Man City voorkomt blamage, nieuwe oorveeg Chelsea

door
Man City voorkomt blamage, nieuwe oorveeg Chelsea

Na vier competitieduels zonder zege, heeft Manchester City aangeknoopt met een nieuwe overwinning in de Premier League. De titelverdediger wist op het veld van Luton Town een achterstand op te halen: 1-2. Chelsea FC slikte tegen het geplaagde Everton dan weer een zoveelste dreun en verloor met 2-0.

Na een goede competitiestart kende City in de voorbije weken een flinke terugval. Na drie gelijke spelen werd afgelopen woensdag zelfs verloren van Aston Villa. Op bezoek bij promovendus Luton Town moest dan ook een gepaste reactie volgen. Coach Guardiola kon daarvoor wel niet rekenen op Haaland en Doku.

LEES OOK: 'Domper voor Raskin: droomtransfer springt nog af'

City vervolledigt comeback

Zonder de twee aanvallende smaakmakers leek een nieuwe opdoffer in de maak voor de Citizens. In de extra tijd van de eerste helft was het immers de thuisploeg die op voorsprong wist te komen via Adebayo. En dus was het aan Kaminski om zijn netten schoon te houden om een grote stunt te completeren.

Daar slaagde de Rode Duivel echter niet in. Na een uurtje spelen zorgde Bernardo immers voor de gelijkmaker en niet veel later tekende Grealish voor de 1-2. Dat bleek meteen de eindstand. Ondanks deze zege blijft City vierde staan, maar de achterstand op leider Liverpool blijft beperkt tot vier punten.

Chelsea zakt verder weg

Ondertussen blijft Chelsea de teleurstellingen opstapelen. Zo werd zondagnamiddag voor de derde keer op vier competitiewedstrijd op rij verloren. Dit keer haalde Everton het met 2-0 na goals van Doucoure en Dobin. De Toffee's, waar Onana zijn rentree kon maken na blessureleed, kruipen zo stilaan weg uit degradatiezone, Chelsea zakt naar plaats 12. Tot slot haalde Fulham FC stevig uit in de Londense derby tegen West Ham United: 5-0.

City wordt toch weer kampioen ...

Meest recent

Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

46
46
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

100
100
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

177
177
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

48
48
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

281
281
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

209
209
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

81
81
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

126
126
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

140
140
Guardiola velt straf oordeel over reünie met De Bruyne

Er staan nog heel wat interessante affiches op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

187
187
Pocognoli prikkelt Ait El Hadj na heerlijke solo

Bij Union hebben ze dinsdagnacht ongetwijfeld een feestje gebouwd na hun glorieuze debuut in de ...

56
56
'Club Brugge zet alles op alles voor sterkhouder'

Club Brugge begint pas donderdag aan zijn avontuur in de Champions League, wanneer om 18u45 AS ...

181
181
'Mourinho maakt cirkel rond met straffe comeback'

Eind augustus werd José Mourinho ontslagen bij Fenerbahçe, nadat hij er niet in ...

71
71
'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Leandro Trossard liet dinsdagavond nog eens zien van goudwaarde te zijn voor Arsenal. Samen met ...

134
134
Gert Verheyen openhartig: ‘Ja, het ging toen om vrouwen…’

Voormalig Rode Duivel Gert Verheyen staat al jaren bekend als een nuchtere analist, een man met ...

172
172
Dé meest verrassende Belg in CL: "We willen stunten"

Dinsdag werd de league phase van het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

284
284
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

382
382
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

251
251
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

670
670
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

225
225
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

593
593
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

160
160
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

40
40
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

942
942

Meer sportnieuws