'Club Brugge dreigt nog naast opvolger Mannaert te grijpen'

366 stemmen
'Club Brugge dreigt nog naast opvolger Mannaert te grijpen'

Het onterecht afgekeurde doelpunt van zondag eist momenteel alle aandacht op bij Club Brugge, maar daags voordien dropte Het Laatste Nieuws een bommetje over de langere termijn. Volgens de krant wordt John de Jong straks namelijk de nieuwe sportieve baas.

Blauw-Zwart maakte recent bekend dat Vincent Mannaert het volgende zomer na meer dan een decennium voor bekeken houdt in Westkapelle. Om de CEO te vervangen zou Club van plan zijn om zijn takenpakket voortaan op te splitsen in een sportieve en niet-sportieve functie.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Opvolger van Mannaert

Voor die eerste vacature blijkt De Jong dus de voornaamste kandidaat. Even leek het zelfs alsof de deal bijna in kannen en kruiken was, al blijkt dat nu toch wat voorbarig. Het Nieuwsblad bevestigt wel dat de 46-jarige Nederlander reeds rond de tafel zat met Bart Verhaeghe en co.

Van een concrete aanbieding is er volgens de krant voorlopig echter geen sprake. De Jong zou dan ook nog wachten op een officieel voorstel vanwege Club. Nadien is het nog maar de vraag of de voormalig technisch directeur van PSV happig is om in Jan Breydel aan de slag te gaan.

De Jong kieskeurig

Sinds zijn exit in Eindhoven zou De Jong namelijk heel kieskeurig zijn geworden. Dat blijkt alvast uit het feit dat hij de afgelopen maanden al heel wat voorstellen naast zich neer besloot te leggen. Voetbal International weet wel dat hun landgenoot openstaat voor een avontuur in Brugge.

Een beslissing over zijn toekomst heeft hij evenwel nog niet genomen. "De Jong weegt zijn opties nu zorgvuldig af, voor hij de knoop doorhakt", besluit VI. Welke andere ijzers Club eventueel in het vuur heeft mochten de onderhandelingen nog afspringen is vooralsnog niet geweten.

Denkt u dat de deal met De Jong rondkomt?

Meest recent

Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

0
0
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

145
145
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

92
92
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

67
67
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

63
63
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

32
32
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

68
68
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

58
58
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

34
34
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

159
159
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

187
187
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

114
114
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

67
67
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

630
630
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

454
454
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

223
223
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

288
288
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

89
89
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

72
72
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

332
332
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

782
782
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

176
176
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

532
532
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

252
252

Meer sportnieuws