Cercle Brugge heeft miljoenentransfer helemaal beet

door
Cercle Brugge heeft miljoenentransfer helemaal beet

Cercle Brugge heeft nog twee wedstrijden om zich voor de winterstop opnieuw in de top zes te knokken. Daarvoor zal het wel voorbij KV Kortrijk en Anderlecht moeten en vooral die laatste partij zal niet evident worden. Daarna kan Cercle wel snel versterking verwelkomen.

De Vereniging doet het dit seizoen opnieuw verrassend goed, ondanks het vertrek van weer een waslijst sterkhouders tijdens de zomer. Daardoor is de spoeling op bepaalde posities wel dun. In de spits bijvoorbeeld, waar de 18-jarige Etonde het enige alternatief is voor topschutter Denkey.

LEES OOK: Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

Cercle haalt spits van 3 miljoen

Maar er lijkt snel een extra alternatief in de spits aan te komen. Maandag werd vanuit Brazilië gemeld dat Cercle op het punt zou staan om Felipe Augusto aan te trekken. Dat is een 19-jarige spits die tot dusver voor Corinthians uitkwam.

Een dag later blijkt die transfer al helemaal in kannen en kruiken te zijn. Via zijn officiële kanalen bevestigt Corinthians immers het transferakkoord met Cercle. Dat legt inderdaad maar liefst 3 miljoen euro op tafel voor de jonge Braziliaan, terwijl Corinthians ook nog recht heeft op 20 procent van de meerwaarde bij een doorverkoop.

Transfer snel volledig afgerond

Op een aankondiging van Cercle is het voorlopig wel nog wachten. Die zal er wellicht pas komen wanneer Augusto effectief in België neergestreken heeft en ook tussen Cercle en de speler alle formaliteiten afgerond zijn.

Op die manier heeft Cercle wel al heel snel zijn eerste winteraanwinst beet. Felipe Augusto zal zo ruimschoots de tijd hebben om zich tijdens de winterstop al in te werken bij zijn nieuwe werkgever, zodat hij Cercle snel van dienst kan zijn.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

36
36
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

149
149
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

115
115
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

89
89
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

138
138
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

174
174
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

116
116
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

95
95
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

172
172
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

46
46
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

62
62
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

309
309
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

249
249
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

230
230
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

152
152
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

125
125
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

68
68
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

105
105
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

332
332
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

147
147
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

479
479
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

162
162
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

413
413

Meer sportnieuws