"Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk, maar ..."

door

Bij RSC Anderlecht willen ze zich in januari versterken. Paars-Wit zal eerst de loonmassa naar beneden moeten halen en hier en daar wat geld vinden om zichzelf te kunnen versterken. De Brusselaars lijken op zoek te gaan naar aanvallende versterking, al is dat niet dé grote prioriteit.

RSCA gaat eerst voor een extra centrale verdediger, want daar is de nood zeer hoog. Die verdediger zal eerst moeten worden aangetrokken. Zeno Debast en Jan Vertonghen zijn tot op heden fit gebleven, wat een godsgeschenk is voor Brian Riemer.

LEES OOK: Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Eerst verkopen en dan kopen?

Daarnaast wil Anderlecht in januari een aantal spelers van de hand doen. In een ideale wereld kan het peperdure jongens als Amadou Diawara en Benito Raman definitief van de hand doen. Zij wegen zwaar op de loonmassa. Daarnaast zou het handig zijn meegenomen als iemand als Majeed Ashimeru plots interesse lokt en nog wat geld oplevert. Mogelijk komt ook Kristian Arnstad daarvoor in beeld.

Riemer wil graag kunnen rekenen op een snelle flankaanvaller. Francis Amuzu is dit seizoen heel vaak geblesseerd geweest. Hij is ook out voor de match van zondag tegen Royal Antwerp FC. Gaat Anderlecht een snelle flankaanvaller halen?

Flankaanvaller voor Anderlecht?

"Of we in januari een snelle flankaanvaller willen? Dat is zeer moeilijk te vinden met onze budgetten. Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk voor ons. Ik hoop vooral een fitte Amuzu te zien vanaf januari. Als dat echter blijft duren, moeten we daar misschien iets doen", stelde Riemer vast.

Anderlecht werd de afgelopen dagen gelinkt aan Momodou Sonko, maar de flankaanvaller van Häcken kost minstens 5 miljoen euro. Dergelijke bedragen kan RSCA niet betalen op dit moment. Daarvoor moet er eerst het nodig geld binnenkomen.

Moet RSCA een snelle flankaanvaller halen?

Meest recent

Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

28
28
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

52
52
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

95
95
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

56
56
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

192
192
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

215
215
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

38
38
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

125
125
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

65
65
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

191
191
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

188
188
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

189
189
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

23
23
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

198
198
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

265
265
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

279
279
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

146
146
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

106
106
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

60
60
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

100
100
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

41
41
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

73
73

Meer sportnieuws