Cercle Brugge slikt nieuwe domper voor trip naar Anderlecht

door
Cercle Brugge slikt nieuwe domper voor trip naar Anderlecht

Woensdag staan nog de laatste drie wedstrijden van 2023 in de Jupiler Pro League op het programma, waarna het Belgische voetbal enkele weken in winterslaap gaat. De meest opmerkelijke affiche is die tussen Anderlecht en Cercle Brugge. Dat is een duel tussen de huidige nummers twee en zeven in de stand.

Cercle kan met een stunt in het Lotto Park opnieuw in de top zes binnendringen, maar dat zal niet makkelijk worden. Niet alleen verloor Anderlecht dit seizoen in eigen stadion nog niet - enkel Club Brugge en Standard kwamen een punt pakken -, maar Cercle zal ook niet op zijn allersterkst staan.

LEES OOK: Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

Cercle moet ook Siquet missen

Eerder raakte al bekend dat ze niet zullen kunnen rekenen op Kevin Denkey, want de topschutter is naar Togo teruggekeerd omdat zijn moeder overleden is. Maar nu raakt bekend dat Cercle nog een tweede sterkhouder zal moeten missen. Ze maken bekend dat ook Hugo Siquet er niet bij zal zijn.

De rechtsachter raakte vorige woensdag geblesseerd in de wedstrijd tegen KV Kortrijk en het verdict blijkt niet mals. Siquet blijkt immers een kwetsuur aan de hamstrings opgelopen te hebben en zal daardoor maar liefst acht weken aan de kant moeten blijven.

Siquet is lange tijd out

Cercle zal dus pas eind februari of begin maart opnieuw op hem kunnen rekenen. Miron Muslic zal dus een andere oplossing moeten vinden op zijn rechterflank. Tegen KV Kortrijk was het de 19-jarige belofte Jonas Lietaert die Siquet kwam vervangen.

Voor Siquet is de blessure natuurlijk ook een tegenvaller. De 21-jarige was dit seizoen al 20 keer in actie gekomen en leverde daarbij twee assists. Hij maakte in september ook zijn debuut als Rode Duivel met een invalbeurt in de EK-kwalificatiematch tegen Estland.

Kan Cercle zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

253
253
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

93
93
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

14
14
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

57
57
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

283
283
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

426
426
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

363
363
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

70
70
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

123
123
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

458
458
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

487
487
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

246
246
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws