Heeft dramatische maand gevolgen voor 3 spelers KRC Genk?

821 stemmen
Heeft dramatische maand gevolgen voor 3 spelers KRC Genk?

KRC Genk kende een dramatische decembermaand. Het ligt uit de Beker van België en de Conference League. In beide competities stelde het zwaar teleur. Alle aandacht kan nu naar de Jupiler Pro League. Dat zorgt voor de nodige problemen.

Er zijn geen excuses meer in de komende maanden voor Wouter Vrancken & co. De resultaten zullen een stuk stabieler moeten worden en een plaats bij de top vier is een absolute must. De kern is gevormd om mee te kunnen strijden op drie fronten. Dat is allerminst gelukt. Bij Racing Genk gaan ze daarom in januari mogelijk een aantal transferverzoeken ingediend krijgen. Bij de Limburgers hebben ze vooral op het middenveld een overschot aan spelers.

Luca Oyen

De jonge Luca Oyen krijgt dit seizoen amper speelkansen van Vrancken. De laatste maanden zit hij meer niet dan wel in de wedstrijdselectie. Als jonge speler moét hij vaak aan spelen toekomen en met amper 659 minuten is de balans zeer mager. Oyen heeft mogelijk baat bij een uitleenbeurt, zodat hij de komende maanden wekelijks kan spelen. Op zijn 20ste staat hij voor een cruciale fase in zijn carrière.

Anouar Ait El Hadj

Dat is ook het geval voor Anouar Ait El Hadj. Een lichtpunt in de bekermatch tegen KV Oostende, maar nadien kreeg hij amper een handvol minuten tegen Cukaricki. Tenzij Bilal El Khannouss in januari al heel plots zou vertrekken, moet ook El Hadj een beslissing gaan nemen. Hij kwam zelfs maar aan 456 minuten dit seizoen. De ex-speler van Anderlecht moet na jaren van weinig spelen echt wel stappen gaan zetten. De tijd dringt. Ook voor een uitleenbeurt?

Aziz Ouattara

Dimitri De Condé is er een fan van, maar momenteel zien we nog niet echt waarom. Aziz Ouattara heeft zich het afgelopen jaar zeker niet kunnen doorzetten. De teller staat op 585 minuten, maar hij is centraal op het middenveld pas derde of vierde keuze. De 22-jarige defensieve middenvelder kan mogelijk best elders minuten gaan zoeken.

Al is de kans misschien klein dat Racing Genk wil meewerken aan uitleenbeurten, want het dreigt immers een aantal spelers naar de Afrika Cup te zien vertrekken. Oyen en El Hadj zullen toch duidelijkheid willen, want na de terugkeer van bepaalde spelers zakken zij dan mogelijk weer in de rangorde.

Moet Genk Oyen uitlenen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

4
4
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

13
13
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

23
23
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

44
44
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

96
96
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

110
110
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

151
151
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

505
505
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

267
267
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

132
132
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

149
149
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

113
113
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

151
151
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

136
136
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

53
53
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

374
374
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

217
217
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

242
242
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

388
388
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

531
531
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

112
112
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

310
310
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

181
181
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

298
298

Meer sportnieuws