Cercle Brugge heeft miljoenentransfer helemaal beet

door
Cercle Brugge heeft miljoenentransfer helemaal beet

Cercle Brugge heeft nog twee wedstrijden om zich voor de winterstop opnieuw in de top zes te knokken. Daarvoor zal het wel voorbij KV Kortrijk en Anderlecht moeten en vooral die laatste partij zal niet evident worden. Daarna kan Cercle wel snel versterking verwelkomen.

De Vereniging doet het dit seizoen opnieuw verrassend goed, ondanks het vertrek van weer een waslijst sterkhouders tijdens de zomer. Daardoor is de spoeling op bepaalde posities wel dun. In de spits bijvoorbeeld, waar de 18-jarige Etonde het enige alternatief is voor topschutter Denkey.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Cercle haalt spits van 3 miljoen

Maar er lijkt snel een extra alternatief in de spits aan te komen. Maandag werd vanuit Brazilië gemeld dat Cercle op het punt zou staan om Felipe Augusto aan te trekken. Dat is een 19-jarige spits die tot dusver voor Corinthians uitkwam.

Een dag later blijkt die transfer al helemaal in kannen en kruiken te zijn. Via zijn officiële kanalen bevestigt Corinthians immers het transferakkoord met Cercle. Dat legt inderdaad maar liefst 3 miljoen euro op tafel voor de jonge Braziliaan, terwijl Corinthians ook nog recht heeft op 20 procent van de meerwaarde bij een doorverkoop.

Transfer snel volledig afgerond

Op een aankondiging van Cercle is het voorlopig wel nog wachten. Die zal er wellicht pas komen wanneer Augusto effectief in België neergestreken heeft en ook tussen Cercle en de speler alle formaliteiten afgerond zijn.

Op die manier heeft Cercle wel al heel snel zijn eerste winteraanwinst beet. Felipe Augusto zal zo ruimschoots de tijd hebben om zich tijdens de winterstop al in te werken bij zijn nieuwe werkgever, zodat hij Cercle snel van dienst kan zijn.

Goede transfer van Cercle?

Meest recent

Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

7
7
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

10
10
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

35
35
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

23
23
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

47
47
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

37
37
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

88
88
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

113
113
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

172
172
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

98
98
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

244
244
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

80
80
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

165
165
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

127
127
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

225
225
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

216
216
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

194
194
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

573
573
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

181
181
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

239
239
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

641
641
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

64
64

Meer sportnieuws