Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

door
Arsenal voorlopig leider, Aston Villa stoomt verder

In afwachting van de clash tussen Liverpool FC en Manchester United, heeft Arsenal FC voorlopig weer de macht gegrepen in de Premier League. De Gunners haalden het zondagnamiddag immers met 2-0 van Brighton. En ook Aston Villa blijft zijn goede resultaten bevestigen.

LEES OOK: Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

PREMIER LEAGUE

Titelverdediger Manchester City had zaterdag dure punten verspeeld tegen Crystal Palace en daar konden de concurrenten voorlopig gretig gebruik van maken. Arsenal bleef immers wel foutloos tegen Brighton. Jesus en Havertz namen in de tweede helft de doelpunten voor hun rekening, Trossard mocht pas in de slotfase invallen.

Ook het verbazende Aston Villa liet zich op geen fout betrappen. Zonder de geblesseerde Tielemans en met Dedoncker als invaller, haalde de club uit Birmingham het met 1-2 van Brentford. De thuisploeg kwam nochtans op voorsprong, maar maakte het zich moeilijk door een rode kaart voor Mee. Villa profiteerde optimaal van het numerieke evenwicht dankzij goals van Moreno en Watkins.

Door deze zeges springen zowel Arsenal als Aston Villa over Liverpool, maar de Reds namen het later op de avond dus nog op tegen Manchester United. Voorts haalde West Ham United het zonder grote problemen van Wolverhampton: 3-0. De Hammers klimmen daardoor naar de zevende plaats.

SERIE A

In Italië heeft AC Milan zich op gepaste wijze herpakt na de nederlaag van vorig weekend tegen Atalanta. Zo haalden de Rossoneri het met 3-0 van AC Monza. Reijnders, Simic en Okafor namen de doelpunten op zich. Milan verstevigde zo zijn derde plaats. Later op de avond kruist leider Internazionale nog de degens met SS Lazio.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

29
29
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

81
81
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

41
41
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

285
285
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

525
525
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

134
134
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

382
382
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

52
52
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

163
163
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

541
541
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

47
47
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

641
641
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

365
365
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

944
944
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

243
243
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

70
70
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

40
40
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

192
192
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

193
193
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

129
129
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

607
607
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

275
275
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

412
412
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

117
117

Meer sportnieuws