"Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk, maar ..."

279 stemmen

Bij RSC Anderlecht willen ze zich in januari versterken. Paars-Wit zal eerst de loonmassa naar beneden moeten halen en hier en daar wat geld vinden om zichzelf te kunnen versterken. De Brusselaars lijken op zoek te gaan naar aanvallende versterking, al is dat niet dé grote prioriteit.

RSCA gaat eerst voor een extra centrale verdediger, want daar is de nood zeer hoog. Die verdediger zal eerst moeten worden aangetrokken. Zeno Debast en Jan Vertonghen zijn tot op heden fit gebleven, wat een godsgeschenk is voor Brian Riemer.

LEES OOK: 'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Eerst verkopen en dan kopen?

Daarnaast wil Anderlecht in januari een aantal spelers van de hand doen. In een ideale wereld kan het peperdure jongens als Amadou Diawara en Benito Raman definitief van de hand doen. Zij wegen zwaar op de loonmassa. Daarnaast zou het handig zijn meegenomen als iemand als Majeed Ashimeru plots interesse lokt en nog wat geld oplevert. Mogelijk komt ook Kristian Arnstad daarvoor in beeld.

Riemer wil graag kunnen rekenen op een snelle flankaanvaller. Francis Amuzu is dit seizoen heel vaak geblesseerd geweest. Hij is ook out voor de match van zondag tegen Royal Antwerp FC. Gaat Anderlecht een snelle flankaanvaller halen?

Flankaanvaller voor Anderlecht?

"Of we in januari een snelle flankaanvaller willen? Dat is zeer moeilijk te vinden met onze budgetten. Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk voor ons. Ik hoop vooral een fitte Amuzu te zien vanaf januari. Als dat echter blijft duren, moeten we daar misschien iets doen", stelde Riemer vast.

Anderlecht werd de afgelopen dagen gelinkt aan Momodou Sonko, maar de flankaanvaller van Häcken kost minstens 5 miljoen euro. Dergelijke bedragen kan RSCA niet betalen op dit moment. Daarvoor moet er eerst het nodig geld binnenkomen.

Moet RSCA een snelle flankaanvaller halen?

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

247
247
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

45
45
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

41
41
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

61
61
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

82
82
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

67
67
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

105
105
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

261
261
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

573
573
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

212
212
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

427
427
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

352
352
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

204
204
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

89
89
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

89
89
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

175
175
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

348
348
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

357
357
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

285
285
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

507
507
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

150
150
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

715
715
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws