'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

658 stemmen
'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

De kans is groot dat AA Gent in januari een topspeler zal verkopen. De club heeft immers een grote uitgaande transfer nodig in 2024. Volgens The Daily Mail is een van de smaakmakers van de Buffalo's alvast grof wild aan het worden in de Premier League.

LEES OOK: AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

Brown grof wild in Engeland

AA Gent maakte 19 miljoen euro verlies en dat moet anders in 2024. Europees voetbal is een must, maar een grote uitgaande transfer kan financieel ook voor rust zorgen. In januari kan Archie Brown de overstap maken naar de Premier League.

The Daily Mail weet immers te melden dat Burnley en Everton hem op de radar hebben staan. Ook tweedeklasser Leeds United ziet wel graten in zijn komst. Daarnaast is er ook interesse van ploegen uit de Bundesliga en de Serie A voor de 21-jarige linksachter. 

Brown, die ook op de radar staat bij de beloften van Engeland, kwam afgelopen zomer voor 4 miljoen euro over van Lausanne-Sport. Hij ontpopte zich meteen tot een speler met héél veel potentieel. Fysiek sterk, loopvermogen en technisch ook zeer goed. Het is geen toeval dat er veel interesse bestaat voor hem.

Kompany op zoek naar linksachter

Burnley heeft alvast een opening op de linksachter. Kompany is gek van aanvallende linksachters en speelde de laatste jaren bij Anderlecht met Sergio Gomez en bij Burnley met Ian Maatsen. Dergelijke spelers zijn heel belangrijk voor zijn systeem. De club kon in de zomer geen linksachter halen en dat is een prioriteit in januari. Momenteel moet Kompany er zich behelpen met de houterige Charlie Taylor, die op zijn limieten stoot in de Premier League.

Gaat Brown AA Gent al verlaten?

Meest recent

Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

14
14
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

18
18
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

93
93
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

19
19
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

28
28
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

161
161
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

495
495
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

152
152
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

65
65
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

423
423
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

191
191
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

514
514
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

481
481
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

474
474
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

347
347
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

183
183
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

574
574
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

263
263
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

998
998
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

322
322
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

650
650
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

465
465
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

736
736

Meer sportnieuws