'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

334 stemmen
'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

Erg veel staat er niet meer op het spel, maar thuis tegen Bodø/Glimt wil Club Brugge de groepsfase van de Conference League toch winnen afsluiten. In aanloop naar dat duel is het uitkijken naar de 11 namen die Ronny Deila tussen de lijnen zal brengen.

De coach lijkt alvast niet van plan om voor een B-efltal te opteren. Achterin kiest hij volgens diverse media namelijk voor zijn intussen vertrouwde viertal, terwijl Hans Vanaken op het middenveld allicht weer het gezelschap krijgt van Casper Nielsen en Hugo Vetlesen.

Vertrouwen in Zinckernagel

De voornaamste vraagtekens situeren zich evenwel voorin, vooral dan op de flanken. Daar kreeg Deila de afgelopen weken heel wat kritiek omdat hij steevast de kaart van Philip Zinckernagel blijft trekken.Tijdens zijn persbabbel nam Deila het nog eens voor hem op.

Wie vreesde dat Zinckernagel donderdag andermaal aan de aftrap zou verschijnen krijgt volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws vermoedelijk dan ook gelijk. Beide kranten denken tenslotte dat de Deen gewoon weer mag postvatten op de linkerkant.

Wachten op Nusa

Net zoals Ferran Jutglà en Michal Skoras zal Antonio Nusa dus terug vrede moeten nemen met een plaatsje op de bank. Nochtans gaf Deila zopas nog mee dat het de bedoeling is om zijn jonge landgenoot de komende weken weer wat vaker aan bod te laten komen.

"We moeten voorzichtig zijn met Antonio, hij kan nog geen drie keer negentig minuten in één week aan", klonk het daarbij wel meteen. Wie weet wordt de dribbelkont dus nog heel even gespaard om zondag tegen AA Gent opnieuw helemaal voluit te kunnen gaan.

Wie moet volgens u starten op links?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

44
44
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

199
199
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

56
56
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

57
57
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

492
492
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

143
143
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

60
60
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

108
108
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

326
326
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

511
511
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

306
306
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

623
623
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

236
236
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

116
116
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

469
469
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

235
235
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

291
291
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

140
140
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

183
183
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

518
518
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws