Blessin ziet groot minpunt na gouden zege Union

door
Blessin ziet groot minpunt na gouden zege Union

Union SG heeft zondag opnieuw gouden zaken gedaan. Terwijl eerste achtervolger Anderlecht twee punten verloor, pakte de leider wel de volle buit op Charleroi: 1-2. Desondanks was coach Alexander Blessin achteraf niet helemaal tevreden.

Union maakt zich momenteel op voor een belangrijke Europese wedstrijd. Aanstaande donderdag komt het grote Liverpool FC immers op bezoek. Om alsnog de volgende ronde van de Europa League te halen, zal dan een stunt van formaat nodig zijn.

Maar eerst moesten de Brusselaars wel nog aan de bak in eigen land. En omdat Anderlecht eerder op de dag niet verder kwam dan 2-2 tegen Standard, kon Union zijn voorsprong opnieuw vergroten tot zes punten. Dan moest er wel gewonnen worden op Charleroi.

LEES OOK: Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Late tegentreffer

Iets waar de Unionisten ook in slaagden. Onder impuls van seizoensrevelatie Mohamed Amoura, goed voor twee goals, konden de bezoekers op een comfortabele 0-3-voorsprong klimmen. Pas in de slotminuten wisten de Carolo's voor een eerredder te zorgen.

De match was toen al lang gespeeld, toch lag die tegentreffer op de maag bij Blessin. "We spelen een goeie wedstrijd, al verliezen we in het slot wat concentratie. Dat is wel jammer, maar in het algemeen ben ik heel tevreden met deze prestatie", reageerde hij bij Sporza.

Weer geen clean-sheet

In ieder geval loopt Union opnieuw zes punten uit door opnieuw te winnen op verplaatsing. Maar ook voor assist-gever Cameron Puertas was de tegentreffer een doorn in het oog. "Het was geen makkelijke wedstrijd, maar we hebben het goed gedaan. Jammer van die tegengoal in het slot, dat moet nog beter want we willen clean-sheets."

Union is momenteel de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

58
58
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

190
190
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

73
73
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

226
226
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

345
345
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

242
242
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

57
57
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

60
60
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

59
59
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

119
119
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

198
198
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

288
288
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

339
339
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

124
124
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

118
118
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

651
651
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

233
233
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

788
788
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

239
239
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

147
147
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

176
176
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

270
270
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

704
704
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

90
90
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

414
414

Meer sportnieuws