'Club Brugge beeft: topclub duwt door voor basispion'

door
'Club Brugge beeft: topclub duwt door voor basispion'

Club Brugge ontvangt dinsdagavond Union SG in een van de toppers van speeldag 20 in de Jupiler Pro League. Club wil de kloof met de Brusselaars met drie punten verkleinen, waarna hoogstwaarschijnlijk wat werk op de transfermarkt wacht.

Club is aan een sterke reeks bezig, die resulteert in een opmars in de JPL. Tegen Union willen de Bruggelingen die lijn gewoon doortrekken, en het liefst met een driepunter, uiteraard. Jorne Spileers moet opnieuw zijn steentje bijdragen.

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Europese topclub bekijkt situatie Spileers

Het gaat hard voor de jonge verdediger. Hij groeide in een mum van tijd uit tot een vaste pion in de Brugse defensie en mocht niet zo lang geleden zelfs meetrainen met de A-kern van de Rode Duivels. Die status blijft ook in het buitenland niet onopgemerkt.

Zo werd Napoli niet zo lang geleden aan het Brugse jeugdproduct gelinkt door transferwatcher Ekrem Konur. Diezelfde Konur komt nu met een update en schrijft op X dat de Zuid-Italianen de situatie van Spileers zullen bekijken. Of dat ook zal leiden tot een bod vanuit Italië, valt af te wachten. Er is naar verluidt ook interesse vanuit Engeland en Duitsland.

5 miljoen euro

Transfermarkt hangt momenteel een prijskaartje van 5 miljoen euro om de nek van Spileers. Een prikje in de huidige markt, maar Club zal die prijs ongetwijfeld opdrijven eens de onderhandelingen lopen.

Ziet Club zo opnieuw een groot talent naar de Serie A trekken? In augustus van vorig jaar trok Charles De Ketelaere naar Milan. Dat werd echter geen succes voor CDK, die dit seizoen de kleuren verdedigt van Atalanta. Zal het Spileers beter vergaan bij Napoli?

Kan Spileers het niveau van Napoli aan?

Meest recent

Spaanse pers fileert Club: één speler op piëdestal gezet

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

26
26
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

56
56
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

184
184
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

148
148
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

94
94
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

69
69
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

81
81
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

78
78
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

62
62
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

124
124
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

137
137
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

331
331
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

113
113
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

317
317
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

415
415
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

199
199
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

46
46
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

94
94
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

298
298
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

148
148

Meer sportnieuws