'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

door
'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

Erg veel staat er niet meer op het spel, maar thuis tegen Bodø/Glimt wil Club Brugge de groepsfase van de Conference League toch winnen afsluiten. In aanloop naar dat duel is het uitkijken naar de 11 namen die Ronny Deila tussen de lijnen zal brengen.

De coach lijkt alvast niet van plan om voor een B-efltal te opteren. Achterin kiest hij volgens diverse media namelijk voor zijn intussen vertrouwde viertal, terwijl Hans Vanaken op het middenveld allicht weer het gezelschap krijgt van Casper Nielsen en Hugo Vetlesen.

Vertrouwen in Zinckernagel

De voornaamste vraagtekens situeren zich evenwel voorin, vooral dan op de flanken. Daar kreeg Deila de afgelopen weken heel wat kritiek omdat hij steevast de kaart van Philip Zinckernagel blijft trekken.Tijdens zijn persbabbel nam Deila het nog eens voor hem op.

Wie vreesde dat Zinckernagel donderdag andermaal aan de aftrap zou verschijnen krijgt volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws vermoedelijk dan ook gelijk. Beide kranten denken tenslotte dat de Deen gewoon weer mag postvatten op de linkerkant.

Wachten op Nusa

Net zoals Ferran Jutglà en Michal Skoras zal Antonio Nusa dus terug vrede moeten nemen met een plaatsje op de bank. Nochtans gaf Deila zopas nog mee dat het de bedoeling is om zijn jonge landgenoot de komende weken weer wat vaker aan bod te laten komen.

"We moeten voorzichtig zijn met Antonio, hij kan nog geen drie keer negentig minuten in één week aan", klonk het daarbij wel meteen. Wie weet wordt de dribbelkont dus nog heel even gespaard om zondag tegen AA Gent opnieuw helemaal voluit te kunnen gaan.

Wie moet volgens u starten op links?

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

80
80
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

127
127
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

56
56
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

135
135
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

343
343
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

41
41
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

90
90
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

42
42
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

202
202
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

146
146
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

54
54
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

54
54
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

83
83
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

182
182
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

120
120
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

109
109
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

370
370
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

723
723
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

232
232
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

274
274
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws