'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

door
'Kompany wil AA Gent beroven van absolute sterkhouder'

De kans is groot dat AA Gent in januari een topspeler zal verkopen. De club heeft immers een grote uitgaande transfer nodig in 2024. Volgens The Daily Mail is een van de smaakmakers van de Buffalo's alvast grof wild aan het worden in de Premier League.

LEES OOK: De Mil komt met update over verguisde Kanga

Brown grof wild in Engeland

AA Gent maakte 19 miljoen euro verlies en dat moet anders in 2024. Europees voetbal is een must, maar een grote uitgaande transfer kan financieel ook voor rust zorgen. In januari kan Archie Brown de overstap maken naar de Premier League.

The Daily Mail weet immers te melden dat Burnley en Everton hem op de radar hebben staan. Ook tweedeklasser Leeds United ziet wel graten in zijn komst. Daarnaast is er ook interesse van ploegen uit de Bundesliga en de Serie A voor de 21-jarige linksachter. 

Brown, die ook op de radar staat bij de beloften van Engeland, kwam afgelopen zomer voor 4 miljoen euro over van Lausanne-Sport. Hij ontpopte zich meteen tot een speler met héél veel potentieel. Fysiek sterk, loopvermogen en technisch ook zeer goed. Het is geen toeval dat er veel interesse bestaat voor hem.

Kompany op zoek naar linksachter

Burnley heeft alvast een opening op de linksachter. Kompany is gek van aanvallende linksachters en speelde de laatste jaren bij Anderlecht met Sergio Gomez en bij Burnley met Ian Maatsen. Dergelijke spelers zijn heel belangrijk voor zijn systeem. De club kon in de zomer geen linksachter halen en dat is een prioriteit in januari. Momenteel moet Kompany er zich behelpen met de houterige Charlie Taylor, die op zijn limieten stoot in de Premier League.

Gaat Brown AA Gent al verlaten?

Meest recent

'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

16
16
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

8
8
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

117
117
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

32
32
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

102
102
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

65
65
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

82
82
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

71
71
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

58
58
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

301
301
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

298
298
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

227
227
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

56
56
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

61
61
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

55
55
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

274
274
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

477
477
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

184
184
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

121
121
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

264
264
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

573
573
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

460
460
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

119
119

Meer sportnieuws