'Club Brugge beeft: topclub duwt door voor basispion'

door
'Club Brugge beeft: topclub duwt door voor basispion'

Club Brugge ontvangt dinsdagavond Union SG in een van de toppers van speeldag 20 in de Jupiler Pro League. Club wil de kloof met de Brusselaars met drie punten verkleinen, waarna hoogstwaarschijnlijk wat werk op de transfermarkt wacht.

Club is aan een sterke reeks bezig, die resulteert in een opmars in de JPL. Tegen Union willen de Bruggelingen die lijn gewoon doortrekken, en het liefst met een driepunter, uiteraard. Jorne Spileers moet opnieuw zijn steentje bijdragen.

LEES OOK: 'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Europese topclub bekijkt situatie Spileers

Het gaat hard voor de jonge verdediger. Hij groeide in een mum van tijd uit tot een vaste pion in de Brugse defensie en mocht niet zo lang geleden zelfs meetrainen met de A-kern van de Rode Duivels. Die status blijft ook in het buitenland niet onopgemerkt.

Zo werd Napoli niet zo lang geleden aan het Brugse jeugdproduct gelinkt door transferwatcher Ekrem Konur. Diezelfde Konur komt nu met een update en schrijft op X dat de Zuid-Italianen de situatie van Spileers zullen bekijken. Of dat ook zal leiden tot een bod vanuit Italië, valt af te wachten. Er is naar verluidt ook interesse vanuit Engeland en Duitsland.

5 miljoen euro

Transfermarkt hangt momenteel een prijskaartje van 5 miljoen euro om de nek van Spileers. Een prikje in de huidige markt, maar Club zal die prijs ongetwijfeld opdrijven eens de onderhandelingen lopen.

Ziet Club zo opnieuw een groot talent naar de Serie A trekken? In augustus van vorig jaar trok Charles De Ketelaere naar Milan. Dat werd echter geen succes voor CDK, die dit seizoen de kleuren verdedigt van Atalanta. Zal het Spileers beter vergaan bij Napoli?

Kan Spileers het niveau van Napoli aan?

Meest recent

Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

11
11
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

33
33
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

72
72
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

40
40
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

41
41
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

56
56
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

49
49
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

131
131
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

226
226
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

71
71
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

85
85
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

150
150
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

129
129
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

279
279
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

79
79
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

209
209
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

39
39
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

229
229
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

358
358
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

78
78
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

265
265
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

243
243
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

192
192

Meer sportnieuws