Mignolet haalt fors uit: "Baklijn scheef geschilderd?"

door
Mignolet haalt fors uit:

Club Brugge zag zijn opmars in de Jupiler Pro League zondagmiddag opnieuw sputteren. Op het veld van KV Mechelen bleef Blauw-Zwart immers steken op een 0-0-gelijkspel. Al had er voor de Bruggelingen misschien wel meer ingezeten.

Het puntje voor Malinwa was niet volledig gestolen. Zeker voor hun vechtlust en defensieve organisatie verdienden de troepen van coach Besnik Hasi dit resultaat. Maar de beste kansen waren toch wel voor de bezoekers. Antonio Nusa zag in de slotminuten bijvoorbeeld nog een bal op de paal belanden.

Bovendien werden twee Brugse treffers afgekeurd. Na een goede actie van Casper Nielsen legde de Hans Vanaken de 0-1 van dichtbij binnen. Maar het doelpunt werd toch afgekeurd omdat de bal over de achterlijn zou zijn geweest bij de actie van Nielsen.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Buitenspel of niet?

In de tweede periode deed Igor Thiago de netten dan weer trillen met een rake kopbal. Maar ook de Braziliaan werd teruggefloten. De lijnrechter oordeelde namelijk dat de Brugse spits vanuit buitenspel vertrok bij de voorzet en de VAR besloot om niet corrigeren.

Daar was men in het Brugse kamp echter niet over te spreken. Simon Mignolet toonde zich bijvoorbeeld erg scherp. "Ik weet niet eens of het discutabel is. Of de kleine baklijn was scheef geschilderd, of het was altijd een geldig doelpunt", was het Brugse sluitstuk cynisch bij Sporza.

Geen VAR-lijn te zien

Of de VAR ook een virtuele lijn heeft getrokken om de fase te beoordelen, is voorlopig niet helemaal duidelijk. In ieder geval werd dat beeld niet getoond. Dat maakte de Brugse teleurstelling er alleen maar groter op. "We hebben als ploeg genoeg gedaan om de wedstrijd te winnen. Al blijkt dat in het huidige VAR-tijdperk niet altijd genoeg. Dus blijven we teleurgesteld achter", besluit Mignolet.

De VAR-lijn zou men altijd moeten laten zien ...

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

14
14
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

67
67
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

65
65
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

38
38
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

93
93
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

129
129
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

193
193
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

76
76
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

445
445
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

132
132
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

156
156
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

303
303
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

135
135
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

137
137
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

109
109
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

323
323
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

244
244
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

161
161
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

169
169
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

260
260
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

37
37
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

179
179
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws