Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

34 stemmen
Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

In afwachting van de clash tussen Liverpool FC en Manchester United, heeft Arsenal FC voorlopig weer de macht gegrepen in de Premier League. De Gunners haalden het zondagnamiddag immers met 2-0 van Brighton. En ook Aston Villa blijft zijn goede resultaten bevestigen.

LEES OOK: Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

PREMIER LEAGUE

Titelverdediger Manchester City had zaterdag dure punten verspeeld tegen Crystal Palace en daar konden de concurrenten voorlopig gretig gebruik van maken. Arsenal bleef immers wel foutloos tegen Brighton. Jesus en Havertz namen in de tweede helft de doelpunten voor hun rekening, Trossard mocht pas in de slotfase invallen.

Ook het verbazende Aston Villa liet zich op geen fout betrappen. Zonder de geblesseerde Tielemans en met Dedoncker als invaller, haalde de club uit Birmingham het met 1-2 van Brentford. De thuisploeg kwam nochtans op voorsprong, maar maakte het zich moeilijk door een rode kaart voor Mee. Villa profiteerde optimaal van het numerieke evenwicht dankzij goals van Moreno en Watkins.

Door deze zeges springen zowel Arsenal als Aston Villa over Liverpool, maar de Reds namen het later op de avond dus nog op tegen Manchester United. Voorts haalde West Ham United het zonder grote problemen van Wolverhampton: 3-0. De Hammers klimmen daardoor naar de zevende plaats.

SERIE A

In Italië heeft AC Milan zich op gepaste wijze herpakt na de nederlaag van vorig weekend tegen Atalanta. Zo haalden de Rossoneri het met 3-0 van AC Monza. Reijnders, Simic en Okafor namen de doelpunten op zich. Milan verstevigde zo zijn derde plaats. Later op de avond kruist leider Internazionale nog de degens met SS Lazio.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

5
5
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

46
46
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

116
116
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

369
369
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

28
28
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

190
190
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

170
170
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

253
253
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

157
157
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

120
120
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

188
188
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

139
139
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

54
54
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

533
533
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

91
91
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

47
47
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

259
259
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

102
102
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

206
206
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

456
456
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

379
379
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

69
69
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

203
203
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

193
193

Meer sportnieuws