Mignolet haalt fors uit: "Baklijn scheef geschilderd?"

door
Mignolet haalt fors uit:

Club Brugge zag zijn opmars in de Jupiler Pro League zondagmiddag opnieuw sputteren. Op het veld van KV Mechelen bleef Blauw-Zwart immers steken op een 0-0-gelijkspel. Al had er voor de Bruggelingen misschien wel meer ingezeten.

Het puntje voor Malinwa was niet volledig gestolen. Zeker voor hun vechtlust en defensieve organisatie verdienden de troepen van coach Besnik Hasi dit resultaat. Maar de beste kansen waren toch wel voor de bezoekers. Antonio Nusa zag in de slotminuten bijvoorbeeld nog een bal op de paal belanden.

Bovendien werden twee Brugse treffers afgekeurd. Na een goede actie van Casper Nielsen legde de Hans Vanaken de 0-1 van dichtbij binnen. Maar het doelpunt werd toch afgekeurd omdat de bal over de achterlijn zou zijn geweest bij de actie van Nielsen.

LEES OOK: 'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Buitenspel of niet?

In de tweede periode deed Igor Thiago de netten dan weer trillen met een rake kopbal. Maar ook de Braziliaan werd teruggefloten. De lijnrechter oordeelde namelijk dat de Brugse spits vanuit buitenspel vertrok bij de voorzet en de VAR besloot om niet corrigeren.

Daar was men in het Brugse kamp echter niet over te spreken. Simon Mignolet toonde zich bijvoorbeeld erg scherp. "Ik weet niet eens of het discutabel is. Of de kleine baklijn was scheef geschilderd, of het was altijd een geldig doelpunt", was het Brugse sluitstuk cynisch bij Sporza.

Geen VAR-lijn te zien

Of de VAR ook een virtuele lijn heeft getrokken om de fase te beoordelen, is voorlopig niet helemaal duidelijk. In ieder geval werd dat beeld niet getoond. Dat maakte de Brugse teleurstelling er alleen maar groter op. "We hebben als ploeg genoeg gedaan om de wedstrijd te winnen. Al blijkt dat in het huidige VAR-tijdperk niet altijd genoeg. Dus blijven we teleurgesteld achter", besluit Mignolet.

De VAR-lijn zou men altijd moeten laten zien ...

Meest recent

Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

9
9
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

15
15
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

63
63
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

164
164
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

112
112
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

178
178
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

74
74
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

142
142
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

228
228
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

449
449
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

199
199
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

161
161
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

98
98
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

359
359
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

283
283
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

271
271
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

405
405
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

193
193
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1226
1226
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

99
99
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

448
448
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

584
584

Meer sportnieuws