'Tottenham pakt uit met verdediger van 60 miljoen'

door
'Tottenham pakt uit met verdediger van 60 miljoen'

Tottenham Hotspur begon verschroeiend aan de Premier League, maar viel dan wat terug. Toch blijven de Spurs momenteel goed meedraaien bovenin, al zal de titel een moeilijke zaak worden. In januari zullen de Spurs naar verluidt de transfermarkt optrekken.

Er blaast een frisse wind bij Tottenham na de komst van Ange Postecoglou. Die zette een goed geheel neer, dat bij wijlen heel mooi voetbal op de mat legt. Toch willen de Londenaren hun kern nog stevig versterken, te beginnen in januari.

LEES OOK: 'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

Vizier gericht op Sporting

Tottenham zou volgens Fichajes zijn vizier daarbij richten op Sporting CP. De Spurs zouden namelijk hernieuwde interesse tonen in Gonçalo Inácio, een verdedigende sterkhouder van de Portugese topclub.

Inácio moet wel een stevig bedrag kosten, want er zou een afkoopclausule van maar liefst 60 miljoen in zijn contract staan. Het is afwachten of Tottenham bereid is om zoveel geld op tafel te leggen voor de 22-jarige speler. Sporting wil Inácio naar verluidt enkel laten gaan als het eerder genoemde bedrag op tafel komt.

Ook andere topclubs tonen interesse in Inácio

Inácio lijkt echter te kunnen gaan kiezen uit verschillende topclubs. Ook Newcastle United, Liverpool en Manchester United worden namelijk in verband gebracht met de speler.

Inácio zelf zou dan weer een voorkeur hebben voor een verhuis naar Real Madrid, waar ze ook op zoek zijn naar een verdediger. De Koninklijke lijkt echter te gaan verbazen met een Nederlandse aanwinst. Het is afwachten hoe het dossier zich ontwikkelt in januari.

Waar zal Inácio belanden?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

21
21
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

50
50
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

81
81
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

218
218
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

144
144
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

315
315
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

296
296
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

323
323
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

64
64
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

51
51
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

84
84
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

203
203
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

78
78
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

324
324
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

196
196
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

154
154
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

208
208
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

78
78
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

447
447
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

125
125
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

113
113

Meer sportnieuws