Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

door
Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

Voor Manchester United worden het feestdagen in mineur, want het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan met de Engelse grootmacht. Eerder deze maand werden ze al pijnlijk uigeschakeld in Europa, want ze eindigden als allerlaatste in hun groep in de Champions League, na FC Kopenhagen en Galatasaray. Beterschap is er sindsdien ook niet gekomen.

United is in de Premier League ook weggezakt naar de achtste plaats na een schamele één op negen, met een vernedering op Old Trafford door Bournemouth en zaterdag nog een nederlaag op West Ham. Daardoor komt de positie van Erik ten Hag weer zwaar onder druk te staan.

LEES OOK: 'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

Ten Hag verdedigt zich

Alsmaar meer wordt geopperd dat een ontslag slechts een kwestie van tijd moet zijn, maar de Nederlandse trainer weigert zelf om de handdoek in de ring te gooien. "In 2023 wonnen we een beker, speelden we de FA Cup-finale en werden we derde in de competitie. Er waren hoogtepunten, we deden het goed" verdedigt hij immers zijn rapport.

"De prestaties zijn op dit moment ondermaats. Daar zijn redenen voor. We hebben veel blessures. Als die spelers terugkeren, gaan we het beter doen. We zullen het samen moeten doen. Het is nu zaak kalm te blijven", predikt Ten Hag nog.

Blessures lijken zwak excuus

Die blessures lijken echter toch maar een zwak excuus, want ook heel wat andere teams kregen af te rekenen met gekwetsten. Denk maar aan Newcastle, dat de voorbije weken en maanden helemaal gedecimeerd werd door een buslading geblesseerden en toch nog boven Man Utd in het klassement staat.

Ten Hag hoopt echter dat de terugkeer van spelers als Lisandro Martinez, Harry Maguire, Casemiro en Mason Mount zijn ploeg een nieuw elan zal kunnen geven. Daarnaast zal United in januari mogelijk ook de transfermarkt optrekken, ondanks dat Ten Hag eerder beweerde dat er niet aan winterse versterking gedacht zou worden.

Moet Ten Hag aanblijven als trainer van Man Utd?

Meest recent

Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

6
6
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

10
10
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

28
28
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

24
24
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

7
7
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

67
67
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

106
106
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

159
159
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

96
96
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

230
230
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

78
78
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

157
157
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

123
123
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

76
76
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

218
218
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

214
214
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

186
186
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

567
567
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

176
176
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

230
230
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

618
618
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

62
62
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

241
241
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

147
147

Meer sportnieuws