Man Utd bezweert crisis met sensationele comeback

99
Man Utd bezweert crisis met sensationele comeback

Manchester United heeft kunnen vermijden dat het op Boxing Day in een nog diepere crisis belandde. Na vier officiële wedstrijden zonder zege knoopte het pnieuw met de overwinning aan. Dat gebeurde tegen Aston Villa bovendien na een sensationele comeback, waardoor de bezoekers naast een nieuwe stunt grepen.

In de voorbije weken boekte Villa al knappe zeges tegen Manchester City en Arsenal. Met winst op Old Trafford kon het bovendien mee aan de leiding komen in de Premier League. Halfweg zag het er ook naar uit dat dat scenario zich zou voltrekken, want bij de rust stond er zowaar een 0-2 op het scorebord.

LEES OOK: Grootse plannen Manchester United met Tielemans onthuld

Dendoncker scoort voor Aston Villa

Villa sloeg immers twee keer toe op enkele minuten tijd, telkens op een stilstaande fase. Eerst verdween een vrijschop van McGinn voorbij alles en iedereen tegen de netten. Even later kon Lenglet een hoekschop opnieuw voor doel koppen, waar Leander Dendoncker de bal met de hak hoog in doel werkte. Onze landgenoot stond door de schorsing van Kamara voor het eerst dit seizoen in de basis en scoorde dus meteen.

Maar United gaf in de tweede helft blijk van mentale weerbaarheid. Garnacho maakte al snel de aansluitingstreffer, maar hij werd nog teruggefloten wegens nipt buitenspel. Desondanks zou de 19-jarige Argentijn nog een hoofdrol opeisen. Hij scoorde daarna immers nog twee keer en bracht zijn ploeg zo weer langszij.

Höjlund doet Old Trafford ontploffen

Acht minuten voor tijd ging United zelfs nog met de drie punten lopen. Het was uitgerekend Rasmus Höjlund die voor de verlossing zorgde. De Deense spits, die in de zomer voor 75 miljoen euro overkwam van Atalanta, heeft zo eindelijk zijn eerste goal in de Premier League beet.

Daarmee houdt United niet alleen Villa van de leiding, het doet zelf ook een goede zaak in het klassement. Het wipt minstens voorlopig over Newcastle en West Ham naar de zesde plaats en nestelt zich dus weer op een Europese plaats.

Zal Man Utd nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

'Club Brugge kan cashen: jacht op Tresoldi barst los'

Joel Ordonez zoekt allicht wel nog andere oorden op, maar voorts wenst Club Brugge deze zomer geen ...

8
8
'Bruno blijft roteren: vier wissels bij Anderlecht'

RSC Anderlecht kreeg weinig tijd om te bekomen van de nederlaag in Beveren, want twee dagen later ...

131
131
STVV droomt al: "Dat zouden mooie tegenstanders zijn"

Voor STVV begint het Europese avontuur donderdagavond. Om 20u krijgen ze op Stayen het bezoek van ...

26
26
'Fofana krijgt transferdomper te slikken'

Toen Olympique Lyon dinsdagavond in de heenwedstrijd van de play-offs van de Champions League een ...

31
31
La Louviére laat grote naam die flopte vertrekken

Bij La Louvière is het al een zeer drukke zomermercato geweest. Het begon opnieuw met een ...

15
15
'Club legt fors prijskaartje vast voor Forbs'

Bij Club Brugge beleven ze een zeer bewogen transferzomer. Met Mignolet, Stankovic, Onyedika en ...

257
257
Duchâtelet spreekt vrijuit: Stevige investering verrast

Roland Duchâtelet is nooit een man geweest die onopgemerkt door de voetbalwereld kon bewegen. ...

63
63
'KV Mechelen richt ook pijlen op Tunesisch international'

KV Mechelen sleepte vorig weekend tegen Standard wel met een knappe comeback zijn eerste punt van ...

81
81
Barça nu al gek van Bisiwu: jonge Belg laat zich weer zien

Jesse Bisiwu beleeft dezer dagen een heuse droom. Bij Club Brugge had hij zijn kans in de hoofdmacht ...

147
147
'Na vertrek David: transferplannen Union bekend'

Het zijn alweer drukke tijden voor Union. Dat kwam deze week nog met verrassend nieuws, want uit het ...

206
206
'Straffe wending Tresoldi: Flick drukt stempel op dossier'

Het is een opvallende vaststelling dat deze zomer de absolute topclubs alsmaar vaker komen ...

517
517
TRANSFERUURTJE: 'Club vreest voor Tresoldi, Stroeykens weg bij RSCA'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

238
238
Hoe Pocognoli door AI bondscoach van Schotland werd

Sebastien Pocognoli begint aan een nieuwe uitdaging als bondscoach van Schotland. Een opvallende ...

100
100
Kiki Vanrafelghem zet internet in brand: "Voelt als 10 jaar"

Kiki Vanrafelghem werd, enigszins onverwacht, enkele jaren geleden al een echte mediaster. De ...

147
147
‘KV Mechelen vol voor miljoenentransfer na blessure Hjelde’

KV Mechelen zag nieuwkomer Leo Hjelde meteen uitvallen met een zware blessure en Malinwa gaat daarom ...

173
173
Witsel onthult plannetje: "Daar wil ik graag stoppen"

Op zijn 37ste heeft Axel Witsel nog steeds geen genoeg van het voetbal. De Rode Duivel breit nog een ...

134
134
Straffe details van pittige Anderlecht-trip bekend

Donderdagavond zijn drie Belgische clubs in Europa aan zet. De debatten worden om 19u geopend door ...

281
281
Van Veldhoven legt transferplannen Lommel op tafel

Voor Lommel is de terugkeer in de Jupiler Pro League best woelig verlopen. Het begon zijn seizoen ...

119
119
Stadiondossier Club zorgt voor storm: "Rotzak en leugenaar!"

Het stadiondossier van Club Brugge krijgt opnieuw een opvallende wending. Zes buurtbewoners geven de ...

1363
1363
'Fenerbahçe wil na Lukaku meteen tweede Duivel'

De Turkse topclubs halen deze zomer stevig uit op de mercato en richten daarbij ook hun pijlen op ...

164
164
Recordaankoop Gent ontploft eindelijk: De Mil ziet één manco

AA Gent staat om 20u30 voor een levensbelangrijke opdracht, want tegen Hibernian wordt het alles of ...

291
291
'Eindelijk transfer Stassin: verrassende club meldt zich'

Lucas Stassin begon de voorbije weken aan een nieuw seizoen in de Ligue 2, nadat Saint-Etienne vorig ...

130
130
Anderlecht stelde één grote eis aan Sibierski

RSC Anderlecht roerde zich al stevig deze zomermercato. De Brusselaars zijn nog niet klaar met hun ...

526
526
Nieuwe smaakmaker staat op bij STVV

STVV staat voor een tweeluik met Omonia Nicosia in de laatste voorronde van de Europa League. De ...

76
76
'Club Brugge stunt wéér: 10M-Belg kiest blauw-zwart'

Club Brugge staat dicht bij een nieuwe toptransfer. Een 22-jarige Belg van tien miljoen euro heeft ...

1448
1448

Meer sportnieuws