'AA Gent verrast met ervaren doelman uit Jupiler Pro League'

door
'AA Gent verrast met ervaren doelman uit Jupiler Pro League'

Bij AA Gent zoeken ze een nieuwe doelman door de zware blessure van Paul Nardi. De Buffalo's speuren de markt af en volgens Japanse media hebben ze een nieuw target.  Opvallend genoeg hebben ze die gevonden in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Buffalo’s ranselen zwak Dender af met vroege goals

AA Gent wil Schmidt

AA Gent moet heel erg op de centen letten na een miljoenverlies en daardoor kijken ze naar opportuniteiten. Daardoor zijn ze uitgekomen bij STVV, waar ze hebben aangeklopt om Daniël Schmidt los te weken. De ervaren Japanner is in de zomer einde contract en kan dus voor een goedkope prijs weg bij de Kanaries.

STVV had het plan om Schmidt in de zomer van de hand te doen, maar er werd geen akkoord gevonden omtrent een transfer naar ploegen als Ankaraguçu en FC Metz. Een transfer naar AA Gent zou dus voor alle partijen een goede oplossing zijn.

Stabiele doelman bij STVV

Schmidt kan weer aan spelen toekomen, want hij is tweede keeper achter het jonge toptalent Zion Suzuki. Bij AA Gent kan Davy Roef niet helemaal overtuigen en daar hebben ze nood aan een stabiele keeper die de competitie kent én die de concurrentie kan aangaan met Roef. 

Schmidt was de afgelopen jaren een van de betere doelmannen in de Jupiler Pro League. Afgelopen zomer dacht ook Club Brugge even aan hem. Schmidt is 31 jaar en speelde in totaal 114 keer voor STVV. Daarin wist hij 35 keer de nul te houden. Hij was tot op heden ook 14 keer Japans international.

Een goede optie voor STVV?

Meest recent

'Club Brugge opent onderhandelingen met opvolger Ordonez'

Club Brugge pakte maandag uit met het heuglijke nieuws dat Joaquin Seys zijn contract heeft ...

49
49
'Crisis in Genk: De Condé velt verdict over Fink'

Na een ondermaatse acht op 24 om het seizoen te beginnen wordt het plots zowaar al warm onder de ...

82
82
Dembélé of Yamal: eindlaureaat Gouden Bal bekend

In Parijs vond maandagavond het gala van de Ballon d'Or plaats. Na een lange ceremonie zijn ...

91
91
Wils moet puzzelen: wissel van de wacht bij Antwerp?

Antwerp sleepte zaterdag een punt uit de brand op het veld van Anderlecht, al beperkte de Great Old ...

54
54
Herman Brusselmans ontploft: Vriendschap met BV's verwoest

Herman Brusselmans neemt doorgaans geen blad voor de mond. De schrijver/columnist staat echter al ...

230
230
Vanhaezebrouck velt verdict: Genk al uitgeteld voor titel?

KRC Genk is bezig aan een erg tegenvallende Jupiler Pro League-campagne tot dusver. Met 8 op 24 ...

145
145
Supertransfer in 2026: Seys spreekt duidelijke taal

Slechts enkele dagen na de verlenging van Joel Ordoñez, pakte Club Brugge opnieuw uit met ...

142
142
Leko gaat los op Anderlecht: "Dát is pas luxe"

In de Jupiler Pro League gaat de bal ook dinsdagavond weer aan het rollen. Dan wordt immers het ...

237
237
Ballon d'Or: winnaar al bekend na last-minute wending?

Dinsdagavond wordt in Parijs de Ballon d'Or uitgereikt aan de beste voetballer van het voorbije ...

423
423
De Bilde laat zich volledig gaan op Vanaken: "Dit is níét normaal"

Club Brugge heeft een fantastische week achter de rug. Het hield zondag de drie punten thuis ...

647
647
Nu al beslist? "Voor de titel gaat het enkel tussen hun"

Deze week worden de inhaalmatchen Anderlecht-AA Gent en Club Brugge-Westerlo afgewerkt. Zodra die ...

440
440
Anderlecht alarmfase rood: topdeal wordt tikkende tijdbom

De contractverlenging tot 2029 moest het vuur aansteken, maar tegen Antwerp FC bleef Nilson Angulo ...

235
235
Anderlecht verklaart: dit zijn de plannen met Hatenboer & co

RSC Anderlecht kende een moeilijke zomermercato. Voorlopig is er maar één speler die ...

530
530
STVV reageert op transfersaga: "Liever RSCA of Club Brugge"

STVV kende een drukke zomemercato. De Kanaries wisten Adriano Bertaccini en Louis Patris voor ...

197
197
Leko maakt grote ambities prijs: mag AA Gent dromen?

AA Gent kende een wisselvallige start van het seizoen. Ze boekten een 11 op 21, maar de laatste twee ...

189
189
'Belgische topclubs azen op 'vergeten' parel van KRC Genk'

Bij KRC Genk voerden ze onlangs een opvallend beslissing door. Een van de parels van de club werd ...

547
547
Hasi stilaan zwaar onder druk: Anderlecht-bestuur reageert

RSC Anderlecht lijkt alwéér op weg naar een moeilijk seizoen. Europa werd een flop en ...

521
521
STVV over sensationale terugkeer: "Sprak met zijn makelaar"

Bij STVV kenden ze een zeer geslaagde mercato. Sportief lijkt de ploeg versterkt te zijn en ...

65
65
'Renard flatert: peperduur duo op zijspoor in Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een erg drukke zomermercato achter de rug, maar van de vele aanwinsten heeft ...

540
540
'AA Gent hakt knopen door: Leko serveert 4 miscasts af'

Na een zwakke start van het seizoen heeft AA Gent met een acht op 12 de rug stilaan gerecht. Zoals ...

643
643
"Het is gedaan"-Ruben Van Gucht deelt verbijsterend nieuws

Ruben Van Gucht schudde de mediawereld gisterenavond wakker met een verbijsterende aankondiging. ...

314
314
Club Brugge pakt uit: volgende sterkhouder tekent bij

Club Brugge liet deze zomer heel wat smaakmakers vertrekken, maar de goudhaantjes vallen nog altijd ...

266
266
'Coucke glundert: Anderlecht overtuigt goudhaantje'

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een gelijkspel tegen Antwerp. Mede door het uitvallen van ...

596
596
Mechele grijpt fans naar de keel met hartverscheurend moment

Het werd een quasi perfecte avond voor Club Brugge gisteren. Blauw-Zwart morste deze keer niet met ...

373
373
Bom barst bij KRC Genk: "Fink is kleedkamer kwijt"

KRC Genk wist zich dan wel te kwalificeren voor de Europa League, in eigen land hebben de Limburgers ...

737
737

Meer sportnieuws