Is Atalanta tevreden over De Ketelaere? Dit zegt de TD

door
Is Atalanta tevreden over De Ketelaere? Dit zegt de TD

Charles De Ketelaere won met Atalanta met 3-2 van AC Milan. CDK was heel aanwezig in deze match: hij leverde een assist af, maar pakte ook uit met een grote misser. De Belg moet zich de komende maanden echter gaan profileren als hij wil dat Atalanta de aankoopoptie licht.

Atalanta huurt De Ketelaere voor 3 miljoen euro van AC Milan. Als ze hem willen aankopen, moeten ze nog eens 23 miljoen euro op tafel leggen. Daarnaast zijn er nog 4 miljoen euro aan bonussen opgenomen bij een eventuele definitieve aankoop.

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Duurste transfer ooit van Atalanta?

CDK kan Atalanta dus 30 miljoen euro kosten, waarmee hij de duurste aankoop uit de clubgeschiedenis kan worden. El Bilal Touré is nu de nummer een met 28 miljoen euro.

Sportief directeur Antonio Percassi sprak bij DAZN over de ex-speler van Club Brugge. "Wij zijn erg tevreden met De Ketelaere. Hij is een topprof, een toffe gast. In onze ogen doet hij het goed hier. We weten dat de mensen meer doelpunten verwachten, vooral door de vorm die hij destijds bij Club Brugge had. Hij is een jonge speler met veel talent. Tijdens het groeiproces moeten we geduld hebben. Wij zijn erg blij dat hij deel uitmaakt van onze kern.”

Belangrijk voor het EK

Trainer Gasperini was na de match tegen AC Milan ook positief. "Ik vond Charles ook voor rust goed. Ik dacht dat hij buitenspel stond toen hij die enorme kans miste. Hij zet in mijn ogen enorme stappen. Als hij zo speelt, maakt het mij niet uit of hij die mogelijkheden nu afmaakt of niet..."

De Ketelaere trof 2 keer raak en deelde 2 assists uit. Hij zal zich de komende maanden nog meer moeten doorzetten. Voorlopig is het allemaal nog iets te sober. De talentvolle Belg moet zich nog meer tonen, ook met het oog op het EK. Onder Domenico Tedesco kwam hij 91 minuten in actie. In de bovenste schuif ligt hij er allerminst, waardoor glansprestaties bij Atalanta ook in dat opzicht meer dan welkom zijn.

Gaat Atalanta de aankoopoptie lichten?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

27
27
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

27
27
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

56
56
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

131
131
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

183
183
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

572
572
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

246
246
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

201
201
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

113
113
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

735
735
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

194
194
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

329
329
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

690
690
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

150
150

Meer sportnieuws