Dominant Liverpool naar halve finale, Leverkusen blijft imponeren

90
Dominant Liverpool naar halve finale, Leverkusen blijft imponeren

Ook op de buitenlandse velden ging de bal woensdagavond aan het rollen. Zo wist Liverpool FC zich op dominante wijze te plaatsen voor de halve finales van de League Cup. In de Duitse Bundesliga liet de top twee zich dan weer op geen fouten betrappen.

LEES OOK: Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

League Cup

In aanloop naar het kerstvoetbal in de Premier League, werden in Engeland de halve finales van de League Cup afgewerkt. Chelsea, Fulham en Middlesbrough wisten zich dinsdag al te plaatsen. En uiteindelijk kon Liverpool het kwartet compleet maken met een overtuigende prestatie op eigen veld tegen West Ham United.

Szoboszlai zette de Reds in de eerste helft al voorsprong met een geweldig afstandsschot. Na de pauze zettte Liverpool de match volledig naar zijn hand via Gakpo, Salah en Jones. Die laatste nam zelfs twee goals voor zijn rekening. West Ham kwam niet verder dan een eerredder: 5-1.

Bundesliga

In Duitsland was het Wolfsburg van doelman Casteels niet opgewassen tegen titelverdediger Bayern München. Het Belgische sluitstuk moest zich gewonnen geven op goals van Musiala en Kane. Veel schoot Bayern echter niet op met die overwinning, ook Bayer Leverkusen pakte immers de volle buit. De fiere leider haalde het met 4-0 van Bochum. Schick tekende voor een hattrick, ook Boniface pikte zijn goaltje mee. Het verrassende Stuttgart won tot slot met 3-0 van Augsburg en klom naar de derde plaats.

Ligue 1

Ook in Frankrijk deed de top van het klassement wat moest. Mbappé trapte leider PSG met twee goals voorbij het FC Metz van coach Bölöni: 3-1. Eerste achtervolger OGC Nice won dan weer met 2-0 van RC Lens, terwijl AS Monaco zich 1-2 voorbij Toulouse knokte. Onderin het klassement pakte het herboren Olympique Lyon tegen Nantes dan weer zijn derde zege op rij, waardoor het voorlopig uit de degradatiezone klimt.

Leverkusen wordt kampioen in Duitsland ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

44
44
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

46
46
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

70
70
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

68
68
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

141
141
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

186
186
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

72
72
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

99
99
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

69
69
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

117
117
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

79
79
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

204
204
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

101
101
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

938
938
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

158
158
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

107
107
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

414
414

Meer sportnieuws