'Vrancken verbaast: uniek experiment bij KRC Genk?'

186
'Vrancken verbaast: uniek experiment bij KRC Genk?'

In de Conference League heeft KRC Genk op de slotspeeldag slechts een waterkansje om te overwinteren. Toch blijft Wouter Vrancken rotsvast geloven in een goede afloop. Nochtans verliep de voorbereiding niet helemaal vlekkeloos.

Zo moeten de Limburgers het zonder Hendrik Van Crombrugge stellen, die volgens Het Laatste Nieuws normaal gezien terug de voorkeur zou krijgen op Maarten Vandevoordt. Hij ontbreekt helaas omwille van een niet nader genoemde blessure, zo bevestigde Vrancken.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

El Ouahdi out?

Voorts ontbrak woensdag ook de zieke Zakaria El Ouahdi op training. "We hebben hem thuisgelaten omdat er veel virus circuleert in de samenleving en we het zoveel mogelijk uit de kleedkamer trachten te houden", wordt zijn coach geciteerd door Het Belang van Limburg.

Een voorzorgsmaatregel dus, al valt het volgens Vrancken nog af te wachten of de 21-jarige Marokkaan tijdig fit geraakt. Mocht dat niet het geval zijn zit Genk met een probleem, want zijn concurrent en de enige andere rechtsback in de selectie Daniel Muñoz is geschorst.

Fadera rechtsback?

Genk zal daarom wachten tot het laatste moment, maar in de wedstrijdkern die het woensdag bekendmaakte valt van El Ouahdi alvast geen spoor te bekennen. En dus moet Vrancken allicht op zoek naar een creatieve oplossing. Zelf ziet hij wel genoeg alternatieven.

"Er zijn verschillende opties. We kunnen een linksback tegen zijn voet zetten of een centrale verdediger doorschuiven, en ook Alieu Fadera heeft in het verleden reeds wingback gespeeld. Met de manier waarop Muñoz zijn positie invult is er alleszins vrij weinig verschil."

Keuzes van Vrancken

"De keuze is gemaakt, maar die houden we nog even voor ons", besloot de coach. Toch gaan de meeste kranten er vanuit dat El Ouahdi alsnog aan de aftrap zal verschijnen. Diep in de punt zou Yira Sor dan weer blijven staan. Afspraak vanaf 18u45 in de Cegeka Arena.

De vermoedelijke 11: Vandevoordt, El Ouahdi, Sadick, McKenzie, Arteaga, Heynen, Galarza, Al Khannouss, Paintsil, Sor, Bonsu Baah

Wie lijkt u de beste noodoplossing rechts achterin?

Meest recent

KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

2
2
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

34
34
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

15
15
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

75
75
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

155
155
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

25
25
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

196
196
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

182
182
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

93
93
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

148
148
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

20
20
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

65
65
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

40
40
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

107
107
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

90
90
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

33
33
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

479
479
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

109
109
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

70
70
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

178
178

Meer sportnieuws