Heynen na woelige match: "Dat is er gezegd in de kleedkamer"

door
Heynen na woelige match:

Bij KRC Genk waren ze bijzonder woedend na de nederlaag bij RSC Anderlecht. Ze schoten zichzelf in de voet door die dominantie niet om te zetten in puntengewin, maar ook de spelleiding ging in de fout bij die penaltyfase. T2 Kevin Van Dessel en aanvoerder Bryan Heynen spraken na de match.

Heynen ging niet mee in alle emotie. De kapitein bleef rustig na de match, wat hem sierde. "Ik heb niet veel woorden voor wat er is gebeurd. We hebben goed gespeeld en komen verdiend op voorsprong. Wat er dan gebeurd is, is jammer. Ik heb geen idee over de penalty. Voor zover ik weet, moet die gewoon opnieuw getrapt worden.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Heynen blijft rustig

"Wat er is gezegd in kleedkamer? We moeten de boosheid en agressie meepakken naar de volgende wedstrijd. Ik denk dat we gewoon de betere ploeg waren", zei hij bij DAZN.

Van Dessel was ook bijzonder teleurgesteld én boos. "Het staat van mijn gezicht af te lezen. Dit is onbegrijpelijk. Waar begint het? We hebben de wedstrijd onder controle en zijn beter. Dan spelen er zaken die wedstrijdbepalend zijn ..."

Van Dessel boos

"De scheidsrechter zelf kon het niet zien dat de spelers in de zestien liepen en het oordeel aan de VAR liet. Maar iedereen heeft het al gezien ondertussen, het is onbegrijpelijk. We bepaalden ook in de tweede helft de wedstrijd, maar valt die 1-1. Dan zijn er nog een paar fases, met onder meer hands van Anderlecht (waar wel een voorgaande fout van Munoz bij kwam kijken, nvdr.), die je niet kunt controleren. Dat verdienen onze jongens niet."

In het slot kreeg Wouter Vrancken nog rood. "Waarom Wouter die rode kaart kreeg, weet ik niet. Hij ging gewoon zeggen dat ze naar de VAR-beelden moesten gaan kijken. Ik denk dat ze het zelf niet meer onder controle hadden."

Volwassen reactie van Heynen?

Meest recent

Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

0
0
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

32
32
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

33
33
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

210
210
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

43
43
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

72
72
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

51
51
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

35
35
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

113
113
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

342
342
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

197
197
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

609
609
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

90
90
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

414
414
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

555
555
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

245
245
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

829
829
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

168
168
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

264
264
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

294
294
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

209
209
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

635
635
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

261
261
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

156
156
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

1054
1054

Meer sportnieuws