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

258
258
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

283
283
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

250
250
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

103
103
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

35
35
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

119
119
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

56
56
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

65
65
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

162
162
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

593
593
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

93
93
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

172
172
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

224
224
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

231
231
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

122
122
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

80
80
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

38
38
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

174
174
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

320
320
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

139
139
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

435
435

Meer sportnieuws