Blessin ziet groot minpunt na gouden zege Union

98 stemmen
Blessin ziet groot minpunt na gouden zege Union

Union SG heeft zondag opnieuw gouden zaken gedaan. Terwijl eerste achtervolger Anderlecht twee punten verloor, pakte de leider wel de volle buit op Charleroi: 1-2. Desondanks was coach Alexander Blessin achteraf niet helemaal tevreden.

Union maakt zich momenteel op voor een belangrijke Europese wedstrijd. Aanstaande donderdag komt het grote Liverpool FC immers op bezoek. Om alsnog de volgende ronde van de Europa League te halen, zal dan een stunt van formaat nodig zijn.

Maar eerst moesten de Brusselaars wel nog aan de bak in eigen land. En omdat Anderlecht eerder op de dag niet verder kwam dan 2-2 tegen Standard, kon Union zijn voorsprong opnieuw vergroten tot zes punten. Dan moest er wel gewonnen worden op Charleroi.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Late tegentreffer

Iets waar de Unionisten ook in slaagden. Onder impuls van seizoensrevelatie Mohamed Amoura, goed voor twee goals, konden de bezoekers op een comfortabele 0-3-voorsprong klimmen. Pas in de slotminuten wisten de Carolo's voor een eerredder te zorgen.

De match was toen al lang gespeeld, toch lag die tegentreffer op de maag bij Blessin. "We spelen een goeie wedstrijd, al verliezen we in het slot wat concentratie. Dat is wel jammer, maar in het algemeen ben ik heel tevreden met deze prestatie", reageerde hij bij Sporza.

Weer geen clean-sheet

In ieder geval loopt Union opnieuw zes punten uit door opnieuw te winnen op verplaatsing. Maar ook voor assist-gever Cameron Puertas was de tegentreffer een doorn in het oog. "Het was geen makkelijke wedstrijd, maar we hebben het goed gedaan. Jammer van die tegengoal in het slot, dat moet nog beter want we willen clean-sheets."

Union is momenteel de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

2
2
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

70
70
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

71
71
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

21
21
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

263
263
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

107
107
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

372
372
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

44
44
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

100
100
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

39
39
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

284
284
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

633
633
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

458
458
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

133
133
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1015
1015
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

631
631
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

233
233
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

491
491
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

242
242
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

271
271
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1219
1219
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

622
622
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332

Meer sportnieuws