'Club Brugge wil toptransfer AS Monaco nog kapen'

814 stemmen
'Club Brugge wil toptransfer AS Monaco nog kapen'

Bij Club Brugge lijkt de wintermercato nu al los te barsten. Zo werd Tajon Buchanan al uit de selectie gelaten voor de partij van vrijdagavond tegen RWDM omdat de Canadees op weg lijkt te zijn naar Internazionale. Ook aan inkomende zijde zal Club zich meer dan waarschijnlijk roeren.

Op zijn persconferentie op donderdag bevestigde Ronny Deila bijvoorbeeld al dat Club de markt afspeurt naar een extra centrale verdediger. Revelatie Ordoñez ligt immers een tijdje in de lappenmand, waardoor Mechele en de jonge Spileers momenteel enkel nog Boyata als concurrent hebben. Op de ex-Rode Duivel wordt er echter niet meer gerekend.

LEES OOK: 'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club lonkt naar Brassier

Mogelijk komt de gewenste extra verdediger uit de Ligue 1, want volgens Foot Mercato heeft Club Brugge interesse in Lilian Brassier. De 24-jarige zou als linksvoetige de perfecte partner kunnen vormen voor Mechele of Spileers en is aan een zeer sterk seizoen bezig bij Stade Brest.

Brassier kwam dit seizoen al vijftien keer in actie en scoorde één keer. Met een contract dat in 2025 afloopt, zal Brest echter in de komende mercato's moeten meewerken aan een transfer van zijn sterkhouder. Tot zover het goede nieuws voor Club, want de concurrentie wordt loodzwaar.

Monaco drukt door

Ook Sassuolo en Atalanta zouden de gewezen jeugdinternational in de gaten houden, maar vooral AS Monaco zou doordrukken voor zijn komst. De Monegasken zouden al volop aan het onderhandelen zijn met Brest en zelfs al een bod van 8 à 10 miljoen euro neergelegd hebben.

Club zal dus nog serieus uit zijn pijp moeten komen om de transfer te kapen, maar FM sluit niet uit dat er nog een bod uit Brugse hoek zal komen. Maar als dat er niet snel komt, dan zullen ze toch alternatieve pistes moeten gaan verkennen.

Moet Club proberen om het bod van Monaco te evenaren?

Meest recent

'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

0
0
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

68
68
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

133
133
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

47
47
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

459
459
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

112
112
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

215
215
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

377
377
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

122
122
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

83
83
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

521
521
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

205
205
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

486
486
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

391
391
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

170
170
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

715
715
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

217
217
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

606
606
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

160
160
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

854
854
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

276
276
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

1035
1035
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

551
551
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

219
219
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

405
405

Meer sportnieuws