Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

door
Stoel wankelt alweer: Ten Hag reageert op ontslaggeruchten

Voor Manchester United worden het feestdagen in mineur, want het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan met de Engelse grootmacht. Eerder deze maand werden ze al pijnlijk uigeschakeld in Europa, want ze eindigden als allerlaatste in hun groep in de Champions League, na FC Kopenhagen en Galatasaray. Beterschap is er sindsdien ook niet gekomen.

United is in de Premier League ook weggezakt naar de achtste plaats na een schamele één op negen, met een vernedering op Old Trafford door Bournemouth en zaterdag nog een nederlaag op West Ham. Daardoor komt de positie van Erik ten Hag weer zwaar onder druk te staan.

LEES OOK: 'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Ten Hag verdedigt zich

Alsmaar meer wordt geopperd dat een ontslag slechts een kwestie van tijd moet zijn, maar de Nederlandse trainer weigert zelf om de handdoek in de ring te gooien. "In 2023 wonnen we een beker, speelden we de FA Cup-finale en werden we derde in de competitie. Er waren hoogtepunten, we deden het goed" verdedigt hij immers zijn rapport.

"De prestaties zijn op dit moment ondermaats. Daar zijn redenen voor. We hebben veel blessures. Als die spelers terugkeren, gaan we het beter doen. We zullen het samen moeten doen. Het is nu zaak kalm te blijven", predikt Ten Hag nog.

Blessures lijken zwak excuus

Die blessures lijken echter toch maar een zwak excuus, want ook heel wat andere teams kregen af te rekenen met gekwetsten. Denk maar aan Newcastle, dat de voorbije weken en maanden helemaal gedecimeerd werd door een buslading geblesseerden en toch nog boven Man Utd in het klassement staat.

Ten Hag hoopt echter dat de terugkeer van spelers als Lisandro Martinez, Harry Maguire, Casemiro en Mason Mount zijn ploeg een nieuw elan zal kunnen geven. Daarnaast zal United in januari mogelijk ook de transfermarkt optrekken, ondanks dat Ten Hag eerder beweerde dat er niet aan winterse versterking gedacht zou worden.

Moet Ten Hag aanblijven als trainer van Man Utd?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

8
8
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

30
30
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

51
51
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

57
57
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

90
90
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

362
362
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

45
45
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

228
228
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

174
174
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

899
899
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

169
169
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

758
758
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

470
470
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

557
557
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

504
504
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

124
124
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

139
139
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

608
608
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

268
268
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

276
276
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

159
159
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

99
99
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48

Meer sportnieuws