'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

658 stemmen
'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

De kans is groot dat AA Gent in januari een topspeler zal verkopen. De club heeft immers een grote uitgaande transfer nodig in 2024. Volgens The Daily Mail is een van de smaakmakers van de Buffalo's alvast grof wild aan het worden in de Premier League.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

Brown grof wild in Engeland

AA Gent maakte 19 miljoen euro verlies en dat moet anders in 2024. Europees voetbal is een must, maar een grote uitgaande transfer kan financieel ook voor rust zorgen. In januari kan Archie Brown de overstap maken naar de Premier League.

The Daily Mail weet immers te melden dat Burnley en Everton hem op de radar hebben staan. Ook tweedeklasser Leeds United ziet wel graten in zijn komst. Daarnaast is er ook interesse van ploegen uit de Bundesliga en de Serie A voor de 21-jarige linksachter. 

Brown, die ook op de radar staat bij de beloften van Engeland, kwam afgelopen zomer voor 4 miljoen euro over van Lausanne-Sport. Hij ontpopte zich meteen tot een speler met héél veel potentieel. Fysiek sterk, loopvermogen en technisch ook zeer goed. Het is geen toeval dat er veel interesse bestaat voor hem.

Kompany op zoek naar linksachter

Burnley heeft alvast een opening op de linksachter. Kompany is gek van aanvallende linksachters en speelde de laatste jaren bij Anderlecht met Sergio Gomez en bij Burnley met Ian Maatsen. Dergelijke spelers zijn heel belangrijk voor zijn systeem. De club kon in de zomer geen linksachter halen en dat is een prioriteit in januari. Momenteel moet Kompany er zich behelpen met de houterige Charlie Taylor, die op zijn limieten stoot in de Premier League.

Gaat Brown AA Gent al verlaten?

Meest recent

'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

17
17
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

14
14
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

74
74
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

158
158
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

394
394
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

141
141
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

215
215
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

33
33
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

134
134
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

162
162
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

425
425
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

166
166
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

104
104
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

232
232
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

519
519
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

70
70
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

336
336
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

247
247
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

741
741

Meer sportnieuws