Heeft dramatische maand gevolgen voor 3 spelers KRC Genk?

821 stemmen
Heeft dramatische maand gevolgen voor 3 spelers KRC Genk?

KRC Genk kende een dramatische decembermaand. Het ligt uit de Beker van België en de Conference League. In beide competities stelde het zwaar teleur. Alle aandacht kan nu naar de Jupiler Pro League. Dat zorgt voor de nodige problemen.

Er zijn geen excuses meer in de komende maanden voor Wouter Vrancken & co. De resultaten zullen een stuk stabieler moeten worden en een plaats bij de top vier is een absolute must. De kern is gevormd om mee te kunnen strijden op drie fronten. Dat is allerminst gelukt. Bij Racing Genk gaan ze daarom in januari mogelijk een aantal transferverzoeken ingediend krijgen. Bij de Limburgers hebben ze vooral op het middenveld een overschot aan spelers.

Luca Oyen

De jonge Luca Oyen krijgt dit seizoen amper speelkansen van Vrancken. De laatste maanden zit hij meer niet dan wel in de wedstrijdselectie. Als jonge speler moét hij vaak aan spelen toekomen en met amper 659 minuten is de balans zeer mager. Oyen heeft mogelijk baat bij een uitleenbeurt, zodat hij de komende maanden wekelijks kan spelen. Op zijn 20ste staat hij voor een cruciale fase in zijn carrière.

Anouar Ait El Hadj

Dat is ook het geval voor Anouar Ait El Hadj. Een lichtpunt in de bekermatch tegen KV Oostende, maar nadien kreeg hij amper een handvol minuten tegen Cukaricki. Tenzij Bilal El Khannouss in januari al heel plots zou vertrekken, moet ook El Hadj een beslissing gaan nemen. Hij kwam zelfs maar aan 456 minuten dit seizoen. De ex-speler van Anderlecht moet na jaren van weinig spelen echt wel stappen gaan zetten. De tijd dringt. Ook voor een uitleenbeurt?

Aziz Ouattara

Dimitri De Condé is er een fan van, maar momenteel zien we nog niet echt waarom. Aziz Ouattara heeft zich het afgelopen jaar zeker niet kunnen doorzetten. De teller staat op 585 minuten, maar hij is centraal op het middenveld pas derde of vierde keuze. De 22-jarige defensieve middenvelder kan mogelijk best elders minuten gaan zoeken.

Al is de kans misschien klein dat Racing Genk wil meewerken aan uitleenbeurten, want het dreigt immers een aantal spelers naar de Afrika Cup te zien vertrekken. Oyen en El Hadj zullen toch duidelijkheid willen, want na de terugkeer van bepaalde spelers zakken zij dan mogelijk weer in de rangorde.

Moet Genk Oyen uitlenen?

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

39
39
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

42
42
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

285
285
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

48
48
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

29
29
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

194
194
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

87
87
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

141
141
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

355
355
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

310
310
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

54
54
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

159
159
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

56
56
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

433
433
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

301
301
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

77
77
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

316
316
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

375
375
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

71
71
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

449
449

Meer sportnieuws