"Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk, maar ..."

door

Bij RSC Anderlecht willen ze zich in januari versterken. Paars-Wit zal eerst de loonmassa naar beneden moeten halen en hier en daar wat geld vinden om zichzelf te kunnen versterken. De Brusselaars lijken op zoek te gaan naar aanvallende versterking, al is dat niet dé grote prioriteit.

RSCA gaat eerst voor een extra centrale verdediger, want daar is de nood zeer hoog. Die verdediger zal eerst moeten worden aangetrokken. Zeno Debast en Jan Vertonghen zijn tot op heden fit gebleven, wat een godsgeschenk is voor Brian Riemer.

LEES OOK: Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

Eerst verkopen en dan kopen?

Daarnaast wil Anderlecht in januari een aantal spelers van de hand doen. In een ideale wereld kan het peperdure jongens als Amadou Diawara en Benito Raman definitief van de hand doen. Zij wegen zwaar op de loonmassa. Daarnaast zou het handig zijn meegenomen als iemand als Majeed Ashimeru plots interesse lokt en nog wat geld oplevert. Mogelijk komt ook Kristian Arnstad daarvoor in beeld.

Riemer wil graag kunnen rekenen op een snelle flankaanvaller. Francis Amuzu is dit seizoen heel vaak geblesseerd geweest. Hij is ook out voor de match van zondag tegen Royal Antwerp FC. Gaat Anderlecht een snelle flankaanvaller halen?

Flankaanvaller voor Anderlecht?

"Of we in januari een snelle flankaanvaller willen? Dat is zeer moeilijk te vinden met onze budgetten. Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk voor ons. Ik hoop vooral een fitte Amuzu te zien vanaf januari. Als dat echter blijft duren, moeten we daar misschien iets doen", stelde Riemer vast.

Anderlecht werd de afgelopen dagen gelinkt aan Momodou Sonko, maar de flankaanvaller van Häcken kost minstens 5 miljoen euro. Dergelijke bedragen kan RSCA niet betalen op dit moment. Daarvoor moet er eerst het nodig geld binnenkomen.

Moet RSCA een snelle flankaanvaller halen?

Meest recent

'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

12
12
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

26
26
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

115
115
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

128
128
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

23
23
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

67
67
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

128
128
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

77
77
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

139
139
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

148
148
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

345
345
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

325
325
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

145
145
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

120
120
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

214
214
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

74
74
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

380
380
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

122
122
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

404
404
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

177
177
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

277
277
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

719
719
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

220
220

Meer sportnieuws