'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

door
'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

De kans is groot dat AA Gent in januari een topspeler zal verkopen. De club heeft immers een grote uitgaande transfer nodig in 2024. Volgens The Daily Mail is een van de smaakmakers van de Buffalo's alvast grof wild aan het worden in de Premier League.

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Brown grof wild in Engeland

AA Gent maakte 19 miljoen euro verlies en dat moet anders in 2024. Europees voetbal is een must, maar een grote uitgaande transfer kan financieel ook voor rust zorgen. In januari kan Archie Brown de overstap maken naar de Premier League.

The Daily Mail weet immers te melden dat Burnley en Everton hem op de radar hebben staan. Ook tweedeklasser Leeds United ziet wel graten in zijn komst. Daarnaast is er ook interesse van ploegen uit de Bundesliga en de Serie A voor de 21-jarige linksachter. 

Brown, die ook op de radar staat bij de beloften van Engeland, kwam afgelopen zomer voor 4 miljoen euro over van Lausanne-Sport. Hij ontpopte zich meteen tot een speler met héél veel potentieel. Fysiek sterk, loopvermogen en technisch ook zeer goed. Het is geen toeval dat er veel interesse bestaat voor hem.

Kompany op zoek naar linksachter

Burnley heeft alvast een opening op de linksachter. Kompany is gek van aanvallende linksachters en speelde de laatste jaren bij Anderlecht met Sergio Gomez en bij Burnley met Ian Maatsen. Dergelijke spelers zijn heel belangrijk voor zijn systeem. De club kon in de zomer geen linksachter halen en dat is een prioriteit in januari. Momenteel moet Kompany er zich behelpen met de houterige Charlie Taylor, die op zijn limieten stoot in de Premier League.

Gaat Brown AA Gent al verlaten?

Meest recent

Hubert trapt Anderlecht ferm na: “Mij afgenomen”

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

19
19
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

62
62
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

112
112
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

20
20
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

164
164
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

69
69
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

47
47
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

204
204
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

135
135
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

221
221
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

127
127
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

355
355
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

242
242
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

400
400
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

116
116
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

30
30
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

286
286
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

385
385
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

295
295
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

118
118
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

790
790
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

151
151
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

485
485
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

104
104
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

479
479

Meer sportnieuws