El Khannouss spreekt over toenemende druk op Vrancken

599 stemmen
El Khannouss spreekt over toenemende druk op Vrancken

KRC Genk kent een matig 2023. Het voetbal was bij momenten nog leuk om zien, maar de resultaten bleven achterwege. De druk nam toe op spelers en trainer. De 1-3-zege tegen Eupen kwam net op tijd.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Steun van de spelersgroep

Met 20 zeges in 53 matchen mag Racing Genk niet tevreden zijn. De kern moet beter doen. De druk op Vrancken nam extern toe, intern stonden ze nog voor 200% achter de coach.

"Wij als spelersgroep hebben 200 procent in deze trainer. Het is echt een topcoach. Soms ligt het gewoon aan onszelf, de spelers”, zei Bilal El Khannouss na de zege aan Het Laatste Nieuws.

Vrancken kreeg steeds meer kritiek, wat logisch is met de resultaten die er de laatste maanden werden geboekt. Bij een topclub ligt de lat nu eenmaal hoog. Vrancken bleef echter altijd rustig.

1 zege is niet genoeg

"Het is vooral belangrijk dat als je naar jezelf kijkt, dat je weet dat je er alles doet, klonk het. Dat je jezelf niks kan verwijten. Dat is bij de hele staf het geval. Sinds wij hier anderhalf jaar geleden begonnen zijn, is dat het geval. En dat kantelt niet na elk verlies of elke overwinning. Er zijn gewoon veel wedstrijden geweest waar we onszelf in de voet geschoten hebben. Hadden we het afgemaakt - zoals we vandaag deden - stonden we nu veel hoger", zei de trainer.

Toch moet Genk nu vooral geen victorie kraaien. Tegen Cukaricki, KV Kortrijk, Anderlecht en Antwerp moet er toch vooral gewonnen worden om 2023 alsnog goed te eindigen.

Is Genk nu helemaal vertrokken?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

37
37
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

112
112
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

361
361
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

509
509
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

468
468
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

79
79
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

399
399
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

538
538
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

726
726
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

395
395
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

751
751
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

628
628
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

739
739
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws