Zinckernagel weigerde deze straffe voorstellen voor Club

586 stemmen
Zinckernagel weigerde deze straffe voorstellen voor Club

Philip Zinckernagel kwam afgelopen zomer voor 2,5 miljoen euro van Olympiacos naar Club Brugge. De Deense aanvallende middenvelder kreeg de afgelopen maanden al heel veel kritiek. Gaat hij de komende weken en maanden iedereen de mond snoeren?

LEES OOK: 'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Zinckernagel degelijk

Zinckernagel speelde bij Club Brugge vooral als flankaanvaller, wat uiteraard niet zijn allerbeste positie is. Hij kan dat wel als hij mag zwerven zoals Thorgan Hazard doet bij Anderlecht, maar bij Club Brugge is dat minder het geval. 

De teller staat voorlopig op 4 goals en 5 assists in 26 wedstrijden. Degelijke cijfers, maar ook niet meer dan dat. De ex-speler van Standard verklapte tegenover Het Laatste Nieuws dat er afgelopen zomer de nodige interesse was in hem.

Veel interesse

"Dit is gewoon een heel grote club en ik wilde graag eens proeven van Europees voetbal. Bij Olympiakos blijven zag ik totaal niet zitten. Standard kon niks doen, omdat het moest wachten op geld. Ik kon elders meer geld verdienen: Turkije, Saoedi- Arabië... En er liepen wat dingetjes in Duitsland", zei hij.

Zinckernagel wilde voor de prijzen spelen en had geen trek in een anonieme rol in een grote competitie. Hij viel eerder al door de mand bij Watford. Hij koos dus voor een bepaalde sportieve zekerheid. Zinckernagel wil de komende weken bewijzen dat Ronny Deila het bij het rechte eind heeft om hem wekelijks in de basis te droppen, onder meer ten koste van Andreas Skov Olsen.

Is de kritiek op Zinckernagel overdreven?

Meest recent

Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

7
7
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

8
8
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

97
97
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

320
320
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

156
156
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

73
73
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

65
65
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

75
75
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

218
218
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

226
226
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

287
287
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

273
273
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

217
217
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

177
177
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

75
75
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

647
647
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

134
134
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

411
411
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

495
495
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1115
1115
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

157
157
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

892
892
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

243
243
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

225
225

Meer sportnieuws