Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

door
Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

In afwachting van de clash tussen Liverpool FC en Manchester United, heeft Arsenal FC voorlopig weer de macht gegrepen in de Premier League. De Gunners haalden het zondagnamiddag immers met 2-0 van Brighton. En ook Aston Villa blijft zijn goede resultaten bevestigen.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

PREMIER LEAGUE

Titelverdediger Manchester City had zaterdag dure punten verspeeld tegen Crystal Palace en daar konden de concurrenten voorlopig gretig gebruik van maken. Arsenal bleef immers wel foutloos tegen Brighton. Jesus en Havertz namen in de tweede helft de doelpunten voor hun rekening, Trossard mocht pas in de slotfase invallen.

Ook het verbazende Aston Villa liet zich op geen fout betrappen. Zonder de geblesseerde Tielemans en met Dedoncker als invaller, haalde de club uit Birmingham het met 1-2 van Brentford. De thuisploeg kwam nochtans op voorsprong, maar maakte het zich moeilijk door een rode kaart voor Mee. Villa profiteerde optimaal van het numerieke evenwicht dankzij goals van Moreno en Watkins.

Door deze zeges springen zowel Arsenal als Aston Villa over Liverpool, maar de Reds namen het later op de avond dus nog op tegen Manchester United. Voorts haalde West Ham United het zonder grote problemen van Wolverhampton: 3-0. De Hammers klimmen daardoor naar de zevende plaats.

SERIE A

In Italië heeft AC Milan zich op gepaste wijze herpakt na de nederlaag van vorig weekend tegen Atalanta. Zo haalden de Rossoneri het met 3-0 van AC Monza. Reijnders, Simic en Okafor namen de doelpunten op zich. Milan verstevigde zo zijn derde plaats. Later op de avond kruist leider Internazionale nog de degens met SS Lazio.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

40
40
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

106
106
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

192
192
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

203
203
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

330
330
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

113
113
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

216
216
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

425
425
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

331
331
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

153
153
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

342
342
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

298
298
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

176
176
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

691
691
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

245
245
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

357
357
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

241
241
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

170
170
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

34
34
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

51
51
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

159
159
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

146
146
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

211
211
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

207
207
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73

Meer sportnieuws