Man City voorkomt blamage, nieuwe oorveeg Chelsea

door
Man City voorkomt blamage, nieuwe oorveeg Chelsea

Na vier competitieduels zonder zege, heeft Manchester City aangeknoopt met een nieuwe overwinning in de Premier League. De titelverdediger wist op het veld van Luton Town een achterstand op te halen: 1-2. Chelsea FC slikte tegen het geplaagde Everton dan weer een zoveelste dreun en verloor met 2-0.

Na een goede competitiestart kende City in de voorbije weken een flinke terugval. Na drie gelijke spelen werd afgelopen woensdag zelfs verloren van Aston Villa. Op bezoek bij promovendus Luton Town moest dan ook een gepaste reactie volgen. Coach Guardiola kon daarvoor wel niet rekenen op Haaland en Doku.

LEES OOK: 'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

City vervolledigt comeback

Zonder de twee aanvallende smaakmakers leek een nieuwe opdoffer in de maak voor de Citizens. In de extra tijd van de eerste helft was het immers de thuisploeg die op voorsprong wist te komen via Adebayo. En dus was het aan Kaminski om zijn netten schoon te houden om een grote stunt te completeren.

Daar slaagde de Rode Duivel echter niet in. Na een uurtje spelen zorgde Bernardo immers voor de gelijkmaker en niet veel later tekende Grealish voor de 1-2. Dat bleek meteen de eindstand. Ondanks deze zege blijft City vierde staan, maar de achterstand op leider Liverpool blijft beperkt tot vier punten.

Chelsea zakt verder weg

Ondertussen blijft Chelsea de teleurstellingen opstapelen. Zo werd zondagnamiddag voor de derde keer op vier competitiewedstrijd op rij verloren. Dit keer haalde Everton het met 2-0 na goals van Doucoure en Dobin. De Toffee's, waar Onana zijn rentree kon maken na blessureleed, kruipen zo stilaan weg uit degradatiezone, Chelsea zakt naar plaats 12. Tot slot haalde Fulham FC stevig uit in de Londense derby tegen West Ham United: 5-0.

City wordt toch weer kampioen ...

Meest recent

Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

2
2
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

31
31
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

105
105
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

82
82
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

33
33
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

128
128
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

42
42
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

247
247
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

408
408
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

69
69
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

244
244
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

211
211
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

419
419
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

379
379
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

571
571
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

522
522
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

139
139
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

471
471
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

48
48
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

195
195
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

186
186
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

122
122
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

295
295
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

298
298

Meer sportnieuws