'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

door
'Deila stelt Club Brugge-aanhang andermaal teleur'

Erg veel staat er niet meer op het spel, maar thuis tegen Bodø/Glimt wil Club Brugge de groepsfase van de Conference League toch winnen afsluiten. In aanloop naar dat duel is het uitkijken naar de 11 namen die Ronny Deila tussen de lijnen zal brengen.

De coach lijkt alvast niet van plan om voor een B-efltal te opteren. Achterin kiest hij volgens diverse media namelijk voor zijn intussen vertrouwde viertal, terwijl Hans Vanaken op het middenveld allicht weer het gezelschap krijgt van Casper Nielsen en Hugo Vetlesen.

Vertrouwen in Zinckernagel

De voornaamste vraagtekens situeren zich evenwel voorin, vooral dan op de flanken. Daar kreeg Deila de afgelopen weken heel wat kritiek omdat hij steevast de kaart van Philip Zinckernagel blijft trekken.Tijdens zijn persbabbel nam Deila het nog eens voor hem op.

Wie vreesde dat Zinckernagel donderdag andermaal aan de aftrap zou verschijnen krijgt volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws vermoedelijk dan ook gelijk. Beide kranten denken tenslotte dat de Deen gewoon weer mag postvatten op de linkerkant.

Wachten op Nusa

Net zoals Ferran Jutglà en Michal Skoras zal Antonio Nusa dus terug vrede moeten nemen met een plaatsje op de bank. Nochtans gaf Deila zopas nog mee dat het de bedoeling is om zijn jonge landgenoot de komende weken weer wat vaker aan bod te laten komen.

"We moeten voorzichtig zijn met Antonio, hij kan nog geen drie keer negentig minuten in één week aan", klonk het daarbij wel meteen. Wie weet wordt de dribbelkont dus nog heel even gespaard om zondag tegen AA Gent opnieuw helemaal voluit te kunnen gaan.

Wie moet volgens u starten op links?

Meest recent

Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

3
3
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

55
55
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

29
29
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

137
137
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

57
57
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

117
117
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

104
104
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

202
202
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

460
460
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

98
98
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

209
209
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

53
53
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

177
177
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

86
86
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

140
140
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

294
294
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

271
271
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

139
139
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

311
311
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

227
227
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

858
858
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

267
267
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

689
689
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

140
140

Meer sportnieuws