"Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk, maar ..."

door

Bij RSC Anderlecht willen ze zich in januari versterken. Paars-Wit zal eerst de loonmassa naar beneden moeten halen en hier en daar wat geld vinden om zichzelf te kunnen versterken. De Brusselaars lijken op zoek te gaan naar aanvallende versterking, al is dat niet dé grote prioriteit.

RSCA gaat eerst voor een extra centrale verdediger, want daar is de nood zeer hoog. Die verdediger zal eerst moeten worden aangetrokken. Zeno Debast en Jan Vertonghen zijn tot op heden fit gebleven, wat een godsgeschenk is voor Brian Riemer.

LEES OOK: Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

Eerst verkopen en dan kopen?

Daarnaast wil Anderlecht in januari een aantal spelers van de hand doen. In een ideale wereld kan het peperdure jongens als Amadou Diawara en Benito Raman definitief van de hand doen. Zij wegen zwaar op de loonmassa. Daarnaast zou het handig zijn meegenomen als iemand als Majeed Ashimeru plots interesse lokt en nog wat geld oplevert. Mogelijk komt ook Kristian Arnstad daarvoor in beeld.

Riemer wil graag kunnen rekenen op een snelle flankaanvaller. Francis Amuzu is dit seizoen heel vaak geblesseerd geweest. Hij is ook out voor de match van zondag tegen Royal Antwerp FC. Gaat Anderlecht een snelle flankaanvaller halen?

Flankaanvaller voor Anderlecht?

"Of we in januari een snelle flankaanvaller willen? Dat is zeer moeilijk te vinden met onze budgetten. Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk voor ons. Ik hoop vooral een fitte Amuzu te zien vanaf januari. Als dat echter blijft duren, moeten we daar misschien iets doen", stelde Riemer vast.

Anderlecht werd de afgelopen dagen gelinkt aan Momodou Sonko, maar de flankaanvaller van Häcken kost minstens 5 miljoen euro. Dergelijke bedragen kan RSCA niet betalen op dit moment. Daarvoor moet er eerst het nodig geld binnenkomen.

Moet RSCA een snelle flankaanvaller halen?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

7
7
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

44
44
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

57
57
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

33
33
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

214
214
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

118
118
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

396
396
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

154
154
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

198
198
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

432
432
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

670
670
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

305
305
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

659
659
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

369
369
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

582
582
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

526
526
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

424
424
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

575
575
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

153
153
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

325
325
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333

Meer sportnieuws