Rode Romelu: Italiaanse pers fileert turbulent optreden Lukaku

door
Rode Romelu: Italiaanse pers fileert turbulent optreden Lukaku

In de Italiaanse Serie A heeft AS Roma zondagavond opnieuw beslag gelegd op de vierde plaats. De troepen van José Mourinho hadden daarvoor voldoende aan een 1-1-gelijkspel tegen ACF Fiorentina. En daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Romelu Lukaku.

Na de nederlagen van onder meer SSC Napoli en AC Milan eerder dit weekend, konden de Romeinen op eigen veld een gouden zaak doen. Maar daarvoor moest wel iets geraapt worden tegen Fiorentina. In de eerste helft droeg Lukaku ook zijn steentje bij: zo wist de Rode Duivel na amper zes minuten de score te openen.

Die treffer bleek echter niet voldoende voor de drie punten. In de tweede periode pakte Nikola Zalewski rood namens de thuisploeg, waarna Fiorentina langszij kon komen. En in de slotfase torpedeerde Lukaku letterlijk de kansen op een overwinning. Zo pakte hij zelf een rode kaart na een onbezonnen tackle.

LEES OOK: Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Opdracht Mourinho

Voor de spits was het nog maar de eerste rechtstreekse rode kaart in zijn carrière. Maar dus wel eentje met de nodige gevolgen. In de Italiaanse pers wordt dan ook met gemengde gevoelens op zijn prestatie gereageerd. "Geweldig doelpunt in de zesde minuut. Maar die overtreding op Kouamé die hem rood opleverde, was werkelijk zinloos", schrijf de Italiaanse tak van Eurosport.

Bij La Repubblica wijst men dan weer naar Lukaku's trainer. "Had Mourinho hem maar niet aangemaand om druk te zetten ... . De opdracht van de coach resulteerde in een run van 60 meter met een zware fout op Kouamé die hem rood kostte. Na zes minuten scoorde hij wel, vervolgens wachtte een eenzaam duel met de Viola-defensie." La Gazzetta dello Sport had het over een 'ruige ingreep'.

Belgische Pasquale Bruno

Il Messagero gaf hem uiteindelijk een 6 op 10 voor zijn optreden, net zoals het medium Leggo. "Het doelpunt van de spits was een belangrijk punt waard. Maar vervolgens kwam de Pasquale Bruno (een bikkelharde oud-verdediger die regelmatig kaarten pakte, red.) in hem boven waardoor Roma werd teruggebracht tot 9 man." Bij TuttoMercatoWeb tot slot zag men hoe Lukaku grotendeels alleen stond in de aanval, maar in het slot de remmen verloor.

Lukaku hoort bij de drie beste spitsen in de Serie A ...

Meest recent

Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

0
0
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

43
43
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

119
119
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

14
14
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

73
73
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

20
20
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

33
33
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

57
57
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

68
68
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

331
331
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

203
203
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

155
155
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

127
127
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

295
295
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

41
41
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

84
84
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

236
236
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

34
34
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

87
87
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

137
137
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

205
205
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

75
75
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

102
102
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

47
47
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

122
122

Meer sportnieuws