Hoefkens ziet Standard "gigantische stap voorwaarts" zetten

door
Hoefkens ziet Standard

Standard is er zondagavond in geslaagd om toch een beetje revanche te nemen op zijn aartsrivaal voor de uitschakeling in de Croky Cup van vorige donderdag. De Rouches wisten in de competitie immers wel Anderlecht in bedwang te houden in het Lotto Park. Ze keerden deze keer terug met een 2-2-gelijkspel op zak.

LEES OOK: Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Hoefkens baalt van penalty

Standard kwam een pak beter voor de dag dan drie dagen geleden en wist het Anderlecht knap lastig te maken. Het zette een achterstand zelfs nog om in een voorsprong, maar dankzij een strafschop van Dreyer wist Anderlecht toch nog een punt uit de brand te slepen.

Die strafschop zat Carl Hoefkens achteraf wel in de maag. "Als voetballiefhebber ga ik die penalty's nooit aanvaarden. Het is een moeilijke fase, ik weet het niet", verklaarde de Standard-coach bij Sporza. "Ik erger me meer aan zaken die eraan voorafgingen. De fout van Ngoy vond ik heel bizar, 40 seconden terugkeren op een foutdie gebeurd is, vind ik ook heel bizar. Het zijn een aantal dingen waar ik me vragen bij stel, dat is lastig om te aanvaarden."

Grote stap voorwaarts voor Standard

Maar Hoefkens kon wel zeer tevreden zijn over de algemene prestatie van zijn ploeg. "We waren vandaag iets efficiënter dan donderdag. De manier waarop wij hier komen spelen is heel moedig, met veel hoge druk. Anderlecht had daar geen oplossing voor, op twee fases na", stelde hij vast. "We zijn bezig aan een proces en dat is met vallen en opstaan. Vandaag hebben we een gigantische stap voorwaarts gezet."

Enkel de beloning in het klassement ontbreekt nog voor Standard. Na zeventien speeldagen moeten ze nog steeds vrede nemen met een negende plaats in de rangschikking en Play-Off I raakt alsmaar verder weg. Ze hebben nu al zes punten achterstand op de zesde plaats.

Gaat Standard de goede richting uit?

Meest recent

Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

62
62
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

22
22
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

69
69
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

151
151
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

28
28
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

15
15
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

29
29
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

51
51
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

112
112
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

60
60
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

77
77
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

138
138
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

169
169
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

202
202
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

54
54
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

43
43
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

248
248
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

156
156
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

164
164
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

116
116
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

261
261
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

258
258
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

224
224

Meer sportnieuws