Heynen na woelige match: "Dat is er gezegd in de kleedkamer"

975 stemmen
Heynen na woelige match:

Bij KRC Genk waren ze bijzonder woedend na de nederlaag bij RSC Anderlecht. Ze schoten zichzelf in de voet door die dominantie niet om te zetten in puntengewin, maar ook de spelleiding ging in de fout bij die penaltyfase. T2 Kevin Van Dessel en aanvoerder Bryan Heynen spraken na de match.

Heynen ging niet mee in alle emotie. De kapitein bleef rustig na de match, wat hem sierde. "Ik heb niet veel woorden voor wat er is gebeurd. We hebben goed gespeeld en komen verdiend op voorsprong. Wat er dan gebeurd is, is jammer. Ik heb geen idee over de penalty. Voor zover ik weet, moet die gewoon opnieuw getrapt worden.

Heynen blijft rustig

"Wat er is gezegd in kleedkamer? We moeten de boosheid en agressie meepakken naar de volgende wedstrijd. Ik denk dat we gewoon de betere ploeg waren", zei hij bij DAZN.

Van Dessel was ook bijzonder teleurgesteld én boos. "Het staat van mijn gezicht af te lezen. Dit is onbegrijpelijk. Waar begint het? We hebben de wedstrijd onder controle en zijn beter. Dan spelen er zaken die wedstrijdbepalend zijn ..."

Van Dessel boos

"De scheidsrechter zelf kon het niet zien dat de spelers in de zestien liepen en het oordeel aan de VAR liet. Maar iedereen heeft het al gezien ondertussen, het is onbegrijpelijk. We bepaalden ook in de tweede helft de wedstrijd, maar valt die 1-1. Dan zijn er nog een paar fases, met onder meer hands van Anderlecht (waar wel een voorgaande fout van Munoz bij kwam kijken, nvdr.), die je niet kunt controleren. Dat verdienen onze jongens niet."

In het slot kreeg Wouter Vrancken nog rood. "Waarom Wouter die rode kaart kreeg, weet ik niet. Hij ging gewoon zeggen dat ze naar de VAR-beelden moesten gaan kijken. Ik denk dat ze het zelf niet meer onder controle hadden."

Volwassen reactie van Heynen?

Meest recent

'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

10
10
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

33
33
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

60
60
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

94
94
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

263
263
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

283
283
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

224
224
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

61
61
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

89
89
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

165
165
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

45
45
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

54
54
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

475
475
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

118
118
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

164
164
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

176
176
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

892
892
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

95
95
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

365
365
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

69
69

Meer sportnieuws