'Club Brugge wil toptransfer AS Monaco nog kapen'

814 stemmen
'Club Brugge wil toptransfer AS Monaco nog kapen'

Bij Club Brugge lijkt de wintermercato nu al los te barsten. Zo werd Tajon Buchanan al uit de selectie gelaten voor de partij van vrijdagavond tegen RWDM omdat de Canadees op weg lijkt te zijn naar Internazionale. Ook aan inkomende zijde zal Club zich meer dan waarschijnlijk roeren.

Op zijn persconferentie op donderdag bevestigde Ronny Deila bijvoorbeeld al dat Club de markt afspeurt naar een extra centrale verdediger. Revelatie Ordoñez ligt immers een tijdje in de lappenmand, waardoor Mechele en de jonge Spileers momenteel enkel nog Boyata als concurrent hebben. Op de ex-Rode Duivel wordt er echter niet meer gerekend.

LEES OOK: 'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Club lonkt naar Brassier

Mogelijk komt de gewenste extra verdediger uit de Ligue 1, want volgens Foot Mercato heeft Club Brugge interesse in Lilian Brassier. De 24-jarige zou als linksvoetige de perfecte partner kunnen vormen voor Mechele of Spileers en is aan een zeer sterk seizoen bezig bij Stade Brest.

Brassier kwam dit seizoen al vijftien keer in actie en scoorde één keer. Met een contract dat in 2025 afloopt, zal Brest echter in de komende mercato's moeten meewerken aan een transfer van zijn sterkhouder. Tot zover het goede nieuws voor Club, want de concurrentie wordt loodzwaar.

Monaco drukt door

Ook Sassuolo en Atalanta zouden de gewezen jeugdinternational in de gaten houden, maar vooral AS Monaco zou doordrukken voor zijn komst. De Monegasken zouden al volop aan het onderhandelen zijn met Brest en zelfs al een bod van 8 à 10 miljoen euro neergelegd hebben.

Club zal dus nog serieus uit zijn pijp moeten komen om de transfer te kapen, maar FM sluit niet uit dat er nog een bod uit Brugse hoek zal komen. Maar als dat er niet snel komt, dan zullen ze toch alternatieve pistes moeten gaan verkennen.

Moet Club proberen om het bod van Monaco te evenaren?

Meest recent

Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

0
0
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

14
14
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

19
19
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

13
13
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

37
37
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

185
185
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

34
34
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

134
134
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

178
178
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

58
58
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

124
124
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

228
228
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

144
144
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

123
123
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

341
341
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

206
206
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

191
191
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

231
231
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

374
374
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

250
250
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

521
521
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109

Meer sportnieuws