'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

door
'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

Erg veel staat er niet meer op het spel, maar thuis tegen Bodø/Glimt wil Club Brugge de groepsfase van de Conference League toch winnen afsluiten. In aanloop naar dat duel is het uitkijken naar de 11 namen die Ronny Deila tussen de lijnen zal brengen.

De coach lijkt alvast niet van plan om voor een B-efltal te opteren. Achterin kiest hij volgens diverse media namelijk voor zijn intussen vertrouwde viertal, terwijl Hans Vanaken op het middenveld allicht weer het gezelschap krijgt van Casper Nielsen en Hugo Vetlesen.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Vertrouwen in Zinckernagel

De voornaamste vraagtekens situeren zich evenwel voorin, vooral dan op de flanken. Daar kreeg Deila de afgelopen weken heel wat kritiek omdat hij steevast de kaart van Philip Zinckernagel blijft trekken.Tijdens zijn persbabbel nam Deila het nog eens voor hem op.

Wie vreesde dat Zinckernagel donderdag andermaal aan de aftrap zou verschijnen krijgt volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws vermoedelijk dan ook gelijk. Beide kranten denken tenslotte dat de Deen gewoon weer mag postvatten op de linkerkant.

Wachten op Nusa

Net zoals Ferran Jutglà en Michal Skoras zal Antonio Nusa dus terug vrede moeten nemen met een plaatsje op de bank. Nochtans gaf Deila zopas nog mee dat het de bedoeling is om zijn jonge landgenoot de komende weken weer wat vaker aan bod te laten komen.

"We moeten voorzichtig zijn met Antonio, hij kan nog geen drie keer negentig minuten in één week aan", klonk het daarbij wel meteen. Wie weet wordt de dribbelkont dus nog heel even gespaard om zondag tegen AA Gent opnieuw helemaal voluit te kunnen gaan.

Wie moet volgens u starten op links?

Meest recent

Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

42
42
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

107
107
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

281
281
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

191
191
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

101
101
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

218
218
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

201
201
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

799
799
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

325
325
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

246
246
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

111
111
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

233
233
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

202
202
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

163
163
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

146
146
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

401
401
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

382
382
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

629
629
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

249
249
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

313
313
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

166
166
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

148
148
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

431
431

Meer sportnieuws