Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

34
Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

In afwachting van de clash tussen Liverpool FC en Manchester United, heeft Arsenal FC voorlopig weer de macht gegrepen in de Premier League. De Gunners haalden het zondagnamiddag immers met 2-0 van Brighton. En ook Aston Villa blijft zijn goede resultaten bevestigen.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

PREMIER LEAGUE

Titelverdediger Manchester City had zaterdag dure punten verspeeld tegen Crystal Palace en daar konden de concurrenten voorlopig gretig gebruik van maken. Arsenal bleef immers wel foutloos tegen Brighton. Jesus en Havertz namen in de tweede helft de doelpunten voor hun rekening, Trossard mocht pas in de slotfase invallen.

Ook het verbazende Aston Villa liet zich op geen fout betrappen. Zonder de geblesseerde Tielemans en met Dedoncker als invaller, haalde de club uit Birmingham het met 1-2 van Brentford. De thuisploeg kwam nochtans op voorsprong, maar maakte het zich moeilijk door een rode kaart voor Mee. Villa profiteerde optimaal van het numerieke evenwicht dankzij goals van Moreno en Watkins.

Door deze zeges springen zowel Arsenal als Aston Villa over Liverpool, maar de Reds namen het later op de avond dus nog op tegen Manchester United. Voorts haalde West Ham United het zonder grote problemen van Wolverhampton: 3-0. De Hammers klimmen daardoor naar de zevende plaats.

SERIE A

In Italië heeft AC Milan zich op gepaste wijze herpakt na de nederlaag van vorig weekend tegen Atalanta. Zo haalden de Rossoneri het met 3-0 van AC Monza. Reijnders, Simic en Okafor namen de doelpunten op zich. Milan verstevigde zo zijn derde plaats. Later op de avond kruist leider Internazionale nog de degens met SS Lazio.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

5
5
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

2
2
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

14
14
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

6
6
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

59
59
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

55
55
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

42
42
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58

Meer sportnieuws