Cercle Brugge slikt nieuwe domper voor trip naar Anderlecht

door
Cercle Brugge slikt nieuwe domper voor trip naar Anderlecht

Woensdag staan nog de laatste drie wedstrijden van 2023 in de Jupiler Pro League op het programma, waarna het Belgische voetbal enkele weken in winterslaap gaat. De meest opmerkelijke affiche is die tussen Anderlecht en Cercle Brugge. Dat is een duel tussen de huidige nummers twee en zeven in de stand.

Cercle kan met een stunt in het Lotto Park opnieuw in de top zes binnendringen, maar dat zal niet makkelijk worden. Niet alleen verloor Anderlecht dit seizoen in eigen stadion nog niet - enkel Club Brugge en Standard kwamen een punt pakken -, maar Cercle zal ook niet op zijn allersterkst staan.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Cercle moet ook Siquet missen

Eerder raakte al bekend dat ze niet zullen kunnen rekenen op Kevin Denkey, want de topschutter is naar Togo teruggekeerd omdat zijn moeder overleden is. Maar nu raakt bekend dat Cercle nog een tweede sterkhouder zal moeten missen. Ze maken bekend dat ook Hugo Siquet er niet bij zal zijn.

De rechtsachter raakte vorige woensdag geblesseerd in de wedstrijd tegen KV Kortrijk en het verdict blijkt niet mals. Siquet blijkt immers een kwetsuur aan de hamstrings opgelopen te hebben en zal daardoor maar liefst acht weken aan de kant moeten blijven.

Siquet is lange tijd out

Cercle zal dus pas eind februari of begin maart opnieuw op hem kunnen rekenen. Miron Muslic zal dus een andere oplossing moeten vinden op zijn rechterflank. Tegen KV Kortrijk was het de 19-jarige belofte Jonas Lietaert die Siquet kwam vervangen.

Voor Siquet is de blessure natuurlijk ook een tegenvaller. De 21-jarige was dit seizoen al 20 keer in actie gekomen en leverde daarbij twee assists. Hij maakte in september ook zijn debuut als Rode Duivel met een invalbeurt in de EK-kwalificatiematch tegen Estland.

Kan Cercle zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Overmars aan zet: smaakmaker stuurt signaal naar Antwerp

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

0
0
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

91
91
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

356
356
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

32
32
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

75
75
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

189
189
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

88
88
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

220
220
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

281
281
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

58
58
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

34
34
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

806
806
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

87
87
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

146
146
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

664
664
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

348
348
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

258
258
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

611
611
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

411
411
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

380
380
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

90
90
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

807
807
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

274
274
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

145
145
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

23
23

Meer sportnieuws