'Vrancken verbaast: uniek experiment bij KRC Genk?'

door
'Vrancken verbaast: uniek experiment bij KRC Genk?'

In de Conference League heeft KRC Genk op de slotspeeldag slechts een waterkansje om te overwinteren. Toch blijft Wouter Vrancken rotsvast geloven in een goede afloop. Nochtans verliep de voorbereiding niet helemaal vlekkeloos.

Zo moeten de Limburgers het zonder Hendrik Van Crombrugge stellen, die volgens Het Laatste Nieuws normaal gezien terug de voorkeur zou krijgen op Maarten Vandevoordt. Hij ontbreekt helaas omwille van een niet nader genoemde blessure, zo bevestigde Vrancken.

LEES OOK: Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

El Ouahdi out?

Voorts ontbrak woensdag ook de zieke Zakaria El Ouahdi op training. "We hebben hem thuisgelaten omdat er veel virus circuleert in de samenleving en we het zoveel mogelijk uit de kleedkamer trachten te houden", wordt zijn coach geciteerd door Het Belang van Limburg.

Een voorzorgsmaatregel dus, al valt het volgens Vrancken nog af te wachten of de 21-jarige Marokkaan tijdig fit geraakt. Mocht dat niet het geval zijn zit Genk met een probleem, want zijn concurrent en de enige andere rechtsback in de selectie Daniel Muñoz is geschorst.

Fadera rechtsback?

Genk zal daarom wachten tot het laatste moment, maar in de wedstrijdkern die het woensdag bekendmaakte valt van El Ouahdi alvast geen spoor te bekennen. En dus moet Vrancken allicht op zoek naar een creatieve oplossing. Zelf ziet hij wel genoeg alternatieven.

"Er zijn verschillende opties. We kunnen een linksback tegen zijn voet zetten of een centrale verdediger doorschuiven, en ook Alieu Fadera heeft in het verleden reeds wingback gespeeld. Met de manier waarop Muñoz zijn positie invult is er alleszins vrij weinig verschil."

Keuzes van Vrancken

"De keuze is gemaakt, maar die houden we nog even voor ons", besloot de coach. Toch gaan de meeste kranten er vanuit dat El Ouahdi alsnog aan de aftrap zal verschijnen. Diep in de punt zou Yira Sor dan weer blijven staan. Afspraak vanaf 18u45 in de Cegeka Arena.

De vermoedelijke 11: Vandevoordt, El Ouahdi, Sadick, McKenzie, Arteaga, Heynen, Galarza, Al Khannouss, Paintsil, Sor, Bonsu Baah

Wie lijkt u de beste noodoplossing rechts achterin?

Meest recent

Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

10
10
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

2
2
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

118
118
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

148
148
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

34
34
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

107
107
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

228
228
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

97
97
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

78
78
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

55
55
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

169
169
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

130
130
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

123
123
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

315
315
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

287
287
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

116
116
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

580
580
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

81
81
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

91
91
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

224
224
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

249
249
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

98
98
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

540
540

Meer sportnieuws