Heynen na woelige match: "Dat is er gezegd in de kleedkamer"

975 stemmen
Heynen na woelige match:

Bij KRC Genk waren ze bijzonder woedend na de nederlaag bij RSC Anderlecht. Ze schoten zichzelf in de voet door die dominantie niet om te zetten in puntengewin, maar ook de spelleiding ging in de fout bij die penaltyfase. T2 Kevin Van Dessel en aanvoerder Bryan Heynen spraken na de match.

Heynen ging niet mee in alle emotie. De kapitein bleef rustig na de match, wat hem sierde. "Ik heb niet veel woorden voor wat er is gebeurd. We hebben goed gespeeld en komen verdiend op voorsprong. Wat er dan gebeurd is, is jammer. Ik heb geen idee over de penalty. Voor zover ik weet, moet die gewoon opnieuw getrapt worden.

Heynen blijft rustig

"Wat er is gezegd in kleedkamer? We moeten de boosheid en agressie meepakken naar de volgende wedstrijd. Ik denk dat we gewoon de betere ploeg waren", zei hij bij DAZN.

Van Dessel was ook bijzonder teleurgesteld én boos. "Het staat van mijn gezicht af te lezen. Dit is onbegrijpelijk. Waar begint het? We hebben de wedstrijd onder controle en zijn beter. Dan spelen er zaken die wedstrijdbepalend zijn ..."

Van Dessel boos

"De scheidsrechter zelf kon het niet zien dat de spelers in de zestien liepen en het oordeel aan de VAR liet. Maar iedereen heeft het al gezien ondertussen, het is onbegrijpelijk. We bepaalden ook in de tweede helft de wedstrijd, maar valt die 1-1. Dan zijn er nog een paar fases, met onder meer hands van Anderlecht (waar wel een voorgaande fout van Munoz bij kwam kijken, nvdr.), die je niet kunt controleren. Dat verdienen onze jongens niet."

In het slot kreeg Wouter Vrancken nog rood. "Waarom Wouter die rode kaart kreeg, weet ik niet. Hij ging gewoon zeggen dat ze naar de VAR-beelden moesten gaan kijken. Ik denk dat ze het zelf niet meer onder controle hadden."

Volwassen reactie van Heynen?

Meest recent

Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

4
4
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

51
51
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

81
81
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

158
158
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

432
432
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

376
376
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

312
312
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

95
95
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

423
423
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Zelf durft hij een derde seizoen bij Club Brugge voorlopig nog altijd niet volledig uit te ...

206
206
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

195
195
Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Devy Rigaux is officieel van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler was een belangrijke ...

178
178
'Axel Witsel schokt iedereen met toekomstkeuze'

Axel Witsel maakte één van de grootste teleurstellingen van zijn carrière mee. ...

276
276
‘Enorme transferverrassing Lukaku in de maak’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man bij de ...

583
583
Taravel komt met duidelijke boodschap voor Anderlecht

RSC Anderlecht kende weer een teleurstellend seizoen zonder prijs. Jérémy Taravel wist ...

230
230
Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Een paar dagen na het veiligstellen van de landstitel is de euforie in Brugge nog lang niet ...

150
150
Meunier verbaast vriend en vijand: terugkeer naar België?

Thomas Meunier is 34 jaar, maar bij Lille was hij toch nog een belangrijke speler. Ook bij de Rode ...

233
233
Promise David krijgt na blessure uitsluitsel over WK

Promise David is de aanvalsleider van Union SG, maar de aanvaller kampte met enorm veel ...

23
23
‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Club Brugge is al volop bezig met volgend seizoen. Blauw-Zwart kondigde vandaag het vertrek van Devy ...

485
485
Wéér Qatar-scenario voor Lukaku? “Dat zou crazy zijn

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië ...

96
96
‘Bondsparket niet mals voor Hazard: transferdomper dreigt’

Thorgan Hazard liet zich van zijn slechtste kant zien tijdens zijn afscheidsmatch bij RSC ...

355
355
Rigaux weg: Club Brugge bevestigt nieuwe structuur

Devy Rigaux trekt van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler zat al sinds 2009 bij ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Toptarget Anderlecht, Club Brugge grijpt mis’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

346
346
Mika Godts spreekt harde taal na WK-deceptie

Mika Godts kende een topseizoen bij Ajax. De buitenspeler was hét lichtpuntje in Amsterdam en ...

280
280

Meer sportnieuws