"Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk, maar ..."

279 stemmen

Bij RSC Anderlecht willen ze zich in januari versterken. Paars-Wit zal eerst de loonmassa naar beneden moeten halen en hier en daar wat geld vinden om zichzelf te kunnen versterken. De Brusselaars lijken op zoek te gaan naar aanvallende versterking, al is dat niet dé grote prioriteit.

RSCA gaat eerst voor een extra centrale verdediger, want daar is de nood zeer hoog. Die verdediger zal eerst moeten worden aangetrokken. Zeno Debast en Jan Vertonghen zijn tot op heden fit gebleven, wat een godsgeschenk is voor Brian Riemer.

LEES OOK: Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Eerst verkopen en dan kopen?

Daarnaast wil Anderlecht in januari een aantal spelers van de hand doen. In een ideale wereld kan het peperdure jongens als Amadou Diawara en Benito Raman definitief van de hand doen. Zij wegen zwaar op de loonmassa. Daarnaast zou het handig zijn meegenomen als iemand als Majeed Ashimeru plots interesse lokt en nog wat geld oplevert. Mogelijk komt ook Kristian Arnstad daarvoor in beeld.

Riemer wil graag kunnen rekenen op een snelle flankaanvaller. Francis Amuzu is dit seizoen heel vaak geblesseerd geweest. Hij is ook out voor de match van zondag tegen Royal Antwerp FC. Gaat Anderlecht een snelle flankaanvaller halen?

Flankaanvaller voor Anderlecht?

"Of we in januari een snelle flankaanvaller willen? Dat is zeer moeilijk te vinden met onze budgetten. Iemand beter halen dan Amuzu is moeilijk voor ons. Ik hoop vooral een fitte Amuzu te zien vanaf januari. Als dat echter blijft duren, moeten we daar misschien iets doen", stelde Riemer vast.

Anderlecht werd de afgelopen dagen gelinkt aan Momodou Sonko, maar de flankaanvaller van Häcken kost minstens 5 miljoen euro. Dergelijke bedragen kan RSCA niet betalen op dit moment. Daarvoor moet er eerst het nodig geld binnenkomen.

Moet RSCA een snelle flankaanvaller halen?

Meest recent

Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

16
16
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

208
208
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

117
117
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

197
197
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

246
246
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

227
227
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

359
359
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

86
86
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

678
678
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

726
726
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

383
383
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

472
472
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

76
76
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

230
230
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

125
125
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

571
571
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

744
744
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

241
241
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

183
183
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

123
123
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

129
129
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

203
203

Meer sportnieuws