Mignolet haalt fors uit: "Baklijn scheef geschilderd?"

door
Mignolet haalt fors uit:

Club Brugge zag zijn opmars in de Jupiler Pro League zondagmiddag opnieuw sputteren. Op het veld van KV Mechelen bleef Blauw-Zwart immers steken op een 0-0-gelijkspel. Al had er voor de Bruggelingen misschien wel meer ingezeten.

Het puntje voor Malinwa was niet volledig gestolen. Zeker voor hun vechtlust en defensieve organisatie verdienden de troepen van coach Besnik Hasi dit resultaat. Maar de beste kansen waren toch wel voor de bezoekers. Antonio Nusa zag in de slotminuten bijvoorbeeld nog een bal op de paal belanden.

Bovendien werden twee Brugse treffers afgekeurd. Na een goede actie van Casper Nielsen legde de Hans Vanaken de 0-1 van dichtbij binnen. Maar het doelpunt werd toch afgekeurd omdat de bal over de achterlijn zou zijn geweest bij de actie van Nielsen.

LEES OOK: Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Buitenspel of niet?

In de tweede periode deed Igor Thiago de netten dan weer trillen met een rake kopbal. Maar ook de Braziliaan werd teruggefloten. De lijnrechter oordeelde namelijk dat de Brugse spits vanuit buitenspel vertrok bij de voorzet en de VAR besloot om niet corrigeren.

Daar was men in het Brugse kamp echter niet over te spreken. Simon Mignolet toonde zich bijvoorbeeld erg scherp. "Ik weet niet eens of het discutabel is. Of de kleine baklijn was scheef geschilderd, of het was altijd een geldig doelpunt", was het Brugse sluitstuk cynisch bij Sporza.

Geen VAR-lijn te zien

Of de VAR ook een virtuele lijn heeft getrokken om de fase te beoordelen, is voorlopig niet helemaal duidelijk. In ieder geval werd dat beeld niet getoond. Dat maakte de Brugse teleurstelling er alleen maar groter op. "We hebben als ploeg genoeg gedaan om de wedstrijd te winnen. Al blijkt dat in het huidige VAR-tijdperk niet altijd genoeg. Dus blijven we teleurgesteld achter", besluit Mignolet.

De VAR-lijn zou men altijd moeten laten zien ...

Meest recent

POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

67
67
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

111
111
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

22
22
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

95
95
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

261
261
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

261
261
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

139
139
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

94
94
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

220
220
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

281
281
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

130
130
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

506
506
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

217
217
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

167
167
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

169
169
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

348
348
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

388
388
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

165
165
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

92
92
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

62
62
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

275
275
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

60
60
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

77
77
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

216
216
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

115
115

Meer sportnieuws