'Club Brugge dreigt nog naast opvolger Mannaert te grijpen'

door
'Club Brugge dreigt nog naast opvolger Mannaert te grijpen'

Het onterecht afgekeurde doelpunt van zondag eist momenteel alle aandacht op bij Club Brugge, maar daags voordien dropte Het Laatste Nieuws een bommetje over de langere termijn. Volgens de krant wordt John de Jong straks namelijk de nieuwe sportieve baas.

Blauw-Zwart maakte recent bekend dat Vincent Mannaert het volgende zomer na meer dan een decennium voor bekeken houdt in Westkapelle. Om de CEO te vervangen zou Club van plan zijn om zijn takenpakket voortaan op te splitsen in een sportieve en niet-sportieve functie.

LEES OOK: Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

Opvolger van Mannaert

Voor die eerste vacature blijkt De Jong dus de voornaamste kandidaat. Even leek het zelfs alsof de deal bijna in kannen en kruiken was, al blijkt dat nu toch wat voorbarig. Het Nieuwsblad bevestigt wel dat de 46-jarige Nederlander reeds rond de tafel zat met Bart Verhaeghe en co.

Van een concrete aanbieding is er volgens de krant voorlopig echter geen sprake. De Jong zou dan ook nog wachten op een officieel voorstel vanwege Club. Nadien is het nog maar de vraag of de voormalig technisch directeur van PSV happig is om in Jan Breydel aan de slag te gaan.

De Jong kieskeurig

Sinds zijn exit in Eindhoven zou De Jong namelijk heel kieskeurig zijn geworden. Dat blijkt alvast uit het feit dat hij de afgelopen maanden al heel wat voorstellen naast zich neer besloot te leggen. Voetbal International weet wel dat hun landgenoot openstaat voor een avontuur in Brugge.

Een beslissing over zijn toekomst heeft hij evenwel nog niet genomen. "De Jong weegt zijn opties nu zorgvuldig af, voor hij de knoop doorhakt", besluit VI. Welke andere ijzers Club eventueel in het vuur heeft mochten de onderhandelingen nog afspringen is vooralsnog niet geweten.

Denkt u dat de deal met De Jong rondkomt?

Meest recent

Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

8
8
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

11
11
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

150
150
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

83
83
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

39
39
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

70
70
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

50
50
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

219
219
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

273
273
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

66
66
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

485
485
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

135
135
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

561
561
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

242
242
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

172
172
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

646
646
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

84
84
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

149
149
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

46
46
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

94
94
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

435
435
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

198
198
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227

Meer sportnieuws