'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

334 stemmen
'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

Erg veel staat er niet meer op het spel, maar thuis tegen Bodø/Glimt wil Club Brugge de groepsfase van de Conference League toch winnen afsluiten. In aanloop naar dat duel is het uitkijken naar de 11 namen die Ronny Deila tussen de lijnen zal brengen.

De coach lijkt alvast niet van plan om voor een B-efltal te opteren. Achterin kiest hij volgens diverse media namelijk voor zijn intussen vertrouwde viertal, terwijl Hans Vanaken op het middenveld allicht weer het gezelschap krijgt van Casper Nielsen en Hugo Vetlesen.

Vertrouwen in Zinckernagel

De voornaamste vraagtekens situeren zich evenwel voorin, vooral dan op de flanken. Daar kreeg Deila de afgelopen weken heel wat kritiek omdat hij steevast de kaart van Philip Zinckernagel blijft trekken.Tijdens zijn persbabbel nam Deila het nog eens voor hem op.

Wie vreesde dat Zinckernagel donderdag andermaal aan de aftrap zou verschijnen krijgt volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws vermoedelijk dan ook gelijk. Beide kranten denken tenslotte dat de Deen gewoon weer mag postvatten op de linkerkant.

Wachten op Nusa

Net zoals Ferran Jutglà en Michal Skoras zal Antonio Nusa dus terug vrede moeten nemen met een plaatsje op de bank. Nochtans gaf Deila zopas nog mee dat het de bedoeling is om zijn jonge landgenoot de komende weken weer wat vaker aan bod te laten komen.

"We moeten voorzichtig zijn met Antonio, hij kan nog geen drie keer negentig minuten in één week aan", klonk het daarbij wel meteen. Wie weet wordt de dribbelkont dus nog heel even gespaard om zondag tegen AA Gent opnieuw helemaal voluit te kunnen gaan.

Wie moet volgens u starten op links?

Meest recent

"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

0
0
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

43
43
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

52
52
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

35
35
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

92
92
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

285
285
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

30
30
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

292
292
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

84
84
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

263
263
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

150
150
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

324
324
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

434
434
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

436
436
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

101
101
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

520
520
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

180
180
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

56
56
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

631
631
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

311
311
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

316
316
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

518
518
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

101
101

Meer sportnieuws