Kompany met grote wake-upcall voor Belgische spelers

290 stemmen
Kompany met grote wake-upcall voor Belgische spelers

Burnley begint stilaan punten te rapen. Het boekte een 4 op 9 en dat is hoopgevend. Voor de Belgen is er echter weinig plezier. De laatste weken komen zij amper aan bod onder Vincent Kompany.

Hannes Delcroix, Ameen Al Dakhil, Mike Trésor en Manuel Benson spelen momenteel niet bij Burnley. Enkel Trésor kreeg nog wat speelminuten met invalbeurten, maar die waren absoluut niet goed genoeg.

Benson is dan weer geblesseerd. Hij is stilaan fit, maar Kompany & co gaan heel voorzichtig om met hem. Jacky Mathijssen gelooft wel in de Belgische spelers.

Belgen spelen amper

"Dit zijn enorme talenten, want ik heb er mee samen mogen werken. Het is eerder een investering dan een vergissing. Ik heb al gelezen dat Burnley misschien een jaar te vroeg is gepromoveerd. Dat die jongens niet spelen, is geen grote verrassing. Het zijn jongens die het best renderen in een dominante ploeg. Zij moeten nu in een mindere ploeg spelen in een betere competitie”, zei hij aan Play Sports.

Blessure Benson

Mike Vanhamel bleek iets minder goed op de hoogte te zijn van de situatie van Benson. "Ik had verwacht dat Benson en Tresor iets konden betekenen in de Premier League." Opvallend: het shirt van Benson is ook dit seizoen het meest verkochte van de club. 

Het valt te hopen voor Kompany dat de flankaanvaller, vorig jaar outstanding in The Championship, snel weer 100% klaar is om zijn team te helpen.

Gaat Benson nog van waarde zijn dit seizoen?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

25
25
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

28
28
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

61
61
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

152
152
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

162
162
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

74
74
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

37
37
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

446
446
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

168
168
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

426
426
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

454
454
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

154
154
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

83
83
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

233
233
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

329
329
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

253
253
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

272
272
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

148
148

Meer sportnieuws