'Club Brugge dreigt nog naast opvolger Mannaert te grijpen'

door
'Club Brugge dreigt nog naast opvolger Mannaert te grijpen'

Het onterecht afgekeurde doelpunt van zondag eist momenteel alle aandacht op bij Club Brugge, maar daags voordien dropte Het Laatste Nieuws een bommetje over de langere termijn. Volgens de krant wordt John de Jong straks namelijk de nieuwe sportieve baas.

Blauw-Zwart maakte recent bekend dat Vincent Mannaert het volgende zomer na meer dan een decennium voor bekeken houdt in Westkapelle. Om de CEO te vervangen zou Club van plan zijn om zijn takenpakket voortaan op te splitsen in een sportieve en niet-sportieve functie.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Opvolger van Mannaert

Voor die eerste vacature blijkt De Jong dus de voornaamste kandidaat. Even leek het zelfs alsof de deal bijna in kannen en kruiken was, al blijkt dat nu toch wat voorbarig. Het Nieuwsblad bevestigt wel dat de 46-jarige Nederlander reeds rond de tafel zat met Bart Verhaeghe en co.

Van een concrete aanbieding is er volgens de krant voorlopig echter geen sprake. De Jong zou dan ook nog wachten op een officieel voorstel vanwege Club. Nadien is het nog maar de vraag of de voormalig technisch directeur van PSV happig is om in Jan Breydel aan de slag te gaan.

De Jong kieskeurig

Sinds zijn exit in Eindhoven zou De Jong namelijk heel kieskeurig zijn geworden. Dat blijkt alvast uit het feit dat hij de afgelopen maanden al heel wat voorstellen naast zich neer besloot te leggen. Voetbal International weet wel dat hun landgenoot openstaat voor een avontuur in Brugge.

Een beslissing over zijn toekomst heeft hij evenwel nog niet genomen. "De Jong weegt zijn opties nu zorgvuldig af, voor hij de knoop doorhakt", besluit VI. Welke andere ijzers Club eventueel in het vuur heeft mochten de onderhandelingen nog afspringen is vooralsnog niet geweten.

Denkt u dat de deal met De Jong rondkomt?

Meest recent

Leko doet heel frappante Jupiler Pro League-uitspraak

Ivan Leko is een trainer die zeer graag in de underdogrol kruipt. Voor een match zal hij ...

14
14
Anderlecht met groots plan: zorgt Verschueren voor doorbraak?

RSC Anderlecht heeft als prioriteit weer de nummer één te worden in België. Dat ...

119
119
Patris doet héél straf Union SG-verhaal uit de doeken

Union SG haalde Louis Patris voor 4 miljoen euro weg bij STVV, dat zo goede zaken deed nadat ze hem ...

20
20
'Oorlog' tussen FC Barcelona en Real Madrid loopt uit de hand

Real Madrid en FC Barcelona zijn voor eeuwig en altijd sportieve rivalen. Florentino Perez en Joan ...

58
58
Mannaert broedt op RSCA-plannetje: "Hij heeft al gebeld"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat spelers in de kern die hopen om op termijn hun kans te krijgen ...

158
158
Hubert over RSCA-periode: "Met hen klikte het minder"

Union SG moet aan de bak tegen RSC Anderlecht. Daar hopen ze weer te zegevieren, wat de afgelopen ...

72
72
Rigaux speelt open kaart over Tzolis, Ordonez en Onyedika

Bij Club Brugge lopen heel wat spelers in de kijker. Joel Ordonez, Christos Tzolis en Raphael ...

169
169
Kompany geeft zeldzame inkijk: "Geen 'Kompany Ball'"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. Hij won er al een titel en supercup en ...

23
23
Club krijgt draai om de oren: "Ze moeten zich niet overschatten"

Amper een drietal weken na de stunt tegen FC Barcelona, werd Club Brugge stevig met de voeten op de ...

136
136
'Lukaku en KDB verstomd: Napoli dropt heuse transferbom'

SSC Napoli wil zich dit seizoen dolgraag opvolgen als Italiaans kampioen en hoopt daarnaast zo lang ...

87
87
Bloedbad in JPL dreigt: "Aantal clubs in mum van tijd overkop"

In de schaduw van de Europese competities, incasseerde het Belgische clubvoetbal deze week een ...

415
415
'Transferverzoek ingediend: titanenstrijd Club en Anderlecht'

Nu de winterse mercato voor de deur staat, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro League met het ...

257
257
Stats voorspellen: déze Belgische club overleeft in UCL

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vindt spits, miljoenentransfer Stassin'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

219
219
‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

Manchester United hoopt snel weer aan de top van het Europese voetbal te staan. Onder Ruben Amorim ...

81
81
Club Brugge wankelt: Hayen ferm op zijn plek gezet

Club Brugge kreeg in de Europese midweekspeeldag een ferme mokerslag. In de Champions League ging ...

447
447
Derby op scherp: Hasi verbaast met straffe taal

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag in de Jupiler Pro League op tegen Union SG. De afgelopen ...

158
158
Exit Mignolet? 'Club Brugge-bestuur is niet bijgedraaid'

Simon Mignolet is inmiddels al 37 jaar, maar de doelman laat nog steeds zien een belangrijke kracht ...

816
816
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

40
40
Verrassend verdict: “Grootste groeipotentieel van België”

Royal Antwerp FC zit in de penarie. The Great Old staat in de gevarenzone en nam afscheid van coach ...

347
347
KV Mechelen onderuit: Vanderbiest geeft dé oorzaak

Bij KV Mechelen hoopten ze Standard een stevige tik uit te delen in de strijd om de top zes, maar de ...

222
222
'Atalanta in shock: CDK flirt met brutale exit'

Net nu Charles De Ketelaere in Bergamo alles heeft wat hij zocht, dreigt er een brutale ...

338
338
'Anderlecht beeft: Europese top dringt aan'

Wie de jeugdploegen een beetje volgt in België, weet dat er bij RSC Anderlecht heel veel talent ...

346
346
Tevreden Euvrard toch kritisch: "Verwacht meer van hem"

Standard haalde opgelucht adem dankzij de 0-1-zege op het veld van KV Mechelen. Zo staan ze plots ...

118
118
Boskamp keihard voor topclub: "Ook met hem loopt het mis"

Dit weekend staan er een aantal interassante duels op het programma. Onder meer Club Brugge - Royal ...

347
347

Meer sportnieuws