Geen nieuwe stunt KV Oostende na heerlijke Beverse goal

door
Geen nieuwe stunt KV Oostende na heerlijke Beverse goal

KV Oostende wist zich eerder deze week nog als enige niet-eersteklasser te plaatsen voor de kwartfinale van de Croky Cup door na verlengingen KRC Genk te verrassen. De kustploeg kon die lijn echter niet doortrekken in de Challenger Pro League, want daarin ging het zondag opnieuw de boot in.

SK Beveren zag donderdag nog een bekerstunt door de vingers glippen door in blessuretijd tegen Union twee treffers te slikken, maar herpakte zich aan de kust. Het won vlotjes met 0-2 en legde de basis voor die zege al in de eerste helft. Halfweg stond de eindstand al op het bord.

LEES OOK: Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

Wereldgoal plaveit de weg voor Beveren

Al in het openingskwartier kwam Beveren op voorsprong dankzij een fantastisch doelpunt. Vanop de linkerflank dropte Goncalves de bal in de zestien en daar nam Ismaheel het leer in één tijd op de slof. De bal verdween heerlijk in de bovenhoek buiten het bereik van doelman Bossin.

Nog voor rust verdubbelden de bezoekers die kloof. Hrncar werd vrijstaand gevonden in de zestien en de Slowaak werkte netjes af. Van die klap herstelde KV Oostende niet meer.

KV Oostende blijft onderin hangen

De kustploeg blijft daardoor onderin het klassement bengelen. Ze staan nog steeds pas op de veertiende plaats en hebben amper één punt voorsprong op de degradatieplaatsen.

SK Beveren sluipt dan weer dichter bij de top zes. Het wipt naar plaats zeven en heeft nog één punt achterstand op Club Luik. Zij kunnen zich dus weer in de strijd om promotie gaan mengen.

Knappe goal?

Meest recent

Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

16
16
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

31
31
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

31
31
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

10
10
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

166
166
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

29
29
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

27
27
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

61
61
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

84
84
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

185
185
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

422
422
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

196
196
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

346
346
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

219
219
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

132
132
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

361
361
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

589
589
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

235
235
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

264
264
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

116
116
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

170
170
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

417
417
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

743
743
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

369
369
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

133
133

Meer sportnieuws