Heeft dramatische maand gevolgen voor 3 spelers KRC Genk?

door
Heeft dramatische maand gevolgen voor 3 spelers KRC Genk?

KRC Genk kende een dramatische decembermaand. Het ligt uit de Beker van België en de Conference League. In beide competities stelde het zwaar teleur. Alle aandacht kan nu naar de Jupiler Pro League. Dat zorgt voor de nodige problemen.

Er zijn geen excuses meer in de komende maanden voor Wouter Vrancken & co. De resultaten zullen een stuk stabieler moeten worden en een plaats bij de top vier is een absolute must. De kern is gevormd om mee te kunnen strijden op drie fronten. Dat is allerminst gelukt. Bij Racing Genk gaan ze daarom in januari mogelijk een aantal transferverzoeken ingediend krijgen. Bij de Limburgers hebben ze vooral op het middenveld een overschot aan spelers.

Luca Oyen

De jonge Luca Oyen krijgt dit seizoen amper speelkansen van Vrancken. De laatste maanden zit hij meer niet dan wel in de wedstrijdselectie. Als jonge speler moét hij vaak aan spelen toekomen en met amper 659 minuten is de balans zeer mager. Oyen heeft mogelijk baat bij een uitleenbeurt, zodat hij de komende maanden wekelijks kan spelen. Op zijn 20ste staat hij voor een cruciale fase in zijn carrière.

Anouar Ait El Hadj

Dat is ook het geval voor Anouar Ait El Hadj. Een lichtpunt in de bekermatch tegen KV Oostende, maar nadien kreeg hij amper een handvol minuten tegen Cukaricki. Tenzij Bilal El Khannouss in januari al heel plots zou vertrekken, moet ook El Hadj een beslissing gaan nemen. Hij kwam zelfs maar aan 456 minuten dit seizoen. De ex-speler van Anderlecht moet na jaren van weinig spelen echt wel stappen gaan zetten. De tijd dringt. Ook voor een uitleenbeurt?

Aziz Ouattara

Dimitri De Condé is er een fan van, maar momenteel zien we nog niet echt waarom. Aziz Ouattara heeft zich het afgelopen jaar zeker niet kunnen doorzetten. De teller staat op 585 minuten, maar hij is centraal op het middenveld pas derde of vierde keuze. De 22-jarige defensieve middenvelder kan mogelijk best elders minuten gaan zoeken.

Al is de kans misschien klein dat Racing Genk wil meewerken aan uitleenbeurten, want het dreigt immers een aantal spelers naar de Afrika Cup te zien vertrekken. Oyen en El Hadj zullen toch duidelijkheid willen, want na de terugkeer van bepaalde spelers zakken zij dan mogelijk weer in de rangorde.

Moet Genk Oyen uitlenen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

42
42
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

1
1
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

78
78
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

69
69
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

69
69
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

33
33
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

136
136
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

30
30
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

115
115
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

482
482
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

268
268
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

272
272
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

242
242
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

46
46
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

244
244
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

73
73
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

437
437
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

268
268
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

105
105
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

96
96
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

423
423
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

86
86
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

204
204

Meer sportnieuws