'Real Madrid verbaast met Nederlandse international'

door
'Real Madrid verbaast met Nederlandse international'

Real Madrid sluit 2023 af als co-leider in LaLiga. De Koninklijke wil die koppositie niet meer afgeven en zou nu keihard willen toeslaan op de transfermarkt. Vooral een nieuwe verdediger staat daarbij hoog op het verlanglijstje.

Real kampt met de nodige problemen achterin. Zo viel Eder Militao dit seizoen uit met een zware knieblessure en ligt ook David Alaba in de lappenmand. Real speurt daardoor de transfermarkt af op zoek naar alternatieven.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Doelwit bij Bayern München

Volgens Defensa Central zou Real een oogje hebben op Bayern-verdediger Matthijs de Ligt. De Nederlander zou hoog op het lijstje staan van Los Merengues, die er een topverdediger bij willen. De Ligt voldoet aan dat profiel.

Bayern is naar verluidt bereid om te onderhandelen over een transfer van De Ligt, die als pasmunt zou kunnen dienen bij een transfer in de omgekeerde richting van Aurélien Tchouaménie en Antonio Rüdiger. Real zou er dan weer weigerachtig tegenover staan om dat duo te laten te vertrekken.

Prijskaartje van 60 miljoen euro

Volgens de genoemde bron heeft Bayern een prijskaartje van 60 miljoen euro aan De Ligt gehangen. Dat is minder dan de 67 miljoen die Der Rekordmeister in de zomer van 2022 overmaakte aan Juventus, dat drie jaar daarvoor zelf 85,5 miljoen betaald had aan Ajax.

De Ligt zit door blessureleed dit seizoen nog maar aan elf optredens voor Bayern, dat met Dayot Upamecano en Kim-Min jae over stevige concurrenten beschikt voor de Nederlandse international.

Moet Real doorduwen voor De Ligt?

Meest recent

'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

20
20
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

44
44
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

96
96
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

67
67
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

111
111
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

138
138
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

268
268
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

72
72
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

301
301
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

36
36
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

267
267
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

42
42
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

536
536
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

184
184
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

186
186
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

60
60
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

75
75
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

196
196
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

179
179
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

87
87
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

238
238
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

339
339
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

48
48
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

263
263
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

251
251

Meer sportnieuws