'Tottenham pakt uit met verdediger van 60 miljoen'

68 stemmen
'Tottenham pakt uit met verdediger van 60 miljoen'

Tottenham Hotspur begon verschroeiend aan de Premier League, maar viel dan wat terug. Toch blijven de Spurs momenteel goed meedraaien bovenin, al zal de titel een moeilijke zaak worden. In januari zullen de Spurs naar verluidt de transfermarkt optrekken.

Er blaast een frisse wind bij Tottenham na de komst van Ange Postecoglou. Die zette een goed geheel neer, dat bij wijlen heel mooi voetbal op de mat legt. Toch willen de Londenaren hun kern nog stevig versterken, te beginnen in januari.

Vizier gericht op Sporting

Tottenham zou volgens Fichajes zijn vizier daarbij richten op Sporting CP. De Spurs zouden namelijk hernieuwde interesse tonen in Gonçalo Inácio, een verdedigende sterkhouder van de Portugese topclub.

Inácio moet wel een stevig bedrag kosten, want er zou een afkoopclausule van maar liefst 60 miljoen in zijn contract staan. Het is afwachten of Tottenham bereid is om zoveel geld op tafel te leggen voor de 22-jarige speler. Sporting wil Inácio naar verluidt enkel laten gaan als het eerder genoemde bedrag op tafel komt.

Ook andere topclubs tonen interesse in Inácio

Inácio lijkt echter te kunnen gaan kiezen uit verschillende topclubs. Ook Newcastle United, Liverpool en Manchester United worden namelijk in verband gebracht met de speler.

Inácio zelf zou dan weer een voorkeur hebben voor een verhuis naar Real Madrid, waar ze ook op zoek zijn naar een verdediger. De Koninklijke lijkt echter te gaan verbazen met een Nederlandse aanwinst. Het is afwachten hoe het dossier zich ontwikkelt in januari.

Waar zal Inácio belanden?

Meest recent

Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

0
0
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

85
85
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

35
35
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

40
40
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

102
102
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

180
180
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

256
256
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

175
175
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

488
488
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

47
47
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

283
283
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

229
229
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

333
333
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

220
220
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

154
154
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

204
204
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

157
157
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

62
62
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

617
617
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

98
98
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

275
275
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

108
108
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

233
233
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

520
520

Meer sportnieuws