'Club zet zich schrap: wintertransfer van 15 miljoen'

door
'Club zet zich schrap: wintertransfer van 15 miljoen'

Club Brugge staat voor nog een lastig einde van het kalenderjaar. Zo neemt Blauw-Zwart het nog voor de jaarwissel op tegen AA Gent én Union SG. Ondertussen wordt echter ook de komende transferperiode tot in de puntjes voorbereid bij de Bruggelingen.

Blauw-Zwart is voorlopig bezig aan een wisselvallig seizoen. De campagnes in de Conference League en Croky Cup mogen tot dusver weliswaar gezien worden. Maar in de Jupiler Pro League staan de Bruggelingen momenteel slechts zesde op alweer veertien punten van leider Union, veel te weinig dus voor een ploeg met uitgesproken titelambities.

Lange tijd leek het er dan ook op dat Club in januari zou bijsturen op de transfermarkt. Een extra verdediger werd nadrukkelijk genoemd en een ook de komst van een nieuwe spits werd overwogen. Maar in zeven van de laatste acht duels hield Blauw-Zwart de nul, bovendien lijkt Igor Thiago zijn dip helemaal te boven. Die transferplannen staan momenteel dus weer op een laag pitje.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Potentiële vertrekkers

Veel zal afhangen van wat er in de laatste wedstrijden van 2023 zal gebeuren, met name tegen Gent en Union. Daarnaast moet Club mogelijk ook anticiperen op het vertrek van bepaalde spelers. Het lijkt de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Maar in bepaalde gevallen zal dat niet evident worden.

Zo wordt er stevig getrokken aan de mouw van enkele smaakmakers. Met name aan die van Tajon Buchanan. De Canadese flankspeler wordt al geruime tijd gelinkt aan een overgang naar Internazionale. Even leek de interesse bekoeld, maar de belangstelling is opnieuw actueel.

Buchanan grote prioriteit

Eerder deze week meldde Sky Italia al dat Inter in Buchanan een geschikt alternatief ziet voor de teleurstellende Juan Cuadrado. Dat wordt nu ook bevestigd door La Gazzetta dello Sport. Volgens de roze sportkrant worden ook andere alternatieven overwogen zoals Nahitan Nandez (Cagliari), Tiago Djalo (Lille OSC) en zelfs Thomas Meunier (Borussia Dortmund). Maar Buchanan zou de absolute voorkeur genieten. Inter zou er van overtuigd zijn dat het zijn komst van beklinken voor zo'n 15 miljoen euro.

 

Vijftien miljoen is een correcte prijs voor Buchanan ...

Meest recent

'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

8
8
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

18
18
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

98
98
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

74
74
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

61
61
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

330
330
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

86
86
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

83
83
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

208
208
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

121
121
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

43
43
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

738
738
Vermant ziet WK-droom slinken door één ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

308
308
Anderlecht richting top zes, maar dit baart zorgen

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

273
273
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

52
52
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

111
111
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

287
287
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

90
90
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

332
332
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

59
59
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

193
193
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

135
135
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

268
268
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

383
383
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

47
47

Meer sportnieuws