Heynen na woelige match: "Dat is er gezegd in de kleedkamer"

975 stemmen
Heynen na woelige match:

Bij KRC Genk waren ze bijzonder woedend na de nederlaag bij RSC Anderlecht. Ze schoten zichzelf in de voet door die dominantie niet om te zetten in puntengewin, maar ook de spelleiding ging in de fout bij die penaltyfase. T2 Kevin Van Dessel en aanvoerder Bryan Heynen spraken na de match.

Heynen ging niet mee in alle emotie. De kapitein bleef rustig na de match, wat hem sierde. "Ik heb niet veel woorden voor wat er is gebeurd. We hebben goed gespeeld en komen verdiend op voorsprong. Wat er dan gebeurd is, is jammer. Ik heb geen idee over de penalty. Voor zover ik weet, moet die gewoon opnieuw getrapt worden.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Heynen blijft rustig

"Wat er is gezegd in kleedkamer? We moeten de boosheid en agressie meepakken naar de volgende wedstrijd. Ik denk dat we gewoon de betere ploeg waren", zei hij bij DAZN.

Van Dessel was ook bijzonder teleurgesteld én boos. "Het staat van mijn gezicht af te lezen. Dit is onbegrijpelijk. Waar begint het? We hebben de wedstrijd onder controle en zijn beter. Dan spelen er zaken die wedstrijdbepalend zijn ..."

Van Dessel boos

"De scheidsrechter zelf kon het niet zien dat de spelers in de zestien liepen en het oordeel aan de VAR liet. Maar iedereen heeft het al gezien ondertussen, het is onbegrijpelijk. We bepaalden ook in de tweede helft de wedstrijd, maar valt die 1-1. Dan zijn er nog een paar fases, met onder meer hands van Anderlecht (waar wel een voorgaande fout van Munoz bij kwam kijken, nvdr.), die je niet kunt controleren. Dat verdienen onze jongens niet."

In het slot kreeg Wouter Vrancken nog rood. "Waarom Wouter die rode kaart kreeg, weet ik niet. Hij ging gewoon zeggen dat ze naar de VAR-beelden moesten gaan kijken. Ik denk dat ze het zelf niet meer onder controle hadden."

Volwassen reactie van Heynen?

Meest recent

'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

5
5
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

302
302
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

72
72
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

54
54
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

493
493
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

570
570
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

120
120
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

239
239
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

117
117
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

469
469
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

182
182
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

131
131
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

748
748
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

345
345
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

659
659
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

598
598
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

822
822
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

213
213
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

163
163
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

764
764
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

364
364
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

245
245
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

182
182
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

178
178

Meer sportnieuws