Dominant Liverpool naar halve finale, Leverkusen blijft imponeren

door
Dominant Liverpool naar halve finale, Leverkusen blijft imponeren

Ook op de buitenlandse velden ging de bal woensdagavond aan het rollen. Zo wist Liverpool FC zich op dominante wijze te plaatsen voor de halve finales van de League Cup. In de Duitse Bundesliga liet de top twee zich dan weer op geen fouten betrappen.

LEES OOK: ‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

League Cup

In aanloop naar het kerstvoetbal in de Premier League, werden in Engeland de halve finales van de League Cup afgewerkt. Chelsea, Fulham en Middlesbrough wisten zich dinsdag al te plaatsen. En uiteindelijk kon Liverpool het kwartet compleet maken met een overtuigende prestatie op eigen veld tegen West Ham United.

Szoboszlai zette de Reds in de eerste helft al voorsprong met een geweldig afstandsschot. Na de pauze zettte Liverpool de match volledig naar zijn hand via Gakpo, Salah en Jones. Die laatste nam zelfs twee goals voor zijn rekening. West Ham kwam niet verder dan een eerredder: 5-1.

Bundesliga

In Duitsland was het Wolfsburg van doelman Casteels niet opgewassen tegen titelverdediger Bayern München. Het Belgische sluitstuk moest zich gewonnen geven op goals van Musiala en Kane. Veel schoot Bayern echter niet op met die overwinning, ook Bayer Leverkusen pakte immers de volle buit. De fiere leider haalde het met 4-0 van Bochum. Schick tekende voor een hattrick, ook Boniface pikte zijn goaltje mee. Het verrassende Stuttgart won tot slot met 3-0 van Augsburg en klom naar de derde plaats.

Ligue 1

Ook in Frankrijk deed de top van het klassement wat moest. Mbappé trapte leider PSG met twee goals voorbij het FC Metz van coach Bölöni: 3-1. Eerste achtervolger OGC Nice won dan weer met 2-0 van RC Lens, terwijl AS Monaco zich 1-2 voorbij Toulouse knokte. Onderin het klassement pakte het herboren Olympique Lyon tegen Nantes dan weer zijn derde zege op rij, waardoor het voorlopig uit de degradatiezone klimt.

Leverkusen wordt kampioen in Duitsland ...

Meest recent

Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

4
4
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

58
58
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

118
118
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

223
223
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

125
125
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

412
412
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

234
234
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

91
91
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

92
92
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

390
390
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

377
377
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

469
469
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

567
567
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

236
236
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

850
850
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

475
475
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

135
135
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

202
202
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

141
141
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

120
120
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

288
288
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

177
177
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

653
653
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

319
319

Meer sportnieuws