'Vrancken verbaast: uniek experiment bij KRC Genk?'

186
'Vrancken verbaast: uniek experiment bij KRC Genk?'

In de Conference League heeft KRC Genk op de slotspeeldag slechts een waterkansje om te overwinteren. Toch blijft Wouter Vrancken rotsvast geloven in een goede afloop. Nochtans verliep de voorbereiding niet helemaal vlekkeloos.

Zo moeten de Limburgers het zonder Hendrik Van Crombrugge stellen, die volgens Het Laatste Nieuws normaal gezien terug de voorkeur zou krijgen op Maarten Vandevoordt. Hij ontbreekt helaas omwille van een niet nader genoemde blessure, zo bevestigde Vrancken.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

El Ouahdi out?

Voorts ontbrak woensdag ook de zieke Zakaria El Ouahdi op training. "We hebben hem thuisgelaten omdat er veel virus circuleert in de samenleving en we het zoveel mogelijk uit de kleedkamer trachten te houden", wordt zijn coach geciteerd door Het Belang van Limburg.

Een voorzorgsmaatregel dus, al valt het volgens Vrancken nog af te wachten of de 21-jarige Marokkaan tijdig fit geraakt. Mocht dat niet het geval zijn zit Genk met een probleem, want zijn concurrent en de enige andere rechtsback in de selectie Daniel Muñoz is geschorst.

Fadera rechtsback?

Genk zal daarom wachten tot het laatste moment, maar in de wedstrijdkern die het woensdag bekendmaakte valt van El Ouahdi alvast geen spoor te bekennen. En dus moet Vrancken allicht op zoek naar een creatieve oplossing. Zelf ziet hij wel genoeg alternatieven.

"Er zijn verschillende opties. We kunnen een linksback tegen zijn voet zetten of een centrale verdediger doorschuiven, en ook Alieu Fadera heeft in het verleden reeds wingback gespeeld. Met de manier waarop Muñoz zijn positie invult is er alleszins vrij weinig verschil."

Keuzes van Vrancken

"De keuze is gemaakt, maar die houden we nog even voor ons", besloot de coach. Toch gaan de meeste kranten er vanuit dat El Ouahdi alsnog aan de aftrap zal verschijnen. Diep in de punt zou Yira Sor dan weer blijven staan. Afspraak vanaf 18u45 in de Cegeka Arena.

De vermoedelijke 11: Vandevoordt, El Ouahdi, Sadick, McKenzie, Arteaga, Heynen, Galarza, Al Khannouss, Paintsil, Sor, Bonsu Baah

Wie lijkt u de beste noodoplossing rechts achterin?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

90
90
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

34
34
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

9
9
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

19
19
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

10
10
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

19
19
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

71
71
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

65
65
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

44
44
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

20
20
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

20
20
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

28
28
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

113
113
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

228
228
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

206
206
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

75
75
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

237
237
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

272
272

Meer sportnieuws