'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

door
'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

De kans is groot dat AA Gent in januari een topspeler zal verkopen. De club heeft immers een grote uitgaande transfer nodig in 2024. Volgens The Daily Mail is een van de smaakmakers van de Buffalo's alvast grof wild aan het worden in de Premier League.

LEES OOK: Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Brown grof wild in Engeland

AA Gent maakte 19 miljoen euro verlies en dat moet anders in 2024. Europees voetbal is een must, maar een grote uitgaande transfer kan financieel ook voor rust zorgen. In januari kan Archie Brown de overstap maken naar de Premier League.

The Daily Mail weet immers te melden dat Burnley en Everton hem op de radar hebben staan. Ook tweedeklasser Leeds United ziet wel graten in zijn komst. Daarnaast is er ook interesse van ploegen uit de Bundesliga en de Serie A voor de 21-jarige linksachter. 

Brown, die ook op de radar staat bij de beloften van Engeland, kwam afgelopen zomer voor 4 miljoen euro over van Lausanne-Sport. Hij ontpopte zich meteen tot een speler met héél veel potentieel. Fysiek sterk, loopvermogen en technisch ook zeer goed. Het is geen toeval dat er veel interesse bestaat voor hem.

Kompany op zoek naar linksachter

Burnley heeft alvast een opening op de linksachter. Kompany is gek van aanvallende linksachters en speelde de laatste jaren bij Anderlecht met Sergio Gomez en bij Burnley met Ian Maatsen. Dergelijke spelers zijn heel belangrijk voor zijn systeem. De club kon in de zomer geen linksachter halen en dat is een prioriteit in januari. Momenteel moet Kompany er zich behelpen met de houterige Charlie Taylor, die op zijn limieten stoot in de Premier League.

Gaat Brown AA Gent al verlaten?

Meest recent

Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

13
13
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

52
52
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

34
34
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

199
199
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

103
103
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

45
45
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

245
245
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

106
106
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

485
485
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

58
58
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

76
76
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

242
242
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

213
213
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

171
171
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

142
142
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

195
195
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

300
300
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

291
291
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

84
84
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

48
48
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

197
197
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

483
483
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

372
372

Meer sportnieuws