Man City voorkomt blamage, nieuwe oorveeg Chelsea

106 stemmen
Man City voorkomt blamage, nieuwe oorveeg Chelsea

Na vier competitieduels zonder zege, heeft Manchester City aangeknoopt met een nieuwe overwinning in de Premier League. De titelverdediger wist op het veld van Luton Town een achterstand op te halen: 1-2. Chelsea FC slikte tegen het geplaagde Everton dan weer een zoveelste dreun en verloor met 2-0.

Na een goede competitiestart kende City in de voorbije weken een flinke terugval. Na drie gelijke spelen werd afgelopen woensdag zelfs verloren van Aston Villa. Op bezoek bij promovendus Luton Town moest dan ook een gepaste reactie volgen. Coach Guardiola kon daarvoor wel niet rekenen op Haaland en Doku.

LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

City vervolledigt comeback

Zonder de twee aanvallende smaakmakers leek een nieuwe opdoffer in de maak voor de Citizens. In de extra tijd van de eerste helft was het immers de thuisploeg die op voorsprong wist te komen via Adebayo. En dus was het aan Kaminski om zijn netten schoon te houden om een grote stunt te completeren.

Daar slaagde de Rode Duivel echter niet in. Na een uurtje spelen zorgde Bernardo immers voor de gelijkmaker en niet veel later tekende Grealish voor de 1-2. Dat bleek meteen de eindstand. Ondanks deze zege blijft City vierde staan, maar de achterstand op leider Liverpool blijft beperkt tot vier punten.

Chelsea zakt verder weg

Ondertussen blijft Chelsea de teleurstellingen opstapelen. Zo werd zondagnamiddag voor de derde keer op vier competitiewedstrijd op rij verloren. Dit keer haalde Everton het met 2-0 na goals van Doucoure en Dobin. De Toffee's, waar Onana zijn rentree kon maken na blessureleed, kruipen zo stilaan weg uit degradatiezone, Chelsea zakt naar plaats 12. Tot slot haalde Fulham FC stevig uit in de Londense derby tegen West Ham United: 5-0.

🚀

City wordt toch weer kampioen ...

Meest recent

Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

48
48
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

64
64
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

66
66
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

281
281
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

97
97
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

280
280
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

61
61
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

238
238
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

305
305
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

472
472
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

155
155
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

233
233
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

177
177
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

861
861
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

206
206
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

344
344
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

213
213
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

503
503
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

363
363
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

581
581
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

494
494
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

120
120
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

151
151

Meer sportnieuws