Mignolet haalt fors uit: "Baklijn scheef geschilderd?"

door
Mignolet haalt fors uit:

Club Brugge zag zijn opmars in de Jupiler Pro League zondagmiddag opnieuw sputteren. Op het veld van KV Mechelen bleef Blauw-Zwart immers steken op een 0-0-gelijkspel. Al had er voor de Bruggelingen misschien wel meer ingezeten.

Het puntje voor Malinwa was niet volledig gestolen. Zeker voor hun vechtlust en defensieve organisatie verdienden de troepen van coach Besnik Hasi dit resultaat. Maar de beste kansen waren toch wel voor de bezoekers. Antonio Nusa zag in de slotminuten bijvoorbeeld nog een bal op de paal belanden.

Bovendien werden twee Brugse treffers afgekeurd. Na een goede actie van Casper Nielsen legde de Hans Vanaken de 0-1 van dichtbij binnen. Maar het doelpunt werd toch afgekeurd omdat de bal over de achterlijn zou zijn geweest bij de actie van Nielsen.

LEES OOK: Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

Buitenspel of niet?

In de tweede periode deed Igor Thiago de netten dan weer trillen met een rake kopbal. Maar ook de Braziliaan werd teruggefloten. De lijnrechter oordeelde namelijk dat de Brugse spits vanuit buitenspel vertrok bij de voorzet en de VAR besloot om niet corrigeren.

Daar was men in het Brugse kamp echter niet over te spreken. Simon Mignolet toonde zich bijvoorbeeld erg scherp. "Ik weet niet eens of het discutabel is. Of de kleine baklijn was scheef geschilderd, of het was altijd een geldig doelpunt", was het Brugse sluitstuk cynisch bij Sporza.

Geen VAR-lijn te zien

Of de VAR ook een virtuele lijn heeft getrokken om de fase te beoordelen, is voorlopig niet helemaal duidelijk. In ieder geval werd dat beeld niet getoond. Dat maakte de Brugse teleurstelling er alleen maar groter op. "We hebben als ploeg genoeg gedaan om de wedstrijd te winnen. Al blijkt dat in het huidige VAR-tijdperk niet altijd genoeg. Dus blijven we teleurgesteld achter", besluit Mignolet.

De VAR-lijn zou men altijd moeten laten zien ...

Meest recent

Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

16
16
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

192
192
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

202
202
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

119
119
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

221
221
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

65
65
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

83
83
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

213
213
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

286
286
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

96
96
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

98
98
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

121
121
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

231
231
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

168
168
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

162
162
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

145
145
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

415
415
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

395
395
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

529
529
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

402
402
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

129
129
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

174
174
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

310
310
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

94
94

Meer sportnieuws