'Standard en Genoa onderhandelen over transfer'

389 stemmen
'Standard en Genoa onderhandelen over transfer'

Standard zal in januari weer de nodige spelers van de hand moeten doen als het zelf versterking wil halen. 777 Partners denkt daarbij aan het verschuiven van spelers, zoal het ook al doet met de gelden. Volgens La Dernière Heure is er mogelijk een opvallende transfer in aantocht.

LEES OOK: Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

Kanga krijgt voluit zijn kans

Carl Hoefkens kiest voluit voor Wilfried Kanga in de spits. Die kwam over van.... Hertha BSC, nog een club van 777 Partners. Kanga kan tot op heden niet helemaal overtuigen met 5 goals en 2 assists in 16 matchen. Zijn begin was nog goed, maar in zijn laatste 9 competitieduels scoorde hij amper  2 keer.

Met Noah Ohio heeft Carl Hoefkens nog een spits achter de hand en hij kwam uit een goed seizoen met Ronny Deila. De Nederlander toonde zich als een beloftevolle spits en scoort ook vaak bij de beloften van Nederland. 

Ohio op weg naar Genoa?

Ondanks het feit dat Ohio zich dus wel toonde, deemsterde hij de afgelopen maanden helemaal weg. Hoefkens is duidelijk geen grote fan van hem. Hij kreeg nog maar 294 speelminuten in de Jupiler Pro League, ondanks het feit dat Standard aanvallend zeker geen weelde heeft.

De speler kan de club in januari verlaten. Genoa, een van de clubs van 777 Partners, zou Ohio willen overnemen. Een uitleenbeurt met aankoopoptie zou daarbij een piste zijn. Bij Standard zouden ze alvast niet weigerachtig staan tegenover een vertrek van de spits.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties
262

Moet Standard Ohio laten gaan?

Meest recent

'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

241
241
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

37
37
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

40
40
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

26
26
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

75
75
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

100
100
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

90
90
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

705
705
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

342
342
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

109
109
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

826
826
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

381
381
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

455
455
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

451
451
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

135
135
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

507
507
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

116
116
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

274
274
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

261
261
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

683
683
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

178
178
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

228
228

Meer sportnieuws