Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

door
Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

Voor Manchester United worden het feestdagen in mineur, want het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan met de Engelse grootmacht. Eerder deze maand werden ze al pijnlijk uigeschakeld in Europa, want ze eindigden als allerlaatste in hun groep in de Champions League, na FC Kopenhagen en Galatasaray. Beterschap is er sindsdien ook niet gekomen.

United is in de Premier League ook weggezakt naar de achtste plaats na een schamele één op negen, met een vernedering op Old Trafford door Bournemouth en zaterdag nog een nederlaag op West Ham. Daardoor komt de positie van Erik ten Hag weer zwaar onder druk te staan.

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Ten Hag verdedigt zich

Alsmaar meer wordt geopperd dat een ontslag slechts een kwestie van tijd moet zijn, maar de Nederlandse trainer weigert zelf om de handdoek in de ring te gooien. "In 2023 wonnen we een beker, speelden we de FA Cup-finale en werden we derde in de competitie. Er waren hoogtepunten, we deden het goed" verdedigt hij immers zijn rapport.

"De prestaties zijn op dit moment ondermaats. Daar zijn redenen voor. We hebben veel blessures. Als die spelers terugkeren, gaan we het beter doen. We zullen het samen moeten doen. Het is nu zaak kalm te blijven", predikt Ten Hag nog.

Blessures lijken zwak excuus

Die blessures lijken echter toch maar een zwak excuus, want ook heel wat andere teams kregen af te rekenen met gekwetsten. Denk maar aan Newcastle, dat de voorbije weken en maanden helemaal gedecimeerd werd door een buslading geblesseerden en toch nog boven Man Utd in het klassement staat.

Ten Hag hoopt echter dat de terugkeer van spelers als Lisandro Martinez, Harry Maguire, Casemiro en Mason Mount zijn ploeg een nieuw elan zal kunnen geven. Daarnaast zal United in januari mogelijk ook de transfermarkt optrekken, ondanks dat Ten Hag eerder beweerde dat er niet aan winterse versterking gedacht zou worden.

Moet Ten Hag aanblijven als trainer van Man Utd?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

62
62
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

48
48
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

161
161
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

55
55
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

57
57
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

120
120
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

150
150
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

327
327
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

209
209
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

104
104
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

258
258
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

91
91
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

356
356
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

279
279
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

683
683
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

540
540
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

166
166

Meer sportnieuws