Match gestaakt na drama in La Liga, Leverkusen struikelt

door
Match gestaakt na drama in La Liga, Leverkusen struikelt

Het Spaanse voetbal is zondagnamiddag opgeschrikt door een drama. Zo werd de La Liga-match tussen Granada en Athletic Bilbao gestaakt na het overlijden van een supporter. In de Bundesliga kon leider Bayer Leverkusen dan weer onvoldoende profiteren van de pandoering die Bayern München kreeg.

LEES OOK: Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

La Liga

Athletic Bilbao was op het veld van Granada al snel op voorsprong gekomen. Maar na een twintigtal minuten spelen werd de partij plots stilgelegd door een medisch noodgeval in de tribunes. Eén van de supporters was immers onwel geworden. De hulpdiensten slaagden er vervolgens niet meer in om de fan te reanimeren.

De betrokken partijen besloten dan ook om de wedstrijd definitief stop te zetten, de supporters werden gesommeerd om naar huis te gaan. Wanneer de match wordt ingehaald is voorlopig niet duidelijk.

Eerder op de dag had het Atlético Madrid van basisspeler Witsel met 2-1 gewonnen van Almeria. Los Rojiblancos profiteren zo optimaal van de slipper van Real Madrid. Zondagavond staat nog de topper tussen het verrassende Girona en FC Barcelona op het programma.

Bundesliga

Titelverdediger Bayern had zaterdag een zware opdoffer geïncasseerd en verloor met 5-1 van Eintracht Frankfurt. Leider Leverkusen kon daar slechts gedeeltelijk van profiteren. Op bezoek bij Stuttgart kwam de koploper in de eerste helft op een achterstand te staan.

Op assist van Boniface bracht Wirtz de score weer in evenwicht na de pauze, maar uiteindelijk bleef het bij 1-1. Leverkusen verstevigt zo wel zijn koppositie. Het telt nu vier puntjes meer dan Bayern, dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

Leverkusen wordt kampioen in Duitsland ...

Meest recent

'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

39
39
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

44
44
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

36
36
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

98
98
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

107
107
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

54
54
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

55
55
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

145
145
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

178
178
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

124
124
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

164
164
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

147
147
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

265
265
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

323
323
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

432
432
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

142
142
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

214
214
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

471
471
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

120
120
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

300
300
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

222
222

Meer sportnieuws