Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

door
Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

Voor Manchester United worden het feestdagen in mineur, want het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan met de Engelse grootmacht. Eerder deze maand werden ze al pijnlijk uigeschakeld in Europa, want ze eindigden als allerlaatste in hun groep in de Champions League, na FC Kopenhagen en Galatasaray. Beterschap is er sindsdien ook niet gekomen.

United is in de Premier League ook weggezakt naar de achtste plaats na een schamele één op negen, met een vernedering op Old Trafford door Bournemouth en zaterdag nog een nederlaag op West Ham. Daardoor komt de positie van Erik ten Hag weer zwaar onder druk te staan.

LEES OOK: ‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Ten Hag verdedigt zich

Alsmaar meer wordt geopperd dat een ontslag slechts een kwestie van tijd moet zijn, maar de Nederlandse trainer weigert zelf om de handdoek in de ring te gooien. "In 2023 wonnen we een beker, speelden we de FA Cup-finale en werden we derde in de competitie. Er waren hoogtepunten, we deden het goed" verdedigt hij immers zijn rapport.

"De prestaties zijn op dit moment ondermaats. Daar zijn redenen voor. We hebben veel blessures. Als die spelers terugkeren, gaan we het beter doen. We zullen het samen moeten doen. Het is nu zaak kalm te blijven", predikt Ten Hag nog.

Blessures lijken zwak excuus

Die blessures lijken echter toch maar een zwak excuus, want ook heel wat andere teams kregen af te rekenen met gekwetsten. Denk maar aan Newcastle, dat de voorbije weken en maanden helemaal gedecimeerd werd door een buslading geblesseerden en toch nog boven Man Utd in het klassement staat.

Ten Hag hoopt echter dat de terugkeer van spelers als Lisandro Martinez, Harry Maguire, Casemiro en Mason Mount zijn ploeg een nieuw elan zal kunnen geven. Daarnaast zal United in januari mogelijk ook de transfermarkt optrekken, ondanks dat Ten Hag eerder beweerde dat er niet aan winterse versterking gedacht zou worden.

Moet Ten Hag aanblijven als trainer van Man Utd?

Meest recent

'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

30
30
Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

36
36
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

280
280
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

85
85
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

33
33
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

63
63
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

197
197
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

137
137
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

21
21
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

419
419
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

259
259
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

118
118
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

304
304
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

598
598
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

85
85
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

345
345
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

235
235
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

168
168
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

184
184
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

276
276
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

748
748
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

436
436
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

493
493
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

344
344

Meer sportnieuws