Tottenham beent City bij, De Winter bedwingt Juventus

64
Tottenham beent City bij, De Winter bedwingt Juventus

In de Engelse Premier League heeft Tottenham Hotspur zich voorlopig op gelijke hoogte van Manchester City gehesen. Spurs boekte vrijdag immers zijn tweede zege op rij en haalde het met 0-2 van Nottingham Forest. In Italië liet Juventus dan weer twee punten liggen tegen het Genoa CFC van basisspeler Koni De Winter.

LEES OOK: Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Premier League

Tottenham had zich afgelopen weekend herpakt na een mindere reeks met een 4-1-zege tegen Newcastle. Die prestatie kreeg vrijdagavond een gepast vervolg. Zo haalde Spurs het met 0-2 op het veld van Nottingham, waar Mangala in de basis startte. Richarlison en Kulusevski namen de goals voor hun rekening.

Spurs zag Bissouma wel nog uitvallen met een rode kaart, toch kwam de zege niet meer in gevaar. In het klassement komen de Londenaren weer op gelijke hoogte van Manchester City, de huidige nummer vier. De titelverdediger speelt zaterdag wel nog tegen Crystal Palace.

Serie A

Juventus lijkt dit seizoen eindelijk nog eens mee te doen voor de Italiaanse titel, maar de Oude Dame liet vrijdag wel twee dure punten liggen. Op het veld van middenmoter Genoa kwam Juve niet verder dan een 1-1-gelijkspel. Bij de thuisploeg maakte Belgisch belofte-international De Winter de wedstrijd vol. De 21-jarige verdediger wordt dit seizoen door Genoa gehuurd van ... Juventus.

Ligue 1

In Frankrijk heeft het noodlijdende Olympique Lyon eindelijk nog eens een topmatch kunnen winnen. Zo haalde de zevenvoudige landskampioen het met 0-1 op het veld van AS Monaco, de huidige nummer drie in de stand. Jeffinho scoorde in de slotminuten het enige doelpunt van de partij. Door deze zege klimt Lyon, met Clinton Mata als titularis, van de laatste naar de zestiende plaats.

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen in Engeland ...

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

0
0
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

22
22
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

59
59
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

46
46
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

44
44
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

455
455
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

98
98
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

63
63
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

29
29
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

305
305
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

346
346
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

315
315
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

289
289
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

329
329
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

110
110
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

309
309
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

199
199
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

199
199

Meer sportnieuws