Geen nieuwe stunt KV Oostende na heerlijke Beverse goal

door
Geen nieuwe stunt KV Oostende na heerlijke Beverse goal

KV Oostende wist zich eerder deze week nog als enige niet-eersteklasser te plaatsen voor de kwartfinale van de Croky Cup door na verlengingen KRC Genk te verrassen. De kustploeg kon die lijn echter niet doortrekken in de Challenger Pro League, want daarin ging het zondag opnieuw de boot in.

SK Beveren zag donderdag nog een bekerstunt door de vingers glippen door in blessuretijd tegen Union twee treffers te slikken, maar herpakte zich aan de kust. Het won vlotjes met 0-2 en legde de basis voor die zege al in de eerste helft. Halfweg stond de eindstand al op het bord.

LEES OOK: Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Wereldgoal plaveit de weg voor Beveren

Al in het openingskwartier kwam Beveren op voorsprong dankzij een fantastisch doelpunt. Vanop de linkerflank dropte Goncalves de bal in de zestien en daar nam Ismaheel het leer in één tijd op de slof. De bal verdween heerlijk in de bovenhoek buiten het bereik van doelman Bossin.

Nog voor rust verdubbelden de bezoekers die kloof. Hrncar werd vrijstaand gevonden in de zestien en de Slowaak werkte netjes af. Van die klap herstelde KV Oostende niet meer.

KV Oostende blijft onderin hangen

De kustploeg blijft daardoor onderin het klassement bengelen. Ze staan nog steeds pas op de veertiende plaats en hebben amper één punt voorsprong op de degradatieplaatsen.

SK Beveren sluipt dan weer dichter bij de top zes. Het wipt naar plaats zeven en heeft nog één punt achterstand op Club Luik. Zij kunnen zich dus weer in de strijd om promotie gaan mengen.

Knappe goal?

Meest recent

Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

7
7
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

32
32
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

27
27
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

95
95
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

41
41
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

465
465
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

123
123
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

200
200
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

242
242
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

222
222
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

162
162
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

89
89
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

64
64
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

102
102
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

436
436
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

228
228
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

335
335
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

164
164
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

233
233
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

282
282
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

679
679
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

252
252
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

292
292

Meer sportnieuws