Son dirigeert Tottenham naar Premier League-topzege

56 stemmen
Son dirigeert Tottenham naar Premier League-topzege

In de Engelse Premier League heeft Tottenham Hotspur zich op gepaste wijze herpakt na de slipper tegen West Ham United. Zo trokken de Londenaren zondagavond aan het langste einde in de topper tegen Newcastle United: 4-1. Heung-Min Son was de grote uitblinker van dienst.

Tottenham was na een sterke start van het seizoen wat teruggevallen, maar speelde vorige week zondag 3-3-gelijk op het veld van Manchester City. Dat goede resultaat werd enkele dagen later weer teniet gedaan. Zo werd met 1-2 verloren van West Ham United.

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Son forceert openingstreffer

Zondag moest dan ook een gepaste reactie volgen. Gemakkelijk was dat in principe niet. Newcastle United is sinds de Saudische overname immers uitgegroeid tot een vaste (sub)topper en is nog steeds in de running om te overwinteren in de Champions League.

De eerste kansen waren dan ook voor de bezoekers. Maar Tottenham kon de match al vervolgens naar zijn hand zetten. Op aangeven van Son maakte Udogie er immers 1-0 van. En na vijf keer een voorsprong te hebben weggegeven, hield Spurs het dit keer wel vast.

Richarlison met dubbelslag

Opnieuw kroop Son in de rol van aangever, dit keer vormde Richarlison het eindstation. In de tweede helft deed de Braziliaan de boeken helemaal dicht met zijn tweede van de avond. Maar dé uitblinker van dienst was toch Son: van op de stip pikte ook zijn doelpuntje mee.

Newcastle zorgde in het slot nog voor een eerredder via Joelinton, maar de match was toen al lang gespeeld. Door deze zege laat Tottenham Manchester United opnieuw achter in de strijd om de vijfde plaats. Newcastle staat op de zevende plek.

 

Son hoort bij de 10 beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

32
32
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

169
169
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

51
51
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

473
473
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

101
101
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

324
324
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

501
501
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

615
615
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

228
228
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

82
82
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

466
466
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

232
232
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

514
514
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws