Hasi blinkt na gouden punt tegen Club: "Perfect gedaan"

134 stemmen
Hasi blinkt na gouden punt tegen Club:

KV Mechelen heeft zondagmiddag een gouden punt geboekt door Club Brugge op 0-0 te houden. Achteraf bleek er wel een geurtje te hangen aan deze puntendeling. Maar dat maakte KVM-coach Besnik Hasi er niet minder tevreden op.

Club zag in de eerste helft al een doelpunt afgekeurd worden omdat de bal tijdens de voorbereidende actie over de achterlijn was geweest. Maar hét bepalende moment volgde pas in 72ste minuut. Zo werd ook een treffer van Igor Thiago afgekeurd, dit keer wegens buitenspel.

Achteraf bleek echter dat de Braziliaan wel degelijk onside stond en dat het doelpunt onterecht werd ingetrokken. Iets wat het Referee Department inmiddels ook officieel bevestigde. Maar dat wil niet zeggen dat KVM zijn punt volledig gestolen had.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

Perfect uitgevoerd

De ploeg van Hasi toonde immers een pak vechtlust. Bovendien werd goed in blok verdedigd, waardoor de bezoekers het lastig hadden om tot vlotte combinaties te komen. En mits wat meer meeval had Malinwa zelf ook kunnen scoren op één van de tegenaanvallen.

Hasi glunderde dan ook achteraf. "Ik ben heel tevreden over mijn spelers, ze hebben het wedstrijdplan perfect uitgevoerd. We stonden goed, onze verdedigers hebben het heel goed gedaan. We zijn er ook uit gekomen en hebben niet alleen verdedigd. We waren alleen soms te overhaast bij de momenten die we kregen", klonk het bij Sporza.

Op verder bouwen

Deze prestatie biedt Hasi dan ook voldoende perspectief voor de komende duels. "Fysiek, mentaal, de jongens hebben het perfect gedaan. We moeten als ploeg op deze manier voortdoen. Dan zullen we kansen creëren. We houden hier vandaag de nul tegen Club Brugge, dat in zijn laatste vijf wedstrijden twaalf keer scoorde. Wij hebben het heel goed gedaan."

KVM mag stilaan uitgaan van het behoud ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

88
88
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

45
45
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

275
275
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

156
156
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

138
138
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

333
333
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws